24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Mitu USA, Kanada või Mehhiko linna ühel reisil al 569 € 

Ühel reisil mitmes sihtkohas käimine on alati palju odavam kui igasse linna eraldi piletite ost. Pakume head võimalust külastada soodsa hinna eest mitut paika Põhja-Ameerika idaosas. Valikus on nii Ameerika Ühendriigid, Kanada kui (piiratud aja vältel!) ka Mehhiko.

Vali allolevast nimekirjast välja 2–3 sobivat linna ja küsi meilt täpsemat pakkumist. Kui aga oled valmis läbima kohapeal osa vahemaast maad mööda või eraldi lennupiletiga, võib külastatavate sihtkohtade arvu kasvatada lausa viieni!

USA ja Kanada linnade soodushinnad kehtivad kuni 30.06.2019. NB! Mehhikot sisaldava marsruudi pakkumine lõppes 13.05.2019.

Sedavõrd soodsate piletite puhul on väga suur võimalus hinnamuutusteks. Sestap ei tasu otsustamisega viivitada. Reisikuupäevades tuleb olla paindlik ja kindlasti osta pilet broneerimisega samal päeval!

Edasi-tagasi piletite hinnad algusega Tallinnast: USA + Kanada 

​LENNUPERIOOD: lennud mõlemas suunas peavad jääma ajavahemikku 25.08.–31.12.2019.

Vali 2–3 sihtkohta sellest nimekirjast:

Atlanta, Baltimore, Boston, Chicago, Miami, Nashville, Montreal, New York, Orlando, Philadelphia, Tampa, Toronto, Washington

NB! Üheks sihtkohaks peab alati olema New York.

Marsruut Hind Lisainfo  
2 sihtkohta al 569 € +569 p
Viisa
3 sihtkohta al 699 € +699 p
Viisa

Hinnas on: 

 • kokku kuni kaheksa Finnairi, British Airwaysi ja American Airlinesi opereeritavat lendu. Saad koguda ohtralt boonuspunkte näiteks Finnair Plus kaardile.
 • pardateenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine Atlandi-ületuse lendudel ja kuni 23 kg raskuse äraantava pagasiühiku vedu kogu marsruudi vältel (ka Põhja-Ameerika sisestel lendudel). Pagasi hinnas sisaldumine on oluline eelis, sest tänapäeval on tavaline, et odavate peibutushindade korral tuleb kohvri eest maksta eraldi ja selle hinnad võivad pika lennu puhul küündida sajakonna euroni ühe suuna kohta.

LISAVÕIMALUS: geograafiliselt lähestikku paiknevate Põhja-Ameerika linnade vahel võid liikuda ka maad mööda või eraldi piletiga ning jätkata reisi antud pakkumise piletiga teisest linnast. Nõnda saad oma reisi geograafiat veelgi laiendada! Näiteks võid lennata Tallinnast Torontosse, siirduda sealt maad mööda Montreali, jätkata reisi lennuga New Yorki, suunduda järgmise lennuga Orlandosse ja alustada koduteed Miamist. Kõike seda 699 € eest.​

Piirangud_:

 • toodud ’alates’ hinnatasemed eeldavad mõlemal lennusuunal Atlandi ületust vahemikus esmaspäevast neljapäevani. Iga Atlandi-ületuslend nädalavahetusel (reedest pühapäevani) lisab hinnale 15 €.
 • Kanada siselennud ei ole selle pakkumise raames võimalikud, soovides käia mitmes Kanada linnas tuleb nende vaheline maa läbida maad mööda või eraldi ostetava piletiga (vt täpsemalt lisavõimaluse juurest)
 • piirangud läbitavate linnade järjekorra osas. Estraveli reisikonsultant aitab leida optimaalse marsruudi.

 SELLE MARSRUUDI PAKKUMINE ON LÕPPENUD! USA + Kanada + Mehhiko 

LENNUPERIOOD: Mehhiko pakkumine kehtib reisi alustamiseks ainult vahemikus 10.09.–31.10.2019.

Vali 2–3 sihtkohta sellest nimekirjast:

USA: Atlanta, Baltimore, Boston, Chicago, Miami, Nashville, New York, Orlando, Philadelphia, Tampa,  Washington

Kanada: Montreal, Toronto

Mehhiko: Cancun, Merida, Mexico City

NB! Üheks läbitavaks linnaks peab alati olema Miami.

Marsruut Hind Lisainfo  
2 sihtkohta al 699 € +699 p
Viisa
3 sihtkohta al 799 € +799 p
Viisa

​​​

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Mehhikot sisaldavad soodushinnad kehtivad müügiks kuni 13.05.2019 ja muud hinnad kuni 30.06.2019. Siiski on hinnamuutuste tõenäosus väga suur ja piletid tuleks osta broneerimisega SAMAL PÄEVAL.
 • Reeglite järgi peavad lennud mõlemas suunas jääma ajavahemikku 25.08.–31.12.2019. Erandina Mehhiko puhul peab lisaks ka väljumine Euroopast jääma ajavahemikku 10.09.–31.10.2019.

Alati tuleks kuupäevades olla väga paindlik ja arvestada, et teatud perioodidel (eelkõige jõulud ja aastavahetus!) ei pruugi soodsaimal hinnatasemel saadaavust olla. Lisaks tasuks võimalusel vältida lendamist kallima hinna ja oluliselt kehvema saadavusega nädalavahetuse päevadel.

 • Pakkumine kehtib Tallinnast algavaks edasi-tagasi lennuks Finnairi, British Airwaysi ja American Airlinesi  opereeritavatel lendudel ümberistumistega Helsingis ja mõnikord ka  Londonis, Pariisis või mujal Euroopas ning mõnes USA või Kanada transiitlinnas (New York, Chicago, Toronto, Miami jt.)
 • Reisi jooksul saab pikemalt peatud kokku 3–5 linnas, vaata täpsemalt hinnatabelist.
 • Muudest transiitlinnadest tuleb reeglina edasi lennata 24 tunni jooksul. Soovi korral saab lennuaegu sättida ka nõnda, et transiitlinna õnnestub jääda ligi ööpäevaks.
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl ja mitte kauem kui 3 kuud.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist ei ole seda ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on lubatud 180 € trahvi eest, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.

Ettenägematute plaanimuutuste puhuks osta kindlasti reisitõrkekindlustus!

Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 07.05.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 • 2–11 a laps saab marginaalse soodustuse ja maksab pileti eest u 30 € täiskasvanu hinnast vähem.
 • 0–1 a (k.a) sülelaps maksab pileti eest 45% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

 

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks Kanda, Mehhiko ega USA külastuseks viisat.

Enne reisi tuleb taotleda elektrooniline reisiluba aadressil https://esta.cbp.dhs.gov. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.

Lennates läbi Kanada on täiendavalt vajaik ka Kanada elektooniline reisiluba. See maksab 7 CAD ja kehtib kuni 5 aastat. Kanada reisiluba saab siit.

Viisat pole samuti tarvis transiidiks läbi Soome ega muude Euroopa riikide.

Kindlasti on reisile minnes vajalik on pass, mille kehtivusaja lõpuni peaks jääma vähemalt 6 kuud.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Pakutavad lennuühendused on enamasti sujuvad, mõistliku ooteajaga transiitlinnas.

Pikkadel lendudel on hinna sees pardateenindus ja kogu marsruudi vältel üks kuni 23 kg raskune ühik äraantavat pagasit. Atlandi-ületuse lennukitel on olemas ka personaalse ekraaniga meelelahutussüsteem.

Põhja-Ameerika sisestel ja samuti lühikestel Euroopa-sisestel lendudel on pardateenindus tasuline.

Lennates saab koguda punkte mõne Oneworldi lennufirma boonuskaardile, näiteks Finnair Plusile.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee.

See pakkumine ei ole saadaval Estraveli iseteeninduslikus lennupiletite internetipoes.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250-eurose ostu puhul alati tasuta.