Maailma ühe parima lennufirmaga Austraaliasse al 929 €

Pakkumine lisatud 24.01.2019

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Pakume väga soodsaid Austraalia ja Uus-Meremaa pileteid maailma ühe parima lennufirma Qatar Airwaysiga.

Ära piirdu nii kaugele reisides ainult ühe sihtkohaga – piletile saad lisada täiendavaid siselende hindadega al 10 €! Võimalusi maksimaalselt ära kasutades võid lennata näiteks minekul Sydneysse, seal peatuda ning jätkata reisi Christchurchi Uus-Meremaa Lõunasaarel. Ja tulla tagasi Aucklandist Uus-Meremaa Põhjasaarel koos peatusega Kataris. Selline pilet läheb kokku maksma 1189 € saad külastada kokku 3 eksootilist riiki!

Soodushinnnad kehtivad reisi alustamiseks kuni 22.06 ja ja uuesti 24.07.–14.12.2019 (soodsaimate piletite nimel tasub vältida tasub lendamist jõulude-aastavahetuse, lihavõttepühade ja põhjapoolkera suvekuude ajal). Kindlasti on vajalik suur paindlikkus kuupäevades ja soovitatavalt Dohas peatumine.

Kõik hinnad lubavad ühel suunal pikemat (kuni 96 tundi) viisavaba peatust Katari pealinnas Dohas. Peatus lisab piletihinnale parimal juhul vaid 15 €. Soovitame ka seda võimalust ilmtingimata kasutada. Sest esiteks on tegemist põneva ja samas vähemalt majutuse poolest üsna taskukohase paigaga. Ja teiseks parandab peatuse tegemine oluliselt odavamate lennukohtade saadavust – võimalike reisikuupäevade valik võib  lausa mitmekordistuda!

Mõistagi kuulub pikkadel lendudel hinna sisse täisteenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Ka pagasi pärast ei ole tarvis muretseda –  isegi turistiklassis on äraantavat pagasit lubatud kaasa võtta 30 kilo ilma ühikupiiranguta.

Väikesest Pärsia Lahe äärsest riigist pärit Qatar Airways on juba mõnda aega kuulunud maineka Skytraxi uuringu kohaselt maailma absoluutsesse tippu. Eelmisel aastal tunnistati nad meie planeedi paremuselt teiseks lennufirmaks. Tegemist on ka ühega väga vähestest 5-tärni väärilistest lennukompaniidest maailmas.

Mitmel Qatar Airwaysi lennuliinil saad reisida väga uute ja moodsate lennukitega (Boeing 787 Dreamlinerid, Airbus 350-d ja üleni kahekorruselised Airbus 380-d).

Mõistagi kuulub pikkadel lendudel hinna sisse täisteenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Ka pagasi pärast ei ole tarvis muretseda –  isegi turistiklassis on äraantavat pagasit lubatud kaasa võtta 30 kg ilma ühikupiiranguta.

Austraalia: edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Soodushinnnad kehtivad reisi alustamiseks kuni 22.06 ja ja uuesti 24.07.–14.12.2019. 

Odavaim hinnatase eeldab eraldi piletite kasutamist, pakkumise lõpphinda on arvestatud lennud Tallinnast Talllinnani.

Sihtkoht Hind turistiklassis Lisainfo  
Melbourne, Austraalia al 929 € +929 p Viisa
Perth, Austraalia al 959 € +959 p Viisa
Sydney, Austraalia al 969 € +969 p Viisa
Adelaide, Austraalia al 1009 € +1009 p Viisa

Austraalia täiendava lennuga 

Sihtkoht Hind Lisapeatuse võimalused Lisainfo  
Cairns, Austraalia al 989 € Adelaide**, Melbourne, Perth**, Sydney +989 p Viisa
Brisbane, Austraalia al 999 € Adelaide**, Melbourne, Perth**, Sydney +999 p Viisa
Darwin, Austraalia al 1069 € Bali (Indoneesia) +1069 p Viisa
Gold Coast, Austraalia al 1139 € Adelaide**, Melbourne, Perth**, Sydney +1139 p Viisa
Hobart, Austraalia al 1139 € Adelaide**, Melbourne, Sydney +1139 p Viisa
Alice Springs, Austraalia al 1249 € Adelaide, Melbourne, Perth, Sydney +1249 p Viisa

Uus-Meremaa

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Auckland, Uus-Meremaa al 1079 € +1079 p Viisa

Uus-Meremaa täiendava Okeaania-sisese lennuga

Sihtkoht Hind Lisapeatuse võimalused Lisainfo  
Christchurch, Uus-Meremaa al 1089 € Auckland, Melbourne**, Perth**, Sydney** +1089 p Viisa
Queenstown, Austraalia al 1089 € Auckland, Melbourne**, Sydney** +1089 p Viisa
Wellington, Uus-Meremaa al 1089 € Auckland, Melbourne**, Sydney** +1089 p Viisa

Lisavõimalused:

 • Kõiki sihtkohti võib omavahel kombineerida. Ehk lennata ühte linna ja alustada tagasiteed teisest linnast. Hinnaks on siis pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna
 • Ühel suunal saad teha kuni 96-tunnise peatuse Katari pealinnas Dohas. Peatumine parandab oluliselt ka soodsama hinnaklassi kohtade saadavust! Peatuse hind on vaid 15 €, juhul kui samal lennusuunal täiendavad peatust Austraalias/Uus-Meremaal ei tehta.  Doha peatus maksab 100 €, juhul kui samal lennusuunal on veel üks peatus Okeaanias.
 • Täiendavat lendu nõudvate sihtkohtade puhul on ühel suunal peatus osades Okeaania (või Darwini puhul Kagu-Aasia) sihtkohtades tasuta. Mõlemas suunas peatudes, on teise peatuse hind 100 €.

Lisapeatuse võimalused:

Transiitlinn võib kummaski lennusuunas olla erinev. Kui linn on märgitud tärnideta, on ühel suunal on lisapeatus TASUTA. Mõlemal suunal peatudes on teise peatuse hind 100 €. Alla 24-tunnist viibimist transiitlinnas peatuseks ei loeta.

** Tähistatud linnades vahepeatuse tegemine on võimalik, aga toob sõltuvalt sihtkohast kaasa täiendava kulu 50–100 € ühel suunal peatumise korral. Mõlemal suunal peatutes on teise peatuse hind jätkuvalt 100 €.

​NB! Eraldi piletitega reisides on väga oluline osta lisaks lennupiletile ka reisitõrkekindlustus, millel oleks kaitse võimalike graafikumuutuste vastu. Reisiaegu planeerides tuleks eraldi piletitel jätta kahe lennu vahele vähemalt 2 tundi ning lennu saabumise ja laeva väljumise vahele vähemalt 3 tundi.

Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Soodushinnad kehtivad müügiks tähtajatult. Reisi alustamine on lubatud kuni 22.06 ja ja uuesti 24.07–14.12. Tehniliselt on võimalik lende ette broneerida kuni 360 päeva.
 • Kuupäevades tuleb olla paindlik! Odavaimal hinnatasemel ei pruugi olla saadavust ka tagasilendudekes jõulude ja aastavahetuse perioodil, ca 10.12–15.01, samuti on saaduvus problemaatiline lihavõttepühade ja põhjapoolkera suvekuude ajal. NB! Dohas peatuse tegemine võib saadavust oluliselt parandada!
 • Pakkumise hinnad kehtivad Tallinnast algavaks  edasi-tagasi lennuks kahte eraldi piletit kasutades. Kummaski suunas on vajalikud 2–3 lennukivahetust. Pikad lennud peavad olema Qatar Airwaysi opereeritavad, ümberistumistega Dohas. Okeaania-siseselt võib sõltuvalt sihtkohast kasutada Qantase, Air New Zealandi, Jetstari või Virgin Australia lende.
 • Dohasse võib ühel suunal jääda kuni 96 tunniks. Üle 24h peatuse tegemine Katari pealinnas tõstab hinda 15–100 € võrra.
 • Piletid tuleb välja osta 24h jooksul peale broneerimist.
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt 3 päeva, maksimaalset kohalolekut piiravad sihtkoha viisareeglid ja asjaolu et tehniliselt saab lende ette broneerida maksimaalselt 360 päeva.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale piletite väljakirjutamist ei ole neid ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud enne muudetava lennu väljumist külllalt suure trahvi eest. Tasuda tuleb 500 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa!
 • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 23.01.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • 2–11 a laps saab sõltuvalt sihtkohast soodustust ca 15%.
 • kuni 1 a (k.a.) sülelaps maksab sõltuvalt sihtkohast ca 15% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. NB! Tegemist on ülipikkade lendudega, sestap on kindlasti soovitatav ka sülelapsele eraldi istekoht osta, makstes tavalist lapsehinda.

 

 

 

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks külastuseks viisat Katari ega Uus-Meremaale. Ka Austraalia on viisavaba, ent enne reisi tuleb internetist taotleda tasuta elektrooniline reisiluba.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

1994. aastal tegevust alustanud Qatar Airways on Eestist pindalalt 4 korda väiksema Katari rahvuslik lennufirma. Riigil on vaatamata väiksusele rikkalikud nafta- ja gaasivarud ning sealt saadud rahaga on paarikümne aastaga nullist üles ehitatud maailma üks parimaid lennufirmasid.

Tegemist on tõesti hea teenindusega ettevõttega. Seda kinnitavad kõige paremini kasutajate kommentaarid, millega võib tutvuda siin.

Loomulikult käib piletihinna sisse täisteenindus ja personaalse meelelahutussüsteemi kasutus pikkadel lendudel. Kogu marsruudi vältel on tasuta vähemalt kuni 30 kg äraantava pagasiühiku vedu.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee.

See pakkumine ei ole saadaval iseteeninduskeskkonnas.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Sügistalvised lennud

Pakume soodsa hinnaga lennupiletid rohkem kui 20 sihtkohta üle maailma.

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Turkish Airlines
Üle 20 erineva sihtkoha
al 229
või al 21 €/kuu
Algusega Tallinnast 

Ülevaade populaarsemate sihtkohtade lennuhindadest. Kõik hinnad sisaldavad äraantavat pagasit.

Lennuhinnad
Populaarsemad sihtkohad
al 89
Tasuta pikemad peatused USAs

Suurepärane võimalus põhjalikumaks tutvumiseks Ameerika Ühendriikidega: edasi-tagasi lennud imelistele Hawaii saartele koos tasuta peatustega USA mandriosariikides.

Hawaii saared
Edasi-tagasi lennupiletid
al 899
või al 82 €/kuu
Helsingist või Stockholmist

Pakume Sulle atraktiivse hinnaga lennupileteid paljudesse põnevatesse sihtkohtadesse: Aasia al 569 € (Helsingist), Okeaania al 809 € (Stockholmist).

Lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta!

Aasiasse või Okeaaniasse!
al 569
või al 52 €/kuu

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga Aasiasse läbi Moskva.

Aeroflot
Aasia lennud
al 460
või al 42 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis