KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Kuldsete liivarandadega Bulgaaria

Bulgaaria on hea sihtkoht nii peredele kui ka romantilist puhkust hindavatele paaridele. Samuti on tegu hinnaklassi poolest ühe soodsaima sihtkohaga Euroopas. Igavust ei pea tundma ükski Bulgaaria külastaja, sest tegevust ja silmailu jagub nii loodus- kui ka kultuurihuvilistele.

NB! Vaata riiki sisenemise tingimusi ja nõudeid SIIT.

Oluline teada:

 • Kindlasti soovitame juurde osta reisikindlustuse. Estraveli koostööpartner Salva kindlustus pakub COVID-19 kaitset ilma täiendava lisatasuta tavapoliisi hinnale! Vaata lähemalt >>
 • Bulgaariasse reisides on kohustus esitada üks kolmest dokumendist: sertifikaat täieliku vaktsineerimise kohta (vaktsineerimine on lõpetatud vähemalt 14 päeva tagasi); sertifikaat PCR või antigeeni testi kohta, mis näitab, et riiki siseneja on koroonaviiruse läbi põdenud; sertifikaat negatiivse PCR-testi kohta, mis peab olema tehtud hiljemalt 72h enne riiki sisenemist või sertifikaat antigeeni testi kohta, mis peab olema tehtud 48h enne sisenemist.
 • Kõik reisijad sõltumata vanuses peavad Bulgaariasse sisenemiseks täitma tervisedeklaratsiooni, mis on leitav SIIT. Deklaratsioon tuleb esitada paberkandjal riiki sisenemisel.
 • 07.06.2021 seisuga ei ole Bulgaariast tagasi Eestisse tulles reisijatele 10-päevast eneseisolatsiooni kohustust. Lisainfo >>
 • Enne Eestisse tagasi saabumist on vajalik täita piiriületaja tervisedeklaratsioon (alates 72h enne tagasilendu). Terviseameti iseteeninduse keskkonnas on võimalik esitada piiriületaja deklaratsioon elektrooniliselt. Vastavalt Terviseameti peadirektori korraldusele ei pea COVID-19 haiguse läbipõdenud, selle haiguse vastu vaktsineeritud ja teised isikud, kellele Vabariigi Valitsuse korralduse kohaselt liikumispiirangud ei kohaldu, piiriületaja deklaratsiooni täitma, kui nad läbipõdemist või vaktsineerimist tõendavad. Lisainfo >>

NB! Kui soovid vaadata teisi saadaval olevaid kuupäevi ja hotelle, siis kasuta meie mugavat pakettreiside otsingumootorit: estravel.ee/reisipaketid/

Nädalaste pakettide näidishinnad algusega Tallinnast

Hinnad kehtivad ühele inimesele majutusega kaheses toas. ​ ​

Oleme allpool välja toonud väikese näidisvaliku hotelle. Tegelik valik on palju suurem! Küsi lisainfot Estraveli reisikonsultandilt.

Pane tähele! Bulgaaria kuurortide ametlik hooaeg kestab ajavahemikus 01.06.–15.09. Väljaspool põhihooaega võib hotellide teenuste valik – toitlustus, veepargid ja basseinid, meelelahutus – olla piiratud.

Reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises. Mida kiiremini esitad meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega. ​​

Golden Sands

Lisainfo:
Viisa

Varna väljumised perioodil 06.06.–12.09.2021.

Tellimisvormi kalendris on kõik väljalennu kuupäevad märgitud rohelisega. Väljumiste lõikes võivad paketi hinnad erineda.

Hotell Toitlustus Periood Hind  
Perla***
Lisainfo
Tagasihoidlikuks puhkuseks
Hommikusöök 7 ööd al 359 € nt 29.06 +359 p
Gradina***
Lisainfo
Tagasihoidlikuks puhkuseks
Hommikusöök 7 ööd al 385 € nt 29.06 +385 p
Golden Line**** Hommikusöök 7 ööd al 477 € nt 27.06 +477 p
HVD Clubhotel Miramar****+ Kõik hinnas 7 ööd al 759 € nt 16.06 +759 p
Flamingo Grand***** Hommiku- ja õhtusöök 7 ööd al 765 € nt 16.06 +765 p
Melia Grand Hermitage***** Kõik hinnas 7 ööd al 735 € nt 22.06 +735 p

Sunny Beach

Lisainfo:
Viisa

Burgase väljumised perioodil 28.05.–10.09.2021.

Tellimisvormi kalendris on kõik väljalennu kuupäevad märgitud rohelisega. Väljumiste lõikes võivad paketi hinnad erineda.

Hotell Toitlustus Periood Hind  
Tia Maria***
Lisainfo
Tagasihoidlikuks puhkuseks
Hommikusöök 7 ööd al 345 € nt 29.06 +345 p
Imperial Resort**** Kõik hinnas 7 ööd al 665 € nt 25.06 +665 p
Bellevue**** Kõik hinnas 7 ööd al 575 € nt 22.06 +575 p
Sol Nessebar Palace***** Kõik hinnas 7 ööd al 805 € nt 22.06 +805 p
Royal Palace Helena Park***** Kõik hinnas 7 ööd al 765 € nt 16.06 +765 p
Lion**** Hommiku- ja õhtusöök 7 ööd al 459 € nt 29.06 +459 p

Hinnas on:

 • edasi-tagasi lennupilet Tallinnast sihtkohta
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas
 • majutus valitud hotelli kaheses toas
 • toitlustus vastavalt paketile
 • eesti- ja/või venekeelse reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:

 • reisikindlustus (soovitatavalt reisitõrkega)
 • kohapealsed ekskursioonid
 • toitlustus lennuki pardal
 • majutus üheses toas
 • vajadusel viisa
 • Pakkumises toodud hinnad on 01.06.2021 seisuga.
 • Hinnad on inimese kohta majutusega kaheses toas.
 • Alates hindadega kohtade arv on piiratud.
 • Tegemist on reisikorraldajate Novatours ja TEZ Tour pakkumisega. Estravel on reisikorraldajate ametlik edasimüüja.


Pane tähele!

 • Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.
 • NB! Broneeringu eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused, mille edastab Sulle Estraveli reisikonsultant koos pakkumisega.
 • Bulgaaria ametlik hooaeg kestab vahemikus 01.06.–15.09. Väljaspool põhihooaega võib hotellide teenuste valik – toitlustus, veepargid ja basseinid, meelelahutus – olla piiratud.

Lisainfo ja tellimine

Paketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee. Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.

Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.