Koostöö Confido Arstikeskusega: SARS-COV-2 RNA test

Riiki sisenemise tingimused on riigiti erinevad ning muutumises, seetõttu tuleb nendega tutvuda enne reisile minemist, näiteks siit.
Hetkeolukord reisimisel on selline, kus mõningad riigid nõuavad riiki sisenemisel negatiivse koroonatesti kinnitust ehk sertifikaati.

Meie klientide mugavamaks teenindamiseks on Estravel ja Arstikeskus Confido sõlminud kokkuleppe, mis võimaldab Estravelil oma klientidele vahendada SARS-CoV-2 testimist. See tähendab, et Estraveli vahendusel saab, koos muude reisiteenustega, broneerida testi aja ja testi eest tasuda ning negatiivse tulemuse korral reisimiseks vajaliku ingliskeelse sertifikaadi.

Kontakteeru oma reisikonsultandiga otse või võta ühendust meie tellimiskeskusega aadressil estravel@estravel.ee.

Hea teada:

 • Reisimiseks on vajalik sõltuvalt sihtriigi tingimustest, kas PCR meetodil test või antigeeni test või mõlemad.
  • PCR test tehakse nii ninaneeluproovist kui kurguloputusvedelikust ning teostatakse Confido arstikeskuses, aadressil Töökoja 1, Tallinn.
   – Testi tegemise ja sertifikaadi väljastamiseks arvestame 36 tundi.
   Iga test koos ingliskeelse sertifikaadiga maksab 54 €.
   – COVID-19 PCR test peab olema tehtud mitte varem kui X tundi enne riiki saabumist. Kindlasti eelnevalt kontrollida vastava riigi/riikide sissesõidutingimusi.
  • Antigeeni test tehakse ka ninaneeluproovist ning teostatakse Confido kiirkliinikutes (Tallinna Lennujaam, Paldiski Põhjasadam, Nautica keskus, Lasnamäe Centrum, Tartu Lõunakeskus) aga sõltuvalt, kus on aegu.
   – Testi tegemise ja sertifikaadi väljastamiseks arvestame umbes 2 tundi.
   Iga test ja ingliskeelne sertifikaat maksab 49 €. Estraveli püsiklientidele soodustus kuni 10€.
   – Antigeeni test peab olema tehtud mitte varem kui X tundi enne riiki saabumist. Kindlasti eelnevalt kontrollida vastava riigi/riikide sissesõidutingimusi.
  • Testi tegemisel peab arvestama enamasti sihtriiki saabumise ajaga, mitte Tallinnast väljumise ajaga.
  • Testi tegemisele tuleb kaasa võtta sama dokument, mida kasutatakse edaspidi sihtriiki sisenemiseks.
  • Testi vastus tuleb võtta reisile kaasa ingliskeelse sertifikaadina. Ilma ingliskeelse tõendita reisijat lennuki pardale ei lubata. Sertifikaat peab olema võetud kaasa sõltuvalt riigist, kas paberkandjal või digitaalselt.
  • Sertifikaat peab sisaldama järgmiseid andmeid: reisija nimi, passi või ID-kaardi number, testi tegemise kuupäev ja kellaaeg, labori identifitseerimis- ning kontaktandmed, testi tegemise tehnika, testi negatiivne tulemus.
  • Tutvu terviseandmete edastamise nõusoleku infoga SIIN.