Linnatransport

Euroopa suurlinnad võivad olla kui lõputud labürindid, milles navigeerimiseks võib kuluda pikki tunde või lausa päevi. Teekonna lihtsustamiseks pakume oma klientidele erinevate maailma linnade transpordikaarte.

Transpordikaardi ostmisega võivad lisaks tasuta ühistranspordile kaasneda ka mitmed soodustused näiteks linna arvukates muuseumides, kohvikutes, restoranides või muudel atraktsioonidel. Soovitame transpordikaardi soetamist eelkõige mitmepäevaste linnapuhkuste korral. Küsi transpordikaardi pakkumist meie reisikonsultandilt.

Lennujaamatransfeerid on mõeldud nii ärikliendile kui ka üleüldiselt mugavust eelistavale inimesele. Väga levinud on lennujaamatransfeerid rongide näol näiteks Londonis, kus transfeer Heathrow’ lennujaamast kesklinna võtab aega umbes 45 minutit. Allolevast pakkumisest leiab laia valiku meie poolt pakutavate lennujaama rongide pileteid. Küsi kindlasti pakkumist meie reisikonsultandilt, kui Sinu reisisihi linna nimekirjas ei ole.

Ja kui soovid olla oma aja peremees ning liigelda autoga aga ei soovi ise seda juhtida, siis selleks puhuks pakume ka juhiga transfeere punktist A punkti B sõiduks või juhiga autorenti kindlaks määratud tundide hulgaks. Vaata pakkumist all pool või küsi infot meie reisikonsultandilt.

 

Need pakkumised on Sulle

Autorent - planeeri oma aeg ise!

Saadaval ka autorent ja tranfeer koos juhiga.

Autorent
Koos või ilma juhita
al 33

Amsterdam, Birmingham, Brüssel, Düsseldorf, Frankfurt, Genf, Köln, Kopenhaagen, London, Manchester, Oslo, Rooma, Stockholm, Zürich, Viin.

Lennujaamarongid
Euroopa suurlinnades
al 11.8

Roadtrip ehk automatk USAs on paljude reisiunistus.

Nüüd on see veelgi lihtsam, mugavam ja mis põhiline – soodsam!

Roadtrip USAs!
Nüüd veelgi lihtsam!
al 369
või al 33 €/kuu

Alates maikuust pakub Europcar läbi Estraveli kahet uut soodsat autorendi paketthinda, mis on suunatud nii äri- kui ka erakliendile.

Valikus on kaks erinevat paketti - vali endale sobiv!

Europcari autorendi paketid
Küsi pakkumist
Hertz autorent
Küsi pakkumist
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!