Olümpiamängud Pariis 2024 Hospitality pakett

Foto: Shutterstock

.

.
.

OLÜMPIAMÄNGUD PARIIS 2024

2024. aasta Pariisi olümpiamängud ja paraolümpiamängud on suurim spordiüritus, mis kunagi Prantsusmaal korraldatud.

26. juulist kuni 11. augustini 2024 koguneb Pariisi 10 500 sportlast 206 riigist ning kogu maailma pilgud pööravad Pariisi suunas. Võistlused toimuvad pealinna kõige sümboolsemate vaatamisväärsuste vahetus läheduses, et elamus nendest olümpiamängudest jääks alatiseks meelde.

2024. aasta Pariisi olümpiamängudel kasutatakse esimest korda uudset kontseptsiooni (sealhulgas Clubhouse 24), mis on eristuv ja kaasaegne. Olümpiamängude eesmärk on pakkuda pidulikkust, emotsioone ja multikultuurset kogemust, mida jagatakse kõikjal maailmas.

Clubhouse 24 kontseptsioon

Pilet tagab sissepääsu Clubhouse 24 alale, mis asub olümpiamängude peamiste võistluspaikade läheduses Pariisi kesklinnas ja kuhu pääseb mugavalt metrooga.

Pariisist inspireeritud toitlustusala

Prantsuse vabaõhuturgude eeskujul pakuvad mitmed toitlustuskohad parimaid roogasid Prantsuse ja maailmaköögist. Külastajatele pakutakse tasuta toidunäidiseid ja tervitusjooki ning soovi korral on võimalik osta ka toekamat einet, õlut, veini ja karastusjooke.

Üritused elava meelelahutusega

Clubhouse 24 pealaval saab nautida kontserte ning sportlaste ja erikülaliste esinemisi, vaadata spordiesitlusi, jälgida vestlusringe ja muud.

Lisaks toimuvad alal kaasavad spordivõistlused, virtuaaltegevused ja mängud kogu perele.

Lisaks on kohapeal tugipersonal, kes on valmis teile abiks olema ning küsimustele vastama, olenemata sellest, kas otsite üritusi, võimalusi eratranspordi korraldamiseks või soovite lihtsalt õhtusöögiks broneeringu teha.

Tellimisvorm

Hinnad kehtivad ühe inimese kohta.
Mida on reisikonsultandil veel hea teada?


.
.