Surfa ja naudi elu! Star Surf Campsi laagrid üle maailma 

Kas teed surfimaailmas alles esimesi samme või oled juba laineid jälitav proff – Star Surf Camps pakub sulle enneolematut kogemust püüda laineid maailma parimates surfirandades. Ühine teiste omasugustega ja saa osa surfikirest rahvusvahelises seltskonnas.

Pakkumises oleme toonud välja nädalaste pakettide hinnad. Kahenädalase paketi jaoks korruta hind kahega.

Lisaks surfamisele saad Molietsi ja Carcansi laagrites avastada Lõuna-Prantsusmaad või osaleda kohalikel üritustel. Kui oled avatud ja sulle meeldib suhelda, siis on see pakkumine just sinule!

Surfilaagri pakettide näidishinnad ühe inimese kohta

 

Prantsusmaa

Moliets

Moliets on suurima fännibaasiga eelkõige noortele suunatud peo- ja surfilaager, kus on iganädalane kava kuulsust kogunud meelelahutusega. Laager (selle sõna otseses mõttes) on avatud 20.05–23.09.2017​.

Pakettide hinnad tavahooajal on vahemikus 249–418 € (249 € limiteeritud 10 külastajaga nädalas ning surfarile, kes tuleb juba oma varustusega suurepäraseid laineid nautima), sisaldades alati majutust, toitlustust ning põnevast laagrielust osasaamist.  Paketid kestavad laupäevast laupäevani. Lennupiletid lisatasu eest.

Kõrghooajal 29.07–26.08.2017 on paketid 30 € võrra kallimad.

Molietsis asub ka Delux laager. Küsi rohkem reisikonsultandilt. Allolevad hinnad on tavalaagris.

Kirjeldus Toitlustus Periood Hind ühele  
Pakett 'Surf Explorer'
Lisainfo
Paketis majutus ruumikas 6-inimese telgis (kaasa võtta magamiskott ja padi), kolm söögikorda päevas (kaasa võtta oma nõud)
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök 7 ööd al 249 € Hind ühe päeva kohta 36 € +249 p
Pakett 'Surf & Relax'
Lisainfo
Paketis majutus ruumikas 6-inimese telgis (kaasa võtta magamiskott ja padi), kolm söögikorda päevas (kaasa võtta oma nõud), minimaalselt 10 surfitundi (teooria ja praktika)
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök 7 ööd al 389 € Hind ühe päeva kohta 56 € +389 p
Pakett 'Surf & Relax upgrade' 
Lisainfo
Surf & Relax paketile lisandub 4 surfitundi, varahommikul ja päikeseloojangul Tapas, Sangria ja peotuur San Sebastiani
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök 7 ööd al 438 € Hind ühe päeva kohta 63 € +438 p

Hispaania

Oyambre

​Oyambre on SUPi- (stand up paddleboard) ja surfilaager, mis asub mandri-Hispaania põhjakaldal Oyambre rahvuspargis. Laager on avatud 1.07.–16.09.2017​​. Laagris lisaks SUPi-matkad ning võimalus kombineerida SUPi- ja surfitunde.

Oyambre on rahuliku ja lõõgastava atmosfääriga surfilaager, mis sobib nii peredele, paaridele, üksikutele reisijatele kui ka sõpruskondadele ja gruppidele. Paketid kestavad laupäevast laupäevani. Lennupiletid lisatasu eest.

Kõrghooajal  29.07–26.08.2017 on paketid 20 € võrra kallimad.

Kirjeldus Toitlustus Periood Hind ühele  
Pakett 'Surf Explorer'
Lisainfo
Paketis majutus ruumikas 8–10inimese telgis (kaasa võtta magamiskott ja padi), kolm söögikorda päevas (kaasa võtta oma nõud)
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök 7  ööd al 199 €  29 €/päev +199 p
Pakett 'Surf & Relax'
Lisainfo
Paketis majutus ruumikas 8–10 inimese telgis (kaasa võtta magamiskott ja padi), kolm söögikorda päevas (kaasa võtta oma nõud), minimaalselt 12 surfitundi (teooria ja praktika), 3 joogatundi
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök 7  ööd al 299 €  43 €/päev +299 p
Pakett 'Surf & Relax' upgrade
Lisainfo
Paketis majutus ruumikas 8-10 inimese telgis (kaasa võtta magamiskott ja padi), kolm söögikorda päevas (kaasa võtta oma nõud), minimaalselt 15 surfitundi (teooria ja praktika), fotosessioon surfitundide ajal
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök 7  ööd al 348 € 50 €/päev +348 p

Fuerteventura

Fuerteventura surfilaager asub El Cotillos ning on avatud aastaringselt. Majutuda saad 1- või 2- toalises ookeanivaatega (rand algab maja eest) apartemendis või surf lodge’is (jagatud magamistubadega suur korter samas majas).

Hinnas ka surfitunnid. Surfikool ja pood asuvad korteritest kiviviske kaugusel. ​Lennupiletid lisatasu eest.

Kirjeldus Toitlustus Periood Hind ühele  
Pakett 'Surf & Share'
Lisainfo
Paketis majutus  4-6 voodikohaga tubades, 3x3 surfitundi, tasuta wifi. Kompleksis on bassein
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök 7 ööd al 349 € +349 p
Pakett 'Surf & Relax'
Lisainfo
Paketis majutus kaheses toas, 3x3 surfitundi, tasuta wifi. Kompleksis on bassein
Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök 7 ööd al 389 € +389 p
Kolme magamistoaga apartement
Lisainfo
Apartemendil on rõdu või terrass ja hästi varustatud kööginurk. Kompleksis on bassein. Majutub minimaalselt 4 ja maksimaalselt 7 inimest. Hinna sees kolm (3x180 min) surfitundi. Võimalik surfitunde juurde osta
Toitudeta 7 ööd al 359 € +359 p
Kahe magamistoaga apartement
Lisainfo
Apartemendil on rõdu või terrass ja hästi varustatud kööginurk. Kompleksis on bassein. Majutub minimaalselt 2 ja maksimaalselt 5 inimest. Hinna sees kolm (3x180 min) surfitundi, Võimalik surfitunde juurde osta. Võimalik lisatasu eest majutuda üksi kaheses toas
Toitudeta 7 ööd al 409 € +409 p

Lisatasu eest:

Pakettidele saab juurde osta  Surf delux upgrade’i al 90 €

Pakett sisaldab lisasurfitunde (kokku 15 praktilist tundi ja üks teooriatund), transfeere randa ja surfivarustuse renti väljaspool surfitundide aega.

Miks valida Star Surf Camps?

Star Surf Camps asetab alati suure rõhu suhtlusele kõigis oma asukohtades, luues rahvusvahelise, ääretult sõbraliku ja vaba atmosfääri, kus end mugavalt tunda. Suur rõhk on ka kvaliteedil (parimad surfilauad õppimiseks, raamatud, instruktorite kvalifikatsioon, majutus, toit). Korduvkülastust saab kirjeldada kui taaskohtumist vanade sõpradega. Erinevatele vajadustele on erinevad tooted, aga atmosfäär, kvaliteet, turvalisus on alati läbivad jooned.

Ühine Star Surfi perega mõnes nende laagris, surfikoolis või seiklustel üle maailma. Kas sa soovid lihvida oma surfioskust ja põgeneda päikese kätte või oled kogenud surfar ja otsid tõelist seiklust, mõlemal juhul leiad lahenduse Star Surf Campsi valikust. See on rohkem kui ainult surfitunnid ja puhkus, see on rahvusvaheline surfikirest haaratud seltskond, kes pakub sulle surfielustiili kogemuse, mida sa ei unusta kunagi.

Kirg. Suurepärasus. Pühendumine. Ekspertiis. Lõbu.

Need on Star Surfi viis väärtust, mille poole püüeldakse nii surfitundides kui surfipuhkuste pakkumisel. Enam kümneaastase kogemusega esmaklassiliste surfipuhkuste pakkumisel on põhjust tunda uhkust, et kõikide klientide soove mõistetakse. Töötajateks on palgatud ainult litsenseeritud ja kvalifitseeritud surfiinstruktorid ja professionaalsed vetelpäästjad. Kasutatakse uut ja kvaliteetset varustust.

Star Surf Campsi on tunnustatud nii nende professionaalse ja entusiastliku lähenemise eest surfi õpetamisel. Nendega võid kindel olla, et õpid surfama turvalises keskkonnas, kus sinu eest igal sammul hoolitsetakse ning lahkud oma surfitunnist, naeratus näol. Nii Star Surfi enda kui usaldusväärsete partnerite laagrites üle maailma tagatakse parimad surfikohad, mis sobivad sinu oskustega ning eelarvega ning tagavad sulle võimaluse nautida hämmastavat, muretut ning unustamatut surfipuhkust!

Tegemist on sportimist sisaldava reisiga, mille puhul on oluline välja tuua mõned tähtsamad asjad:

Surfipakettidel on nõutud vastavat kindlustuskatet sisaldavat reisikindlustus. Toote pakkujal on õigus nõuda kindlustusest koopiat ning see peab olema vormistatud enne reisi algust.

Tellides kinnitab reisija, et tema füüsiline vorm lubab pakettis välja toodud teenuseid kasutada.

Alla 18-aastane saab antud pakettidest osa võtta ainult vanema saatjaga.

Tutvu kindlasti tootjapoolsete tingimustega siit.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266 või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.

NB! Surfipakettidel on vajalik kindlasti vastavat kindlustuskatet sisaldavat reisikindlustus. Toote pakkujal on õigus nõuda kindlustusest koopiat ning see peab olema vormistatud enne reisi algust.