Päikeselised Kanaarid

Tenerife võlub puhkajaid ennekõike ühtlaselt sooja kliimaga. Mõnus 20-kraadine vesi ja garanteeritud päike, mis laeb uut energiat ka keset talve.

Hea teada:

Kui soovid lisaks alltoodud näidispakettidele näha kõiki pakkumisi, siis kasuta selleks mugavat pakettreiside otsingut.

Reisipakettide näidishinnad ühele algusega Tallinnast

​​Hinnad on dünaamilised ning kehtivad ühele inimesele majutusega kaheses toas. ​​Oleme allpool välja toonud väikese näidisvaliku hotelle, tegelik valik on palju laiem!

NB! Mida kiiremini esitad meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega. Jõulude, aastavahetuse ja koolivaheaja perioodil on suure nõudluse tõttu keskmisest kõrgemad hinnad.

Tenerife, Kanaari saared

Lisainfo:
Viisa

Väljumised toimuvad perioodil 14.10.2022–21.04.2023.
​Tellimisvormi kalendris on kõik väljalennu kuupäevad märgitud rohelisega. Väljumiste lõikes võivad paketi hinnad erineda. Kui soovid näha kõiki hotelle ja hindu kindlatel kuupäevadel, siis kasuta pakettreiside otsingut.

Hotell Toitlustus Periood Hind  
Coral Teide Mar***
Lisainfo
Sobib täiskasvanutele linnapuhkuseks.
Toitudeta 7 ööd al 935 € nt 07.04.2023 +935 p
Laguna Park II apartemendid**
Lisainfo
Populaarne tagasihoidlikuks puhkuseks sobiv hotell. Asub rannast eemal ning sobib pigem täiskasvanutele, kes tahavad väljaspool hotelli aega veeta. Hotell ei sobi liikumisraskustega inimestele (trepid, tõusud). Soovitame valida vaatega tuba.
Hommiku- ja õhtusöök 7 ööd al 989 € nt 07.04.2023 +989 p
Hovima Santa Maria***
Lisainfo
Hea asukoha ja toitlustusega hotell, asub Costa Adeje keskuses, kus poed-restoranid on n-ö käe-jala juures. Rand ja promenaad paiknevad lühikese jalutuskäigu kaugusel. Superior toad on renoveeritud, heledates toonides, puhtad, ilusate vaadetega. Sobib täiskasvanutele ja suuremate lastega peredele.
Hommiku- ja õhtusöök 7 ööd al 1175 € nt 08.04.2023 +1175 p
GF Gran Costa Adeje*****
Lisainfo
Hea hinna ja kvaliteedi suhtega hotell, mis sobib peredele, paaridele, täiskasvanutele. Suur territoorium, palju rohelust.
Hommikusöök 7 ööd al 1359 € nt 15.04.2023 +1359 p
Bitacora****
Lisainfo
Hea asukohaga, peatänava ääres. Soovitame peredele. Hotellis on lastehoid kl 19-23. Suur mõnus basseiniala ja lastele eraldi lasteala koos liumäega. Hotellis on võimalik juurde osta UP Concept, mis võimaldab kõrgema korruse toa, lounge'i ligipääsu ja katusel oleva 16+ päevitusala kasutamise.
Hommiku- ja õhtusöök 7 ööd al 1395 € nt 15.04.2023 +1395 p
Vulcano****
Lisainfo
Sobilik eelkõige paaridele ja täiskasvanutele, kuna lastele siin tegevust napib. Ilus hotell, suurepärase asukohaga, jalutuskäigu kaugusel Playa de las Americase peatänavast ja rannapromenaadist. Üks Estraveli reisikonsultantide lemmikhotelle.
Hommiku- ja õhtusöök 7 ööd al 1397 € nt 15.04.2023 +1397 p
Hovima Costa Adeje (16+)****
Lisainfo
Ainult täiskasvanutele (16+). Asub kuurordi keskuse ja ranna lähedal. Piirkonnas on palju restorane ja poekesi. Hotellis kiidetakse head kööki, kohapealseid tegevusi ja teenindust.
Hommiku- ja õhtusöök 7 ööd al 1445 € nt 08.04.2023 +1445 p
Dreams Jardin Tropical****
Lisainfo
Hea asukohaga ja ilusa aiaga mitmel tasandil paiknev hotellikompleks. Maitsekas meelelahutusprogramm ja rikkalik toiduvalik. Kaunid vaated, troopiline aed. Sobib romantiliseks puhkuseks, pulmareisiks, mesinädalateks.
Hommikusöök 7 ööd al 1545 € nt 15.04.2023 +1545 p
Roca Nivaria GH*****
Lisainfo
Playa Paraiso, Costa Adejest ca 10 km. Vaikses asukohas, kuid hotellis jätkub tegevust jätkub nii suurtele kui väikestele, paljud neist juba hinnas. Hotelli juurest sõidab buss Costa Adejesse ja Playa Fanabe randa. Hotellis on ka täiskasvanute alasid. Sobib nii peredele kui paaridele.
Hommiku- ja õhtusöök 7 ööd al 1709 € nt 14.04.2023 +1709 p
Bahia Principe Fantasia Tenerife*****
Lisainfo
Perepuhkuseks, eriti just väiksemate lastega sobilik hotell. Väikelastele palju tegevust nii sees kui ka väljas (miniklubid, mängutoad, liumäed). Randa läheduses ei ole, kuid on suur basseiniala (enamik basseine soojendusega). Olemas ka ainult täiskasvanutele mõeldud päevitusala. 24 h AI (öösel ainult snäkid). Hotelli hoovis asub loss, kus paiknevad lasteteemalised sviidid, kus on võimalik lisatasu eest ööbida näiteks kasvõi ainult ühe öö.
Kõik hinnas 7 ööd al 1725 € nt 21.04.2023 +1725 p
Iberostar Selection Anthelia*****
Lisainfo
Promenaadiga eraldatud ookeani kaldal asuv luksuslik hotell. Hästi suur territoorium, palju rohelust.
Hommikusöök 7 ööd al 1815 € nt 15.04.2023 +1815 p
Jardines De Nivaria*****
Lisainfo
Väga ilus hotell, soovitame täiskasvanutele ja paaridele. Väga heal tasemel toitlustus. Asub kuurordi keskuses, ookeani kaldal.
Hommikusöök 7 ööd al 1909 € nt 08.04.2023 +1909 p

Hinnas on:

 • edasi-tagasi lennupilet Tallinnast sihtkohta
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas
 • majutus valitud hotelli kaheses toas
 • toitlustus vastavalt paketile
 • eesti-, vene-, ja/või ingliskeelse reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:

 • Pakkumises toodud hinnad ja info on 08.03.2023 seisuga.
 • Hinnad on inimese kohta majutusega kaheses toas.
 • Alates hindadega kohtade arv on piiratud.
 • Tegemist on reisikorraldajate Coral Travel, Novatours ja Tez Tour pakkumisega. Estravel on reisikorraldajate ametlik edasimüüja.
 • Broneeringu eest tasumisel, muutmisel ja tühistamisel kehtivad reisikorraldaja reisitingimused, mille edastab Sulle reisikonsultant koos pakkumisega.
 • Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.
 • ​​​Koolivaheaegadel ja pühadeperioodil on reisipakettide hinnad näidispakkumisest kõrgemad suurema nõudluse tõttu.

Lisainfo ja tellimine

Reisipaketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 626 6266 või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises vastavalt nõudlusele ja kohtade saadavusele. Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.