🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Sitsiilia

Itaalia

Euroopa kõige kosmopoliitsema ajalooga paigana on Sitsiilia saar täis kunsti, kultuuri, arheoloogiat, ajalugu, folkloori, millele lisandub hingematvalt kaunis loodus.

Sitsiiliat võib õigustatult nimetada Itaalia pärliks, sest paljudele üllatuslikult asub just Sitsiilias 70% kogu Itaalia vaatamisväärsustest.

Sitsiiliast leiab võimsaid mägesid ja imeilusaid valgeid randasid, rohuga kaetud künkaid, kus talupojad kitsi karjatavad ning ajaloolisi kultuurilinnasid, rannikukaljudesse ehitatud kalurikülasid ning küngastel laiuvaid viinamarjaistandusi, sidruniaedu ning oliivipuid.

 

Huvitavad sihtkohad

Itaalia regioonide välimääraja

09.03.2016
Estraveller

Ühtne Itaalia on hiline nähtus, saanud alguse alles 1870. aastal. Ajaloo pärandina on selle kauni maa erinevad piirkonnad tänaseni säilitanud oma iseärasused, pakkudes palju rõõmu uudishimulikule avastajale.

Loe edasi...

10 saart, mida elu jooksul külastama peab

19.06.2013
Eliine Rannajõe

Bali Filmimaastikul laineid löönud „Söö, palveta, armasta“ jättis paljude südamesse igatsuse Bali järele. Indoneesiale kuuluv mägine ja vulkaaniline saareke võib küll oma pindalalt olla nii väike, et ümber kogu ranniku saab sõita vaid ühe päevaga, kuid seda armsam ta on. Reisisihtkohana on Balil pakkuda külluslikult avastamist ja ajaveetmise võimalusi. Külasta erakordseid templeid, uudista Tegallalangi riisipõlde, […]

Loe edasi...