Pikenda suve Kreekas: septembrikuised lennud al 169 €

Pakkumine lisatud 14.06.2018

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Üsna tõenäoliselt on septembriks Eestimaa suvi läbi. Aga Kreeka rohkearvuliste saarte või mandriosa külastamiseks on see väga hea periood – suuremad turistihordid on juba lahkunud (ja sellega seoses majutuse hinnad langenud), aga ilmad on jätkuvalt soojad.

Estravelist saad enne jaanipäeva väga hea hinnaga osta hilissuvise või varasügisese lennupileti Kreekasse.

Pane tähele, et ainult Ateenaga piirdumine on kõige kallim! Mõistlik on Kreeka pealinnast edasi lennata mõnele saarele või hoopis põhja poole Thessalonikisse (ja sealjuures soovi korral päeva Ateenas veeta!).

Lisaks (edasi-tagasi) üle 5000 km pikkustele lendudele kuulub piletihinda väga hea pardateenindus sooja eine ja jookidega (sh alkohol) Tallinna ja Ateena vahelisel liinil, samuti üks käsipagasi kohver. Äraantava pagasi eest on lisatasu 35–45 €/suund (sõltuvalt sihtkohast).

Hinnad on saadaval lendudele vahemikus 08.09.–28.09.2018 (viimane päev tagasitulekuks). Aegean lendab sel perioodil Tallinna ja Ateena vahel 2 korda nädalas. Jätkulende väljub päevas mitu.

Pakkumine kehtib kuni 14.–22.06.2018 või kuni kohti jätkub.

Kuigi alati on võimalikud üsna kiired ühendused, ei teeks paha vähemalt ühel suunal mõelda ka päeva veetmisele Kreeka pealinnas. Tallinnast saabuv lend maandub Ateenas juba kell 07.05 hommikul ja kui valida jätkulennuks mõni õhtune väljumine, jätab see pika päeva Euroopa tsivilisatsiooni hälli vaatamisväärsustega tutvumiseks. Ateena kesklinn koos kuulsa Akropolisega paikneb lennujaamast 40-minutilise metroosõidu kaugusel. Sama loogikat saab kasutada ka tagasilennu suunal.

Aegean Airlines on täieõiguslik Star Alliance’i liige. Seega on nende lendudel võimalik koguda boonuspunkte näiteks siinsel turul levinud SAS-i Eurobonuse või Lufthansa Miles&More kaardile.

 

Aegean Airlinesi edasi-tagasi lennud algusega Tallinnast

Reisiperiood: 08.09.–28.09.2018 (viimane päev tagasitulekuks)

Lennud toimuvad Tallinnast ööl vastu neljapäeva ja laupäeva ning Ateenast kolmapäeva ja reede hilisõhtutel.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Thessaloniki, Kreeka al 169 € +169 p Viisa
Ateena, Kreeka al 259 € +259 p Viisa
Heraklion (Kreeta), Kreeka al 229 € +229 p Viisa
Chania (Kreeta), Kreeka al 239 € +239 p Viisa
Chios, Kreeka al 239 € +239 p Viisa
Korfu, Kreeka al 239 € +239 p Viisa
Rhodos, Kreeka al 239 € +239 p Viisa
Kos, Kreeka al 249 € +249 p Viisa
Samos, Kreeka al 249 € +249 p Viisa
Santorini, Kreeka al 249 € +249 p Viisa

Lisavõimalused:

 • Kuni 23 kg raskuse äraantava pagasiühiku kaasavõtmise õiguse saab juurde osta sõltuvalt sihtkohast 35–45 € eest lennusuuna kohta. Kuna äraantava pagasi tasu on suhteliselt kõrge, võiks mitme koosreisija korral kaaluda võimalust kohvriruumi omavahel jagada ja nt pere peale ühe suure kohvriga piirduda. 

 • Lennugraafik võimaldab soovi korral mõlemal suunal pika päeva veetmist Ateenas ilma lisatasuta. Kui aga soovid Ateenasse jääda kauemaks kui 24 tunniks, tuleks selle eest arvestada orienteeruvalt 125 € hinnalisaga.
 • Kõiki sihtkohti võib omavahel kombineerida ehk lennata ühte kohta ja tulla tagasi teisest. Hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokku liidetuna.
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Hinnad kehtivad müügiks 14.–22.06.2018 või kuni kohti jätkub, ent lennufirma võib igal suvalisel ajahetkel hindu muuta ja pakkumise lõpetada.
  Hinna garanteerib pileti väljaostmine broneerimisega samal päeval.
 • Lennud mõlemas suunas peavad jääma vahemikku 08.–28.09.2018.
 • Pakkumine kehtib Aegean Airlinesi lendudel ümberistumisega Ateenas.
 • Sihtpunktis viibitav aeg on piiratud vaid lubatud lennuperioodi ja kohtade saadavusega.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäeva muutmine (lubatud reisiperioodi piires) on võimalik 50 € trahvi + 40 € teenustasu eest. Sellele lisandub võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad ka kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 13.06.2018. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.

Eesti kodanikud ei vaja Euroopa Liidu piires reisimiseks viisat. Piisab kehtivast ID-kaardist, ent soovitatav on ka passi olemasolu.

Vaata lisainfot viisatingimustest Estraveli kodulehelt.

Hinnaalandused kehtivad vaid alla 2 a sülelastele, kes maksavad pileti eest 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, helista numbril 6 266 266, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas lennupiletid.estravel.ee (internetis tehtud broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam).

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisikuupäevade osas.

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Eesti lennufirma Nordica soodsad otselennud Tallinnast al 29 €/üks suund ja al 79 €/edasi-tagasi.

Kampaania kestab kuni 20.01.2019.

Nordica
Sooduspakkumine
al 79
Kampaaniahinnad kuni 26.01

Kuni 26. jaanuarini on müügil soodsa hinnaga piletid enam kui 90 sihtkohta üle maailma.

Hinnad kehtivad reisi alustamiseks kuni 10.12.2019.

Turkish Airlines
Üle 90 erineva sihtkoha
al 209
või al 19 €/kuu

Finnairi soodushinnad lendudele Euroopasse ja Aasiasse.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 21.01.2019.

Finnair
Euroopa ja Aasia
al 229
või al 21 €/kuu

Lende saab alustada Tallinnast ja valikus on ka 12 otselendude sihtkohta.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 23.01.2019.

airBalticu suur soodusmüük
al 69

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga Aasiasse ja USAsse läbi Moskva.

Aeroflot
Aasiasse ja USAsse
al 460
või al 42 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!