• Esileht
  • Pakkumised
  • Puhkus Võrtsjärve ääres Oiu sadamas või  Võrtsjärve külastuskeskuses

Puhkus Võrtsjärve ääres Oiu sadamas või  Võrtsjärve külastuskeskuses

Oiu Sadam asub Viljandimaal Kolga-Jaani vallas. Oiu küla kohal suubub Võrtsjärve Tänassilma jõgi.

Sellenimelist kaluriküla (Oyowaldt) mainitakse juba 1599. aastal. Ligipääs Oiule on hea Viljandi–Tartu maantee kaudu, mille ääres küla asub. Samuti saab Oiule mööda vett – Võrtsjärveni on Tänassilma jõe kaudu vaid 300 m.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 31.08.2022.

Oiu sadama puhkemaja seltskonnale

​Külaliste käsutuses on meie puhkemaja koos sauna, avarate terrasside, grilli ja suitsuahjuga. I korrusel on kaminasaal koos köögiga, wc, duširuum, saun ja sauna eesruum. II korrusel viis kahekohalist magamistuba. Neist 4 rõduga. Ööbima mahub kuni 14 inimest. Puhkemaja asub vahetult Tänassilma jõe kaldal Oiu Sadama südames. Lisateenusena võimalik rentida veesõidukeid, tellida Iglu sauna elamus, rentida kümblustünni. Võimalus tellida kohalikke kalatooteid ja ka ise kala suitsutada. 50 m eemal asub sadama kohvik ja samuti Võrtsjärve Vabaõhumuuseum – Oiu matkarada.

Kirjeldus Periood Hind seltskonnale  
Oiu sadama puhkemaja seltskonnale P-N 1 öö al 318 €
Oiu sadama puhkemaja seltskonnale R-L 1 öö al 395 €

Oiu sadama peretuba

​Sadamaresto II korrusel on peretuba kuni 7 külalisele. Privaatne wc ja dušš, kohti kuni 7.

Kirjeldus Periood Hind kahele  
Tuba kahele 1 öö al 40 €

Lisatasu eest:

  • Iga järgneva külalise lisatasu on 14 €.

Võrtsjärve külastuskeskus

Võrtsjärve Külastuskeskus asub Viljandi ja Tartu maakonna piiril, Emajõe lättel. Hoones I korrusel on külastuskeskus ja kohvik, II korrusel peretuba kuni kuuele külalisele. Külaliste käsutuses on magamistuba ca 40 m2 ja väike saal (olemas kööginurk koos külmikuga ) ca 60 m2. Avar rõdu vaatega Võrtsjärvele. Hoone on järvest 5 m ja Emajõest ca 25 m kaugusel. Võrtsjärve parim liivane ujumisrand asub vahetult hoone kõrval. Magamistoas on kliimaseade. Privaatne WC ja duširuum asuvad I korrusel. Peretuppa on privaatne sissepääs, mis on eraldatud külastuskeskuse omast. Külaliste käsutuses päevitustoolid ja grill. Ca 100 m eemal on keskuse vaatetorn, kust avanevad parimad vaated järvele ja ümbruskonnale.

Kirjeldus Periood Hind kahele  
Võrtsjärve Külastuskeskuse peretuba kahele saabumisega P-N 1 öö al 50 €
Võrtsjärve Külastuskeskuse peretuba kahele saabumisega R-L 1 öö al 65 €

Lisatasu eest:

  • Iga järgnev külaline 15 eurot.

Lisavõimalused:

  • Võimalus rentida veesõidukeid ja minna avastama Võrtsjärve, Emajõge, Alam-Pedja looduskaitseala. Ka väikese autosõidu kaugusel on Alam-Pedja metsamassiivid, kuhu jalgsimatkale minna.
  • Soovi korral aitab külastuskeskus järvetuuri kokku panemisel, mis teeb tiiru ümber Võrtsu ja on mõnus päevane ettevõtmine. Rattasõbrad teevad seda ka jalgrattaga.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 626 6233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.