KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Kuldsete liivarandadega Bulgaaria

Bulgaaria on hea sihtkoht nii peredele kui ka romantilist puhkust hindavatele paaridele. Samuti on tegu hinnaklassi poolest ühe soodsaima sihtkohaga Euroopas. Igavust ei pea tundma ükski Bulgaaria külastaja, sest tegevust ja silmailu jagub nii loodus- kui ka kultuurihuvilistele.

NB! Vaata riiki sisenemise tingimusi ja nõudeid SIIT.

Oluline teada:

 • Kindlasti soovitame juurde osta reisikindlustuse. Estraveli koostööpartner Salva kindlustus pakub COVID-19 kaitset ilma täiendava lisatasuta tavapoliisi hinnale! Vaata lähemalt >>
 • Bulgaariasse reisides on kohustus esitada üks kolmest dokumendist:– sertifikaat täieliku vaktsineerimise kohta, mis tõendab, et vaktsineerimine on lõpetatud vähemalt 14 päeva enne sisenemist;
  – sertifikaat PCR- või antigeeni testi kohta, mis näitab, et riiki siseneja on koroonaviiruse läbi põdenud. Test peab olema tehtud rohkem kui 11 päeva ja vähem kui 180 päeva enne sisenemist;
  – koroonaviirus SARS-CoV-2 sertifikaat negatiivse PCR-testi kohta, mis peab olema tehtud mitte varem kui 72h enne riiki sisenemist või sertifikaat antigeeni testi kohta, mis peab olema tehtud mitte varem kui 48h enne sisenemist.
  – Alla 12-aastased lapsed ei pea esitama koroonaviiruse teste või tõendama koroonaviiruse läbipõdemist.
 • Kõik reisijad sõltumata vanuses peavad Bulgaariasse sisenemiseks täitma tervisedeklaratsiooni, mis on leitav SIIT. Deklaratsioon tuleb esitada paberkandjal riiki sisenemisel.
 • 26.07.2021 seisuga ei ole Bulgaariast tagasi Eestisse tulles reisijatele 10-päevast eneseisolatsiooni kohustust. Lisainfo >>
 • Enne Eestisse tagasi saabumist on vajalik täita piiriületaja tervisedeklaratsioon (alates 72 h enne tagasilendu). Terviseameti iseteeninduse keskkonnas on võimalik esitada piiriületaja deklaratsioon elektrooniliselt. Vastavalt Terviseameti peadirektori korraldusele ei pea COVID-19 haiguse läbipõdenud, selle haiguse vastu vaktsineeritud ja teised isikud, kellele Vabariigi Valitsuse korralduse kohaselt liikumispiirangud ei kohaldu, piiriületaja deklaratsiooni täitma, kui nad läbipõdemist või vaktsineerimist tõendavad. Lisainfo >>

NB! Kui soovid vaadata teisi saadaval olevaid kuupäevi ja hotelle, siis kasuta meie mugavat pakettreiside otsingumootorit: estravel.ee/reisipaketid/

Nädalaste pakettide näidishinnad algusega Tallinnast

Hinnad kehtivad ühele inimesele majutusega kaheses toas. ​ ​

Oleme allpool välja toonud väikese näidisvaliku hotelle. Tegelik valik on palju suurem! Küsi lisainfot Estraveli reisikonsultandilt.

Pane tähele! Bulgaaria kuurortide ametlik hooaeg kestab ajavahemikus 01.06.–15.09. Väljaspool põhihooaega võib hotellide teenuste valik – toitlustus, veepargid ja basseinid, meelelahutus – olla piiratud.

Reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises. Mida kiiremini esitad meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega. ​​

Golden Sands

Lisainfo:
Viisa

Varna väljumised perioodil 06.06.–12.09.2021.

Tellimisvormi kalendris on kõik väljalennu kuupäevad märgitud rohelisega. Väljumiste lõikes võivad paketi hinnad erineda.

Hinnad kehtivad ühele inimesele majutusega kaheses toas. ​ ​

Hotell Toitlustus Periood Hind  
Perla***
Lisainfo
Tagasihoidlikuks puhkuseks. Selle hinnaga 1 tuba saadval 3.08 reisiks (26.07 kell 10.40 seisuga)
Hommikusöök 7 ööd al 349 € nt 03.08 +349 p
Flamingo Grand**** Hommikusöök 7 ööd al 585 € nt 10.08 +585 p
Golden Line**** Hommikusöök 7 ööd al 566 € nt 22.08 +566 p
Admiral*****
Lisainfo
Soovitame täiskasvanutele. Asub otse mere ääres ja promenaadi kõrval.
Hommikusöök 7 ööd al 599 € nt 03.08 +599 p
LTI Dolce Vita Sunshine Resort****
Lisainfo
Väga hea tasemega hotell, mis asub rannast veidi eemal vaiksemas piirkonnas. Basseini ala on üpris suur ja hästi stiilselt kujundatud. Soovitame ka nõudlikumale kliendile. Asukoht hea, rahulik, kuid promenaad 5min jalutuskäigu kaugusel.Toitlustusega ollakse väga rahul. Sobib ka lastega peredele
Kõik hinnas 7 ööd al 839 € nt 10.08 +839 p
Melia Grand Hermitage*****
Lisainfo
Parim hotell Kuldsete Liivade kuuordis, Soovitame kõigile- paaridele, lastega peredele ja nõudlikule kliendile. Asub keskuses ja mere ääres, suure ja ilusa territooriumiga.Väga hea teenindus.
Kõik hinnas 7 ööd al 845 € nt 13.08 +845 p

Sunny Beach

Lisainfo:
Viisa

Burgase väljumised perioodil 28.05.–10.09.2021.

Tellimisvormi kalendris on kõik väljalennu kuupäevad märgitud rohelisega. Väljumiste lõikes võivad paketi hinnad erineda.

Hotell Toitlustus Periood Hind  
Tia Maria***
Lisainfo
Tagasihoidlikuks puhkuseks. Selle hinnaga saadaval 1 tuba 27.08 seisuga 26.07 kell 10.40.
Hommikusöök 7 ööd al 319 € nt 27.08 +319 p
Kotva**** Hommikusöök 7 ööd al 562 € nt 13.08 +562 p
Kuban Resort & Aqua Park***
Lisainfo
Soodne hotell väiksemate lastega puhkamiseks, liumäed.
Kõik hinnas 7 ööd al 525 € nt 27.08 +525 p
Avenue Deluxe****
Lisainfo
Soovitame täiskasvanutele. Tore 4* hotell keskuses. Basseiniala kompaktne, mõnus sisehoov, piisavalt ruumi linnahotelli kohta
Kõik hinnas 7 ööd al 630 € nt 29.08 +630 p
Imperial Resort**** Kõik hinnas 7 ööd al 639 € nt 27.08 +639 p
Bellevue**** Kõik hinnas 7 ööd al 700 € nt 13.08 +700 p
Das Club Hotel Sunny Beach Rodopi - Zvete - Flora Park****
Lisainfo
Eraldi kompleks koosneb kolmest 5-korruselisest hoonest: „Rodopi“, „Zvete“ ja „Flora Park“ hotell. Hotellikülaliste käsutuses on kõik basseinid ja baarid. Huvitav meelelahutus nii lastele kui ka täiskasvanutele. Sobib perepuhkuseks.
Kõik hinnas 7 ööd al 595 € nt 27.08 +595 p
Royal Palace Helena Park***** Hommiku- ja õhtusöök 7 ööd al 695 € nt 27.08 +695 p
Sol Nessebar Palace*****
Lisainfo
Tuntud oma hea teeninduse taseme ja teenuste valiku poolest, soovitan lastega peredele.Kiidetakse toitlustust.Lastele palju tegevusi, liumäed, mänguväljakud. Ajalooline Nessebar vaid 2km kaugusel.
Kõik hinnas 7 ööd al 662 € nt 29.08 +662 p

Hinnas on:

 • edasi-tagasi lennupilet Tallinnast sihtkohta
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas
 • majutus valitud hotelli kaheses toas
 • toitlustus vastavalt paketile
 • eesti- ja/või venekeelse reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:

 • reisikindlustus (soovitatavalt reisitõrkega)
 • kohapealsed ekskursioonid
 • toitlustus lennuki pardal
 • majutus üheses toas
 • vajadusel viisa
 • Pakkumises toodud hinnad on 26.07.2021 seisuga.
 • Hinnad on inimese kohta majutusega kaheses toas.
 • Alates hindadega kohtade arv on piiratud.
 • Tegemist on reisikorraldajate Novatours ja TEZ Tour pakkumisega. Estravel on reisikorraldajate ametlik edasimüüja.


Pane tähele!

 • Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.
 • NB! Broneeringu eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused, mille edastab Sulle Estraveli reisikonsultant koos pakkumisega.
 • Bulgaaria ametlik hooaeg kestab vahemikus 01.06.–15.09. Väljaspool põhihooaega võib hotellide teenuste valik – toitlustus, veepargid ja basseinid, meelelahutus – olla piiratud.

Lisainfo ja tellimine

Paketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee. Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.

Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.