Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Lenda stiilselt äriklassis Kariibidele 75% soodsama hinnaga

Külasta ühel reisil Kariibi mere saari, Kesk- või Lõuna-Ameerikat ja Põhja-Ameerikat.
Äriklassi lennud 75% soodustusega! Kolm sihtkohta kokku al 2499 € (tavahind 9999 €).

Koosta endale sobiv marsruut nii:

 • Vali meelepärane sihtkoht nende Kariibi mere saarte hulgast:
  Aruba, Bahama, Curacao, Dominikaan (nii Punta Cana kui Santo Domingo), Jamaica (nii Montego Bay kui Kingston), Sint Maarten, Trinidad.
 • Lisa kas minnes või tulles peatus ühes nendest Kanada või USA idaosa linnadest:
  Montreal, Toronto, Boston, Chicago, Detroit, New York, Philadelphia, Washington.
 • Lisa kas minnes või tulles peatus Panama Citys või Colombia pealinnas Bogotas
  (Bogota on võimalik ainult kombinatsioonis Aruba, Curacao või Dominikaaniga!)
 • Lisavõimalused:
  – võid lennata ühele Kariibi mere saarele ja jätkata reisi teiselt (saartevaheline transport eraldi piletil on sellisel juhul lisakulu);
  – ka Põhja-Ameerikas võid lennata ühte linna ja jätkata reisi teisest (nendvaheline maismaa- või õhutransport on sellisel juhul lisakulu);
  – 250 € lisamaksu eest võib teha ühes suunas Põhja-Ameerikas kaks peatust (sellisel juhul sisaldub eelmise punktiga võrreldes ka kahe Põhja-Ameerika linna vaheline lennuühendus);
  – kui mõnel lühemal lennul äriklassi ei pakuta (või pole seal kohti), saab vajaliku lennu teha ka turistiklassis. Hind ei muutu.

Näiteks võid selle pakkumise raames reisida nii:
———————————————————————
– lennud Tallinnast läbi Frankfurdi Montreali, peatus Kanadas
– eraldi transport (lisakulu) Montrealist New Yorki, peatus USA-s (250 € lisaeuro eest võib piletile lisada Montreal-New York otselennu äriklassis)
– lend New Yorgist Arubale, peatus seal
– eraldi lend (lisakulu) Arubalt Curacaole, peatus seal
– lend Curacaolt Panama Citysse, peatus Panamas
– lennud Panama Cityst läbi Frankfurti Tallinnasse

NB! Peatused Ameerika mandril on võimalus, mitte kohustus.
Soovi korral võib piirduda ka ainult Kariibi mere saartega, aga vähemalt ühel suunal tuleks tõenäoliselt arvestada lennuplaanist tingitud ööbimisega Ameerika mandril asuvas transiitlinnas.

 

Ühel reisil Kariibi mere saared, Kesk- või Lõuna-Ameerika ja Põhja-Ameerika

​Pakkumine kehtib Tallinnast algavaks edasi-tagasi reisiks äriklassis.

Pikki lende opererib Lufthansa, Ameerika mandri ja Kariibi mere saarte vahelistel lendudel saab kasutada Air Canadat, United Airlinesi, Copa Airlinesi või Aviancat.

Tavahind Soodushind Lisainfo  
Äriklassi pilet al 9999 € al 2499 € +2499 p

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Pakkumine kehtib Tallinnast algavaks edasi-tagasi reisiks äriklassis. Pikki lende opererib Lufthansa, Ameerika Mandri ja Kariibi mere saarte vahelistel lendudel saab kasutada Air Canadat, United Airlinesi, Copa Airlinesi või Aviancat.
 • Minimaalseks reisi pikkuseks on 1 nädal, maksimaalset reisi pikkust piirab ainult asjaolu, et tehniliselt saab lende ette broneerida kuni 11 kuud.
 • Piletid tuleb välja osta 72h jooksul peale broneerimist ja vähemalt 7 pv enne esimest lendu (aga soodsaimal hinnatasemel äriklassi kohtade saamiseks tuleks lennud broneerida mitu kuud ette)
 • Piletid ei ole peale väljastamist enam ühelgi juhul reisija soovil tühistatavad. Kuupäevamuutused on lubatud 250 € trahvi eest, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 01.12.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

Viisainfo:
————-
Kõik pakkumises mainitud riigid on Eesti kodanikele lühiajaliseks külastuseks viisavabad.
Kuid Kanadat või USA-d läbides tuleb vormistada vastava riigi elektroonilised reisiload (eTA – 7 CAD või ESTA -14 USD). Seda ka juhul kui Põhja-Ameerika riikidest kohe edasi lennata.

  Lisainfo ja tellimine

  Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, helisat numbrill 6 266 266, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam. NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.