Rhodos, Kreeka

Tänu külluslikule päikesepaistele, arvukatele randadele ja mõnusalt kreekapärasele atmosfäärile, on Rhodos Kreeka üks populaarsemaid puhkekeskusi.

Rhodose saar on väike ja hea infrastruktuuriga. Turistile on mugavalt kättesaadavad kõik puhkamisvõimalused ja vaatamisväärsused. Loodus on lopsakas ja mitmekesine, alates liivarandadest kuni männimetsadega kaetud mäenõlvadeni.

Rhodosel on võimalik nautida ehedat Kreekat, sest saare lõunaosa on turistide poolt veel „vallutamata” ja säilitanud oma traditsioonilise ilme – väiksed valged majad mäenõlvadel, külatavern plataanipuude varjus, kuhu kohalikud kogunevad uudiseid vahetama, oliivisalud ja võrratud vaated. Loomulikult käib Rhodosega kaasas lummav kreeka muusika, mõnusad veinid, maitsvad road ning lõbus suhtlemine.

Rhodoselt leiavad ajaloohuvilised meeldejäävaid elamusi nii antiikkultuurist kui ka keskajast. Saarel on mitu külastamist väärt antiiklinna – Lindos, Kamiros, Ialysossos. Keskaega astute Johanniitide Ordu rajatud Rhodose kindlus-vanalinnas ning lääneranniku kõrgetel kaljudel asuvates Monolithose ja Kritinia kindlustes, mille varemetelt avanevad imelised vaateid türkiissinisele Egeuse merele.

Pealinn Rhodos on vaatamisväärsus omaette. Seda Vahemere äärset linna iseloomustab suurepäraselt väljaarendatud turismi infrastruktuur, kaunis rannajoon, kuldsed luited, kristallselge merevesi ning aastasadadega kogunenud rikkalik ajaloopärand. Oma jälje on siia jätnud nii roomlased, bütsantslased kui ka türklased. Võime imetleda kompaktset, tähelepanuväärselt hästi säilinud keskaegset kindluslinna, mis sumedatel suveõhtutel on täis inimesi, kes naudivad sealsete baaride ja restoranide melu ning romantilist keskaja atmosfääri.

Faliraki on Rhodose saare suurim ja kirderanniku elavaim kuurort. Rhodose linnast 14 km kaugusel asuvas Falirakis on suurepärased liivarannad (üks neist ka nudistide rand), mille kogupikkus ulatub ligi 5 km-ni. Tänu linna keskel asuvatele ööklubidele ja baaridele on Faliraki noorte meeliskuurort.

Ixia on saare põhjaosas Rhodosest 6 km kaugusel paiknev pisike kuurort, mis on tuntud oma uhkete hotellide, rohkete kohvikute ja restoranide, kaubanduskeskuste ning kireva ööelu poolest. Ixia pikal ja laial rannaribal asuvad mitmed veespordikeskused. See kuurortlinn on suurepärane paik veespordiharrastajatele.

Rhodos sobib kõigile: nii täiskasvanutele kui ka lastele, nii peredele kui ka üksikutele seiklejatele. Siin on mõnusaid randu, lahedaid laevasõite, vee- ja lõbustuspark, palju muuseume ja ajaloomälestisi.

 
Huvitavad sihtkohad

Need pakkumised on Sulle

Valikus on Egiptuse, Tenerife, Dubai, Vietnami, Tai, Seišellide, Mehhiko ja Dominikaani Vabariigi reisid.

Aastalõpureiside kohad lähevad nagu soojad saiad, seega tasub kiirelt tegutseda!

Aastalõpp
Päikesereisid
al 679
või al 62 €/kuu
Väljumised 18.–23.10.2019

Reisid väljumistega ajavahemikus 18.–23.10.2019.

Kreeta, Küpros, Tuneesia, Türgi, Egiptus, Gran Canaria, Tenerife ja Dubai.

Sügisvaheaeg
Valik päikesereise
al 529
või al 48 €/kuu

Villapuhkuse suur võlu seisneb selles, et saad valida täpselt endale sobiva maja ja valik on tõesti suur.

Vaata näidispakkumisi siit!

Villamajutus
Üle maailma
al 2829
või al 257 €/kuu

Valikus on Kreeta, Rhodos, Korfu, Santorini ja Kos.

Reisid ajavahemikus 18.04.–28.10.2019.

Suvepuhkus Kreeka saartel
al 395
või al 36 €/kuu
Algusega Tallinnast 

Ülevaade populaarsemate sihtkohtade lennuhindadest. Kõik hinnad sisaldavad äraantavat pagasit.

Lennuhinnad
Populaarsemad sihtkohad
al 89
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis