Edasi-tagasi lennud Mehhikosse

Mehhiko on suurepärane sihtkoht Eesti sügisel, talvel või kevadel puhkamiseks!

Kaunid rannad nii Vaikse kui Atlandi Ookeani kallastel, suurepärane kliima, maitsvad söögid, rohkelt vaatamisväärsusi ja taskukohased hinnad.

Estravelist saad osta pileteid paljudesse Mehhiko paikadesse. Võid ka lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest ning osta juurde soodsaid siselende.

Pakume ka väga laia valikut majutusvõimalusi Mehhikos igale maitsele ja rahakotile. Vaata majutuspakkumisi SIIT.

Atlandiületuslennud toimuvad Lufthansaga läbi Frankfurdi. Lendude hinnas sisaldub kuni 23 kg raskuse äraantava pagasiühiku vedu ning pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine Atlandiületuslendudel. Kui soovid eriti nauditavat reisielamust, pakume ka väga hea väärtusega upgrade’i äriklassi (ühel või mõlemal suunal).

Kindlasti soovitame juurde osta reisikindlustuse. Estraveli koostööpartner Salva kindlustus pakub COVID-19 kaitset ilma täiendava lisatasuta tavapoliisi hinnale!

Edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

NB! Mexico City’sse ja Cancuni lähevad Frankfurdist otselennud. Muude sihkohtade puhul on vajalik täiendav lennukivahetus Mexico City’s ja siselend Aeromexicoga. Kuna Lufthansa saabumisaeg Mexico City’sse on suhteliselt hiline, tuleb minekusuunal enamasti arvestada ka ühe ööbimisega Mehhiko pealinnas. Ilma peatuse eest olulist (350 €) lisatasu maksmata võib sinna jääda kuni 24 tunniks. Et pisut ka Mexico City’ga tutvuda, on mõistlik valida jätkulend mitte järgmise päeva hommikuks vaid pigem õhtuks. Soovi korral saab seda mõlemal suunal (tagasiteel pole küll lennuplaanist tingituna ööbimine vajalik).

Sarnasel hinnatasemel sihtkohti Mehhikos on veelgi! Huvi korral küsi meilt täpsemat infot!

NB! Jõulude ja aastavahetuse perioodil on hinnad kõrgemad.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Mexico City al 869 € +869 p
Viisa
Oaxaca al 909 € +909 p
Viisa
Cancun al 919 €
Lisainfo
Antud hinnatase on saadaval sügisperioodil. Kevadperioodil hind ca 1249 €
+919 p
Viisa
Hermosillo al 919 € +919 p
Viisa
Mexicali al 919 € +919 p
Viisa
Merida al 929 € +929 p
Viisa
Veracruz al 929 € +929 p
Viisa
Villahermosa al 929 € +929 p
Viisa
Aguascalientes al 939 € +939 p
Viisa
Guadalajara al 949 € +949 p
Viisa
Puerto Vallarta al 949 € +949 p
Viisa
San Jose Cabo al 949 € +949 p
Viisa
Acapulco al 949 € +949 p
Viisa
Mazatlan al 949 € +949 p
Viisa
Monterrey al 949 € +949 p
Viisa

Lisavõimalused:

 • +1199 € lisamaksu eest lennusuuna kohta võid reisida äriklassis – väga hea väärtusega!
 • Mehhikosse saabumise ja sealt lahkumise linn võivad olla erinevad, hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna
 • Mexico City’s on sealt mujale edasi lennates üle 24h peatus formaalselt lubatud, aga selle eest võetav lisatasu 350 € on ebamõistlikult kõrge. Parem on kasutada kuni 24h transiidi võimalust või osta ühe suuna siselend eraldi piletil.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Hinnad kehtivad müügiks tähtajatult.
 • Pakkumine kehtib Tallinnast algavaks edasi-tagasi lennuks Lufthansa ja Aeromexico opereeritavatel lendudel ümberistumistega Frankfurtis ja mitme sihtkoha puhul ka Mexico Citys.
 • Ilma lisatasu maksmata tuleb transiitlinnadest edasi lennata 24 tunni jooksul. Soovi korral saab lennuaegu sättida ka nõnda, et transiitlinna õnnestub jääda ligi ööpäevaks.
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt 6 ööd. Maksimaalset kohalolekut piiravad Mehhiko viisareeglid (viisavaba max 180 pv) ja asjaolu, et tehniliselt saab lende ette osta kuni 11 kuud.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist ei ole seda ühelgi juhul võimalik reisija soovil tühistada. Kuupäevamuutused on lubatud, tasuda tuleb Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Ettenägematute plaanimuutuste puhuks osta kindlasti reisitõrkekindlustus!
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.

NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 02.11.2021. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks Mehhiko külastuseks viisat. Viisat pole samuti tarvis transiidiks läbi Saksamaa.

Kindlasti on reisile minnes vajalik on pass, mille kehtivusaja lõpuni peaks jääma vähemalt 6 kuud. Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt www.estravel.ee/viisainfo/

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riikilubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigiimmigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

 • 2-11 a laps saab soodustust sõltuvalt sihtkohast 10-15%
 • 0-1 a (k.a) sülelaps maksab pileti eest 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale (praegusel ajal on vabade kohtade olemasolu lennukis küll tavapärasest märksa tõenäolisem).

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, helista meile numbril 6 266 266, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.