KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »
 • Esileht
 • Pakkumised
 • Okeaaniasse: maailma parima lennufirma ja sõpradega al 819 €/in

Okeaaniasse: maailma parima lennufirma ja sõpradega al 819 €/in

Pakume väga soodsaid Austraalia ja Uus-Meremaa pileteid maailma parima lennufirma Qatar Airwaysiga.
Soodsaim hinnatase eeldab minimaalselt 3 koosreisijat ning kehtib, kui lendu alustatakse Tallinnas ja lõpetatakse Helsingis. Lisatasu eest on võimalikud lennud Tallinnani ka tagasiteel ja samuti eriti atraktiivse hinnaga upgrade äriklassi!

Väiksest Pärsia Lahe äärsest riigist pärit Qatar Airways on juba mõnda aega kuulunud maineka Skytraxi uuringu kohaselt maailma absoluutsesse tippu. 2017. aastal tunnistati nad meie planeedi parimaks lennufirmaks. Väärib märkimist, et oma alamkategoorias oli ka nende äriklass maailma parim. Tegemist on ka ühega väga vähestest 5-tärni väärilistest lennukompaniidest maailmas.

Kõik hinnad lubavad vaid 15 € eest ühel suunal pikemat (kuni 96 tundi) peatust nüüdseks viisavaba Katari pealinnas Dohas.
Soovitame seda võimalust ilmtingimata kasutada. Sest esiteks on tegemist põneva ja samas vähemalt majutuse poolest üsna taskukohase paigaga. Ja teiseks parandab peatuse tegemine oluliselt odavamate lennukohtade saadavust – võimalike reisikuupäevade valik võib lausa mitmekordistuda!

Mitmel Qatar Airwaysi lennuliinil saad reisida väga uute ja moodsate lennukitega (Boeing 787 Dreamlinerid ja üleni kahekorruselised Airbus 380-d).

Mõistagi kuulub pikkadel lendudel hinna sisse täisteenindus ja personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine. Ka pagasi pärast ei ole tarvis muretseda – isegi turistiklassis on äraantavat pagasit lubatud kaasa võtta 30 kg ilma ühikupiiranguta.

Lubatud reisiperiood on väga pikk. Kui jõulude/aastavahetuse ja suvekuudega seotud kõrghooajad välja arvata, võid reisida kuni järgmise aasta oktoobrini! Pane siiski tähele, et soodsaimal hinnatasemel kohtade saamiseks on kindlasti vajalik suur paindlikkus kuupäevades (ja soovitatavalt Dohas peatumine).

Piletid tuleb välja osta 24 tunni jooksul pärast broneerimist ning mitte hiljem kui 10.11.2017 kl 18.00.

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast ja lõpuga Helsingis 

NB! Siintootud hinnatasemed kehtivad ühe reisija kohta eeldusel, et koos lendab 3–9 inimest.

1-2 reisija puhul on pilet kuni 200 € kallim.

Äriklassi hinnad kehtivad eeldusel, et on  vähemalt kaks koosreisijat.

Sihtkoht Hind turistiklassis Hinnalisa äriklassi eest Lisainfo  
Perth, Austraalia al 819 € al 499 €/suund +819 p
Viisa
Melbourne, Austraalia al 819 € al 499 €/suund +819 p
Viisa
Adelaide, Austraalia al 839 € al 499 €/suund +839 p
Viisa
Sydney, Austraalia al 859 € al 499 €/suund +859 p
Viisa
Brisbane, Austraalia al 869 €
Lisainfo
Vajalik on täiendav Austraalia siselend ja Austraalia transiitlinnas (Adelaide, Melbourne, Perth, Sydney) võib teha ühel suunal TASUTA peatuse!
al 499 €/suund +869 p
Viisa
Auckland, Uus-Meremaa al 839 € al 499 €/suund +839 p
Viisa

Lisavõimalused:

 • Vaid 15 € lisamaksu eest saad ühel suunal teha kuni 96-tunnise peatuse Katari pealinnas Dohas. Peatumine parandab oluliselt ka soodsama hinnaklassi kohtade saadavust!
 • Tagasiteel on võimalik 80 € rohkem makstes saada ka lennud kuni Tallinnani, see eeldab eraldi piletite* kasutamist!
 • Vaid 499 € eest ühe lennusuuna kohta on võimalik reisida Qatar Airwaysi lendudel äriklassis. See hind katab lennud Tallinnast Tallinnani ja eeldab eraldi piletite* kasutamist (Euroopa-sisene ühenduslend toimub turistiklassis). Täiendava boonusena piisab mõlemaid suundi äriklassis lennates vaid kahest koosreisijast!

* Eraldi piletitega reisides on väga oluline osta lisaks lennupiletile ka reisitõrkekindlustus, millel oleks kaitse võimalike graafikumuutuste vastu. Reisiaegu planeerides tuleks eraldi piletitel jätta kahe lennu vahele vähemalt 2 tundi ning lennu saabumise ja laeva väljumise vahele vähemalt 3 tundi.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 10.11.2017 kl 18.00.
 • Lennud mõlemas suunas peavad toimuma enne 31.10.2018. Välja arvatud perioodid 15.12.2017–10.01.2018 (jõulud ja aastavahetus) ning 07.06.–10.09.2018 (suvine kõrghooaeg), mil ei saa lennata kummaski suunas.
 • Reaalne kohtade saadavus sõltub linnast ja lennuperioodist. Käesolevaks aastaks on kohti alles jäänud väga vähe ja reaalsem on reisi planeerida alates 2018. a veebruarist. NB! Dohas peatuse tegemine võib saadavust oluliselt parandada!
 • Pakkumise hinnad kehtivad Tallinnast algavaks ja Helsingis lõppevaks edasi-tagasi lennuks. Kummaski suunas on vajalikud 1–2 lennukivahetust. Pikad lennud peavad olema Qatar Airwaysi opereeritavad, ümberistumistega Dohas.
 • Dohasse võib ühel suunal jääda kuni 96 tunniks. Üle 24h peatuse tegemine Katari pealinnas tõstab hinda 15 € võrra.
 • Piletid tuleb välja osta 24h jooksul peale broneerimist ning mitte hiljem kui 10.11.2017 kl 18.00.
 • Sihtpunktis tuleb viibida vähemalt 3 päeva, maksimaalset kohalolekut piiravad sihtkoha viisareeglid ja asjaolu et tehniliselt saab lende ette broneerida maksimaalselt 360 päeva.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale piletite väljakirjutamist ei ole neid ühelgi juhul võimalik reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud suure trahvi eest. Tasuda tuleb 220 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa!

Kehtivad kõik üldised Estraveli lennupiletite müügitingimused.

Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas! Lisatasu eest on võimalik ka parema saadavusega broneerimisklasside kasutamine.

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 01.11.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 • 2–11 a laps saab sõltuvalt sihtkohast väga väikese soodustuse (ca 5%)
 • kuni 1 a (k.a.) sülelaps maksab sõltuvalt sihtkohast ca 15–20% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale. NB! Tegemist on ülipikkade lendudega, sestap on kindlasti soovitatav ka sülelapsele eraldi istekoht osta, makstes tavalist lapsehinda.

 

 

 

Eesti kodanikud ei vaja lühiajaliseks külastuseks viisat Katari ega Uus-Meremaale. Ka Austraalia on viisavaba, ent enne reisi tuleb internetist taotleda tasuta elektrooniline reisiluba.

Vaata lisainfot Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivuse lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisa või reisiloa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

1994. aastal tegevust alustanud Qatar Airways on Eestist pindalalt 4 korda väiksema Katari rahvuslik lennufirma. Riigil on vaatamata väiksusele rikkalikud nafta- ja gaasivarud ning sealt saadud rahaga on paarikümne aastaga nullist üles ehitatud maailma parim lennufirma.

Tegemist on tõesti hea teenindusega ettevõttega. Seda kinnitavad kõige paremini kasutajate kommentaarid, millega võib tutvuda siin.

Loomulikult käib piletihinna sisse täisteenindus ja personaalse meelelahutussüsteemi kasutus pikkadel lendudel. Kogu marsruudi vältel on tasuta vähemalt kuni 30 kg äraantava pagasiühiku vedu (äriklassis on limiidiks lausa 40 kilo!).

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes või saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee. Võid proovida ka iseteeninduslikku internetibroneeringut aadressil http://lennupiletid.estravel.ee. Paremal juhul on iseteeninduslike tellimuste hinnatase ülaltoodust veidi soodsam, kuid kõikide sihtkohtade ja perioodide puhul ei pruugi parimad hinnad sealtkaudu välja tulla.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.