Kuhu ja kuidas saab praegu reisida? »
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Maailma ühe tipplennufirma soodsad lennud Aasiasse või Okeaaniasse

Maailma ühe tipplennufirma soodsad lennud Aasiasse või Okeaaniasse

Pakume Sulle atraktiivse hinnaga lennupileteid paljudesse põnevatesse sihtkohtadesse: Aasia al 569 € algusega Helsingist, Okeaania al 809 € algusega Stockholmist.

Lisaks alati populaarsetele Taile ja Balile saad väga odavalt ära käia näiteks Uus-Meremaal, Malaisias, Vietnamis, Myanmaris või Kambodžas. Sihtkohtade nimistu on pikk ja muidugi ei puudu siit ka tuntud Aasia suurlinnad.

Pikki lende teostav Hongkongi lennufirma Cathay Pacific kuulub oma teeninduse poolest maailma absoluutsesse tippu. Neid on mõnel korral valitud ka maailma parimaks. 2018. aastal oldi auväärsel kuuendal kohal. Ka Hongkongi lennujaam on pidevalt maailma parimate seas, mis tähendab mugavaid ümberistumisi.

Kui aga soovid, saad selles Aasia metropolis ka pikemalt peatuda. Üle 24h peatus Hongkongis tõstab hinda vad 15 €, see on 30–40 korda vähem kui odavaimad Hongkongi piletid muidu maksaksid!

Soodushinnad kehtivad müügiks tähtajatult, ent lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta.

Edasi-tagasi lendude hinnad 

Soodsaima hinna saad, kui alustad Aasia lendu Helsingist ja Okeaania lendu Stockholmist.

Reisi alustamiseks on reeglite järgi VÄLISTATUD  jõulud ja aastavahetus 16.–31.12.2019

Aasia (algusega Helsingist)

Aasia hinnaarvestustes on võimalusel lähtutud sellistest lennuühendustest, mis võimaldavad nii minnes kui tulles laevaga Eesti ja Soome vahel liikuda (kõigi sihtkohtade puhul see ei õnnestu).

Kui oled valmis ühel või mõlemal suunal Helsingis ööbima, võib hind veelgi langeda (aga kindlasti mitte niipalju, et see kataks ära hotelliöö maksumuse). Helsingis ööbimisele igal juhul parem alternatiiv on 15 lisaeuro eest pikema vahepeatuse tegemine Hongkongis. Kohtade saadavus soodsaimal hinnatasemel varieerub ja mõne perioodil tuleb arvestada 50–100 € kallima piletiga.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Bangkok, Tai al 569 € +569 p
Viisa
Chiang Mai, Tai al 569 € +569 p
Viisa
Phuket, Tai al 569 € +569 p
Viisa
Hongkong al 589 € +589 p
Viisa
Da Nang, Vietnam al 619 € +619 p
Viisa
Hanoi, Vietnam al 619 € +619 p
Viisa
Ho Chi Minh City, Vietnam al 619 € +619 p
Viisa
Kuala Lumpur, Malaisia al 629 € +629 p
Viisa
Penang, Malaisia al 629 € +629 p
Viisa
Phnom Penh, Kambodža al 649 € +649 p
Viisa
Siem Reap, Kambodža al 649 € +649 p
Viisa
Yangon, Myanmar al 649 € +649 p
Viisa
Singapur al 649 € +649 p
Viisa
Cebu, Filipiinid al 679 € +679 p
Viisa
Manila, Filipiinid al 689 € +689 p
Viisa
Chengdu, Hiina al 689 € +689 p
Viisa
Guangzhou, Hiina al 689 € +689 p
Viisa
Haikou, Hiina al 689 € +689 p
Viisa
Peking, Hiina al 689 € +689 p
Viisa
Sanya, Hiina al 689 € +689 p
Viisa
Shanghai, Hiina al 689 € +689 p
Viisa
Bali, Indoneesia al 689 € +689 p
Viisa
Jakarta, Indoneesia al 689 € +689 p
Viisa
Surabaya, Indoneesia al 689 € +689 p
Viisa
Fukuoka, Jaapan al 709 € +709 p
Viisa
Nagoya, Jaapan al 709 € +709 p
Viisa
Okinawa, Jaapan al 709 € +709 p
Viisa
Osaka, Jaapan al 719 € +719 p
Viisa
Tokyo, Jaapan al 719 € +719 p
Viisa
Pusan, Korea Vabariik al 719 € +719 p
Viisa
Seoul, Korea Vabariik al 729 € +729 p
Viisa
Kaohsiung, Taiwan, Hiina Vabariik al 849 € +849 p
Viisa
Taichung, Taiwan, Hiina Vabariik al 849 € +849 p
Viisa
Taipei, Taiwan, Hiina Vabariik al 849 € +849 p
Viisa

Okeaania (algusega Stockholmist)

Eraldi otselendude piletinnad Rootsi pealinna algavad pikalt ette planeerides 89 eurost/edasi-tagasi ja sisaldavad äraantavat pagasit.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Auckland, Uus-Meremaa al 809 € +809 p
Viisa
Adelaide, Austraalia al 839 € +839 p
Viisa
Melbourne, Austraalia al 839 € +839 p
Viisa
Perth, Austraalia al 839 € +839 p
Viisa
Sydney, Austraalia al 839 € +839 p
Viisa
Brisbane, Austraalia al 849 € +849 p
Viisa
Cairns, Austraalia al 849 € +849 p
Viisa
Nadi, Fidži al 1289 € +1289 p

Hinnas sisaldub:

 • enamasti kokku 6 lendu
 • täisteenindus koos soojade einete ja alkohoolsete jookidega pikkadel lendudel
 • kuni 30 kg (ilma ühikupiiranguta!) äraantava pagasi vedu kogu marsruudi vältel, laia valikuga audiovisuaalse meelelahutussüsteemi kasutamine ja võimalus koguda rohkelt boonuspunkte näiteks Finnair Plus kaardile.
 • vähetähtis ei ole ka asjaolu, et ühena vähestest lennufirmadest maailmas pakub Cathay Pacific isegi turistiklassis reisijatele lennukis sülearvuti ühendamiseks vajalikke voolupesasid.

Lisavõimalused:

 • võid lennata ühte sihtkohta ja alustada tagasiteed teisest, hinnaks on siis pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
 • 15 euro eest võib Hongkongis pikemalt peatuda (üle 24h).

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Soodushinnad kehtivad müügiks tähtajatult, ent lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada. Ükskõik milline lennuhind on garanteeritud AINULT juhul, kui pilet ostetakse välja broneerimisega samal päeval.
 • Reisi alustamiseks on reeglite järgi välistatud 16.–31.12.2019 (jõulud ja aastavahetus). Reaalne saadavus võib teatud perioodide ja sihtkohtade lõikes olla piiratud ka väljaspool neid ajavahemikke. Näiteks ei ole odavaimal hinnatasemel saadavust ka tagasilennuks jõulude-aastavahetuse perioodil.
  Soovitame olla reisikuupäevades väga paindlik ja osta pilet pikalt ette. Lisatasu eest on võimalik kasutada kallimaid broneerimisklasse, kus kohti leidub vabamalt.
 • Pakkumise hinnad kehtivad algusega Soomest või Rootsist Cathay Pacificu pikkadel lendudel. Lühikesi Euroopasiseseid ühendusi võivad opereerida Finnair või British Airways. Aasia sees on täiendavalt võimalik Dragonairi lendude kasutamine.
 • Kummaski suunas on vajalikud vähemalt 2 ümberistumist – üks Euroopas (enamasti Londonis, aga varianid on ka Amsterdam, Frankfurt, Milano, Pariis, Zürich jt) ja teine Hongkongis.
 • Euroopa transiitlinnadest tuleb edasi lennata 24 tunni jooksul, pikemad peatused ei ole lubatud. Mõnel juhul võib siiski valida sellised jätkuühendused, mis jätavad ligi ööpäeva näiteks Londoniga tutvumiseks. Hongkongis võib pikemalt peatuda 15 lisaeuro eest.
 • Sihtkohas tuleb viibida vähemalt 3 päeva ning mitte kauem kui 3 kuud. Tehniliselt saab tagasilendu broneerida maksimaalselt 360 päeva ette.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Piletit ei ole lubatud ühelgi juhul reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on lubatud kohtade olemasolul enne muudetava lennu väljumist. Tasuda tuleb lennufirma muutmistrahv 150€ + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei  saa!
 • Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust. Eraldi piletitega reisides on oluline, et kindlustus pakuks kaitset ka võimalike graafikumuutuste vastu.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 10.04.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.
 • Kuni 11 a (kaasa arvatud) vanused lapsed saavad soodustust ca 15% täiskasvanu hinnast, sõltuvalt sihtkohast.
 • Alla 2-aastane sülelaps maksab pileti eest ca 40% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. Kuna soodustus on väike ja tegemist väga pikkade lendudega, soovitame ka sülelapsele pigem eraldi istekoht osta (makstes tavalise lapsehinna).

 

Pakkumise sihtkohtadest on Eesti kodanikele lühiajaliseks külastuseks viisavabad Filipiinid, Hiina Vabariik (Taiwan), Hongkong, Indoneesia, Jaapan, Korea, Malaisia, Singapur, Tai ja Uus-Meremaa.
Samuti pole viisa vajalik transiidiks Lääne-Euroopa riikide ega pikemaks peatuseks seal.

Austraaliasse saab ka viisavabalt kuid enne reisi on tarvis internetis vormistada tasuta elektrooniline reisiluba.
Ka saab internetis enne reisi vormistada elektroonilised viisad Myanmari ja Vietnami.
Kambodža viisat saab taotlelda riiki saabudes piirilt.
Hiina RV viisa tuleb vormistada saatkonnas aegsasti enne reisi.
Viisade vormistamisega võib kaasneda väike lisatasu.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peab jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Cathay Pacific on üks maailma seitsmest 5 tärni väärilisest lennufirmast, vt täpsemalt.

Ja ühtlasi maailma paremuselt kuues lennufirma 2018. aastal, vt täpsemalt.

Käesolev pakkumine annab võimaluse kogeda tipptasemel lennumugavusi ja teenindust taskukohase hinnaga. Marsruudivalik on seejuuures väga lai.
Ära jäta kasutamata ka võimalust oma reisi veelgi rikastada Hongkongi peatusega vaid 15 euro eest. Sellest Aasia suurlinnast leiad muuhulgas nii maailma odavaima Michelini tähega söögikoha kui ka Disneylandi.

HOIATUS: Lennuhindadega seotud kitsenduste tõttu ei soovita me pakkumist kasutada tööreisideks. Selle sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 • Kuna pakkumine kehtib Helsingist või Stockholmist algavatele lendudele, vajavad Eesti elanikud selle kasutamiseks eraldi pileteid Soome või Rootsi. Helsingisse on
  Tallinnast olemas tihe laeva- ja/või lennuühendus. Finnairi lendude pagasit sisaldavad hinnad algavad 169 €/edasi-tagasi. Laevasõidu hinnad varieeruvad, ent on enamasti lendamisest oluliselt odavamad.
  Stockholmi lendamine on vaatamata pikemale vahemaale Helsingist märksa soodsam. Nordica pagasit sisaldavad hinnad algavad juba 89 €/edasi-tagasi.
 • Pakutud hinnatasemel ühendused võimaldavad enamasti kasutada Helsingist pärastlõunal väljuvaid lende, kuhu jõuab vabalt laevaga. Samuti saab tagasilennu suunal valida ühendused, mis ööbimisi ei nõua. Ka läbi Stockholmi
  reisides õnnestub enamasti ööbimisi vältida.
 • NB! Ühenduspiletite näol on tegemist eraldi veolepinguga. Eraldi piletitega reisides tuleb kindlasti arvestada asjaoluga, et vedaja vastutus võimalike hilinemiste, tühistamiste või graafikumuutuste osas kehtib ainult ühe lepingu piires.
  Turvaline on jätta lendude puhul eraldi piletite vahele vähemalt 2-tunnine ning laeva+lennu puhul 3-tunnine vahe. Ja osta täiendavalt reisitõrkekindlustus, millel oleks kaitse ka võimalike graafikumuutuste vastu.

 

 

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, helisat numbrill 6 266 266, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli lennupiletite e-poes, kus hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam. Pane tähele, et odavaimad pakutavad ühendused võivad eeldada ööbimisi Helsingis, mis igasuguse hinnavõidu kindlasti ära sööb!

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.