Pulmareisid ja mesinädalad

Abiellumine on üks elu tähtsündmusi, millele järgnevad mesinädalad täis lõõgastust ja kauneid hetki. Valju ja kõlava häälega „jah“-sõna ütlemine on kogemus omaette, mille teeb veelgi erilisemaks selle lausumine näiteks Santorini päikeseloojangus või Seišellide paradiisirannal. Estraveli valikust leiad nii pulmareisid kui ideid, kus veeta romantilised mesinädalad!

74d26f6201f8ff491625198d5e567e637187bf65760f02965b-pimgpsh_fullsize_distr

Valikuid pulmade pidamiseks on kaks:

  • Pulmad koos ametliku tseremooniaga, mille järel väljastatakse vastava maa abielutunnistus. Siinkohal soovitame varasemalt välja uurida, kas võõrriigi kodanikel on luba soovitud maal abielluda.
  • Sõrmuste tseremoonia, mille puhul registreerimine on tehtud juba Eestis ning välismaal korraldatakse vaid sümboolne üritus. Kuna paberite tõlkimine ja asjaajamise kordaajamine on tihtipeale kulukas ja aeganõudev, soovitame oma pulmade pidamiseks eelkõige seda varianti.

Mesinädalatega on lihtne, sest neid saab pidada kõikjal maailmas. Väga paljudes sihtkohtades kehtivad noorpaaridele ka soodustused või kaasnevad reisimisega muud lisaboonused. Üldjuhul nõutakse, et abielu ei oleks registreeritud rohkem kui 6-9 kuud tagasi.

Kui Sind inspireerivad teiste pulmareisid, vaata ka Estraveli blogisse.

Need pakkumised on Sulle

Vapustav Vietnam
Mesinädalad
al 11263
või al 150 €/kuu

Armastatud puhkusesihtkoht on ideaalne paik pulmapeoks!

Tai
Unistuste pulmad
al 1795
või al 163 €/kuu

See reis on täis seiklusi, avastusi, romantikat ja hetki teineteisele. Midagi hingele!

Pakkumine kehtib reisimiseks kuni 31.03.2017.

Mesinädalad jumalikul Balil
al 6119
või al 150 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!