Karukella puhkemaja kuni 10-le kaheks ööks

Sel suvel puhka kaugel linnakärast ja rahvamassidest! Romantiline Karukella puhkemaja pakub mõlemat ja lisaks veel ka 5 privaatset tuba Sinu kümnele lemmikinimesele.

Karukella puhkemajas on hubasus kombineeritud luksusega, soovides rahuldada nii nõudlikumagi meele. Puhkemajas on täisvarustuses köök, avatud söögisaal-elutuba, mõõduka kuumusega saun ning väliterrassil kuumaveetünn. Puhkemaja asub Ida-Virumaal keset Seiklusmaad- Lüganuse alevikus.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 31.08.2020.

Karukella puhkemaja

Karukella puhkemaja asub Ida-Virumaal, Lüganuse aleviku südames Papli tänaval.

Kirjeldus Periood Hind  
Puhkus 10-le algusega P, E, T, K 2 ööd 650 €
Puhkus 10-le algusega N, L 2 ööd 700 €
Puhkus 10-le algusega R 2 ööd 750 €

Hinnas on:

  • 2 ööd majutust puhkemajas kuni 10 inimesele
  • sauna kasutamine
  • väliterrassil kuumaveetünni kasutamine

Check-in 16.00 ja check out  12.00.

​​

Karukella puhkemajas on 240 m2 kasulikku pinda, toad ja koosviibimiseruumid on soojad ja avarad. Neljal toal on ühine rõdu, viiendal prantsuse rõdu. Ümber poole maja jookseb terrass. Parkimine ja wifi on tasuta.

Karukella puhkemaja asub keset Ida-Virumaa seiklusmaad: Kiviõli Seikluskeskus on 6 km kaugusel, Purtse pruulikoda 8 km, Aidu Veemaa 10 km ja Kohtla-Nõmmel asuv Eesti Kaevandusmuusem koos Adrenaatori seiklusmatkadega 12 km, Liimala liivarand, Tulivee rannarestoran ja Sonda kõrts kuni 13 km kaugusel.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.