Linnatransport ja transfeerid

Euroopa suurlinnad võivad olla kui lõputud labürindid, milles navigeerimiseks võib kuluda pikki tunde või lausa päevi. Appi tulevad linnatransport ja transfeerid.

Transpordikaardid

Teekonna lihtsustamiseks pakume oma klientidele erinevate maailma linnade transpordikaarte. Transpordikaardi ostmisega võivad lisaks tasuta ühistranspordile kaasneda ka mitmed soodustused näiteks linna arvukates muuseumides, kohvikutes, restoranides või muudel atraktsioonidel. Soovitame transpordikaardi soetamist eelkõige mitmepäevaste linnapuhkuste korral. Küsi transpordikaardi pakkumist meie reisikonsultandilt.

või
Vaata pakkumisi

Transfeerid

Transfeerid on mõeldud nii ärikliendile kui ka üleüldiselt mugavust eelistavale inimesele. Tegemist on ettemakstud teenusega, seega ei pea reisija muretsema ei sularaha, krediitkaardi ega jootraha pärast – kõigele on juba mõeldud. Lisaks on võimalik seeläbi reisikulusid veelgi suurema täpsusega kontrolli all hoida.

Kui soovid olla oma aja peremees ning liigelda autoga aga ei soovi ise seda juhtida, siis selleks puhuks pakume juhiga transfeere punktist A punkti B sõiduks või juhiga autorenti kindlaks määratud tundide hulgaks.

Väga levinud on lennujaamatransfeerid rongide näol näiteks Londonis, kus transfeer Heathrow’ lennujaamast kesklinna võtab aega umbes 45 minutit. Küsi kindlasti pakkumist meie reisikonsultandilt, kui sinu reisisihi linna nimekirjas ei ole.

 

Loe lisaks: