Soodushinnad Turkish Airlinesi äriklassis

Pakkumine lisatud 06.03.2019

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Proovi kuninglikku teenindust Euroopa ühe parima lennufirma luksuslikus äriklassis!

Turkish Airlines pakub pikkadel lendudel äriklassi reisijatele täislamavasse asendisse käivaid istmeid ja gurmee-eineid.
Aga ka lühikesel Tallinn-Istanbul otsal on äriklassi istmed oluliselt mugavamad kui lennuki tagaosas (paljudel teistel lennufirmadel ei ole tänapäeval Euroopa lendudel enam lennukiistmetel erinevates teenindusklassides mingit vahet).
Muidugi ei piirdu äriklassi eelised vaid lennu ajal kogetavaga, paremat teenust saab nautida juba lennujaamas.

Soodushinnad kehtivad müügiks kuni 19.03.2019.

Äriklassi pileti hinnas sisalduvad:

 • eraldi lauad lennule registreerimiseks/pagasi äraandmiseks lühemate järjekordadega;
 • fast track turva- ja sageli ka passikontrollis;
 • äriklassi ootesaalide (lounge’ide) kasutamine lennujaamades (Turkish Airlinesi Lounge Istanbul kuulub maailma suurimate ja parimate hulka!) koos tasuta jookide, suupistete, internetiühenduse ja erinevate lõõgastusvõimalustega. Turkish Airlinesi Lounge Istanbul kuulub maailma suurimate ja parimate hulka!
 • rohkem pagasit (Ameerikasse lennates 2×32 kg, mujale 40 kg);
 • rohkem punkte Star Alliance’iga seotud lennufirmade boonuskaardile.

Lisaks: kui lendad käesoleva pakkumise hinnaga Aasiasse või Aafrikasse ja teed ühel suunal omal soovil (tasuta!) pikema peatuse Istanbulis, saad lennufirma kulul veeta kuni 2 ööd kesklinna 5-tärni hotellis!

Muidugi kehtivad ka kõik tavapärased Turkish Airlinesiga lendamisega seotud boonused:

 • täielik pardateenindus koos alkohoolsete jookide ja sooja eine valikuga mitme variandi hulgast kokku kuni neljal lennul;
 • võimalus lennukis endale meelepärane istekoht reserveerida (alates hetkest, mil väljumiseni jääb 100 päeva);
 • personaalse ekraaniga meelelahutussüsteemi kasutamine, seda ka Euroopa-sisesel ühenduslennul. Turkish Airlines on ainuke lennufirma, mis Tallinnast väljuvatel lendudel seda võimalust pakub!
 • tasuta hotellimajutus Istanbulis, juhul kui kiireimat võimalikku rahvusvahelist jätkulendu tuleb oodata 7 tundi või kauem. Ameerikasse lennates saab tasuta hotelli enamike sihtkohtade puhul mõlemas lennusuunas!

Edasi-tagasi piletite äriklassi hinnad algusega Tallinnast

Hinnad kehtivad lendamiseks (mõlemas suunas) vahemikes 10.03–06.06 või 01.09.–29.12.2019 (v.a 25.–29.10 tagasitulekuks).

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Istanbul, Türgi al 625 € +625 p Viisa
Dubai, Araabia Ühendemiraadid al 1455 € +1455 p Viisa
Bangkok, Tai al 1660 € +1660 p Viisa
Singapur al 1680 € +1680 p Viisa
Bali, Indoneesia al 1750 € +1750 p Viisa
Havanna, Kuuba al 1945 € +1945 p Viisa
New York, Ameerika Ühendriigid al 2145 € +2145 p Viisa
Miami, Ameerika Ühendriigid al 2220 € +2220 p Viisa
Kuala Lumpur, Malaisia al 2465 € +2465 p Viisa
Cancun, Mehhiko al 2635 € +2635 p Viisa
Seišellid al 2735 € +2735 p Viisa
Mexico City, Mehhiko al 2880 € +2880 p Viisa
Mauritius al 3030 € +3030 p Viisa
Maldiivid al 3540 € +3540 p Viisa

Lisavõimalused:

 • Samas geograafilises piirkonnas asuvaid linnu võib omavahel kombineerida (lennata ühte ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetena.

 • Kui kiireima ühendusega lendude vahe Istanbulis on üle 7 tunni, pakub Turkish Airlines tasuta hotellimajutust. NB! See ei kehti, kui kiirem ühendus eksisteerib, aga kohtade saadavusest või reisija soovist tulenevalt on valitud pikem vahetusaeg. Aga vaata ka kahte järgmist punkti!
 • Ühel suunal on võimalik Istanbulis tasuta pikemalt (üle 24h) peatuda. Aasia (v.a Dubai) ja Aafrika sihtkohtade puhul saab kuni 2 ööks tasuta 5-tärni majutuse Istanbulis ka omal soovil toimuva peatuse korral.

NB! Lennuplaanist tingitud majutuse ega ekskursiooni puhul ei ole broneerimine võimalik. Reisija peab teenuse saamiseks pöörduma Istanbulis lennujaamas peale passikontrolli asuvasse Turkish Airlinesi teeninduslauda (Hotel Desk).

Omal soovil toimuva peatuse majutus tuleb aga vähemalt 72h ette tellida!

Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Hinnad kehtivad müügiks kuni 19.03 ja lendamiseks (mõlemas suunas) vahemikes 10.03–06.06 või 01.09.–29.12.2019 (v.a 25.–29.10 tagasitulekuks).
  Reaalne kohtade saadavus sõltub sihtkohast ja perioodist ning selles võib esineda lünki, soovitatav on reis pikalt ette planeerida.
  Reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik ja Istanbulis peatumine parandab paljudel juhtudel kohtade saadavust.
 • Pakkumine kehtib Turkish Airlines opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis. Istanbulis võib ühel suunal pikemalt peatuda, vt täpsemalt ülalt. Alla 24h viibimist transiitlinnas (nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral) peatuseks ei loeta.
 • Minimaalselt tuleb sihtkohas viibida 3 ööd (või ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl), lennud mõlemas suunas peavad jääma lubatud reisiperioodi sisse.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Peale pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäeva muutmisel on trahv 100 €, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa.
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 06.03.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • alla 2 a sülelaps maksab lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.
 • 2–11 a lapse soodustus on 10–15% täiskasvanu hinnast (sõltuvalt sihtkohast).

Pakkumise sihtkohad on Eesti kodanikele lühiajalseks külastuseks kas viisavabad või piirilt väljastatava viisaga.
USA puhul tuleb enne reisi taotleda elektrooniline reisiluba aadressil https://esta.cbp.dhs.gov. Luba maksab 14 USD ja kehtib 2 aastat.

Kuubale minnes tuleb vormistada turistikaart. Seda teenust pakub Estravel 37 € eest.

Kindlasti on reisile minnes vajalik pass, mille kehtivusaja lõpuni jääb vähemalt 6 kuud.

Loe viisatingimuste kohta Estraveli kodulehelt.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik.

Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Soodne lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250 € ostu puhul alati tasuta.

 

 

Küsi pakkumist

Estravel soovitab

Suurepärane võimalus Horvaatia ranniku ja saarte avastamiseks on kruiis. Katarina Line'i väikesed jahi või purjelaeva tüüpi laevad väljuvad peamiselt Splitist, Dubrovnikust ja Opatijast. 

Horvaatia rannik
Kruiisid väikelaeval
al 1104
või al 100 €/kuu

Unikaalne majutus keset männimetsa, mis pakub imelisi vaateid ja puhkust keset loodust.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 30.09.2019.

Puhkus Leedus
Tony Resortis
al 139

Villapuhkuse suur võlu seisneb selles, et saad valida täpselt endale sobiva maja. Valik on suur nii soodsama hinnaga suvemajade kui ka uhkemate villade seas.

Vaata näidispakkumisi siit!

Villamajutus
Euroopa riikides
al 949
või al 86 €/kuu

Puhkus Birštonases sobib eriti hästi loodusesõpradele ja spaa puhkuse armastajatele.

Pakkumine kehtib majutuseks 01.05.–31.10.2019.

Spaapuhkus Leedus
al 276
või al 25 €/kuu
Üle 60 sihtkoha!

Lende saab alustada Tallinnast ja valikus on ka 8 otselendude sihtkohta.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 28.05.2019.

airBaltic
Suur soodusmüük
al 99
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis