Taani lõbustuspargid ja loomaaiad

Arvatavasti tuleb Sulle Taaniga seoses esimesena meelde Legoland. Tegelikult aga asub Taanis ka päris mitu Euroopa või isegi maailma vanimat lõbustusparki. Näiteks Bakkeni lõbustuspargi ajalugu ulatub enam kui 400 aasta taha.

Loe lähemalt ja tutvu mõnede Taani lõbustus- ja veeparkide ning loomaaedadega.

Lõbustuspargid

Mõnusaks ajaveetmiseks on lõbustuspark just ideaalne paik! Loe lähemalt erinevate Taani lõbustusparkide kohta ning tutvu avamisaegadega. Pileteid saad soetada kohapeal või paljude lõbustusparkide puhul mugavalt interneti kaudu. Soovi korral võid piletite soetamiseks abi küsida ka meie reisikonsultantidelt.
​  

Tivoli

​Euroopa vanim lõbustuspark Tivoli avas uksed Kopenhaagenis juba 1834. aastal. See pole lihtne karussellipark lastele, tegevust leiab ka adrenaliinisõltlasest täiskasvanu. Kui atraktsioonidel sõitmisest on isu täis, võib maha istuda ühes 32-st pargis asuvast restoranist, kuulata kontserte või vaadata teatrietendusi. Lisaks on koht tõeliselt kaunis — õhtul on tuledes Tivoli eriti ilus. Loe lähemalt ja tutvu avamisaegadega lõbustuspargi kodulehel.
 
Loe lähemalt ja tutvu avamisaegadega lõbustuspargi kodulehel.

Bakken

Kui soovid lustida nagu taanlased ise, mine Bakkenisse. See on Kopenhaagenist 10 km kaugusel asuv maailma vanim töötav lõbustuspark, mille ajalugu ulatub 425 aasta taha. Bakkenit ümbritseb suur parkmets, kus jalutavad hirved inimesi ei pelga. Ühtlasi on Bakken ka suurepärane koht piknikuks. Lõbustuspargis on 40 restorani, kus on võimalik keha kinnitada. Atraktsioone on kõikvõimalikke – kiired ja tormilised, mis pööravad maailma pahupidi, ja rahulikumad, mis sobivad just väiksematele.

Loe lähemalt ja tutvu avamisaegadega Bakkeni kodulehel.

Legoland

Legoland on miniatuurne muinasjutumaa, mis on ehitatud umbes 45 miljonist LEGO® klotsist. Minimaal tunnevad lapsed end hiiglastena, Duplomaal saavad pisikesed päris ise autot ja isegi lennukit juhtida. Lisaks on veel seiklustemaa, mereröövlimaa, kanuumatkad ja palju muud.

Loe lähemalt ja tutvu avamiaegadega lõbustuspargi kodulehel.

Labyrintpark

Labyrintpark on sootuks midagi muud kui tavaline lõbustuspark. Tööle tuleb panna nii mõistus kui jalad – kuues labürindirägastikus tuleb lahendada mõistatusi, üles leida kõik kontrollpunktid, jõuda keskkohta välja või joosta vastasega võidu. Pargis saab ka piknikku pidada ning külastada kohvikut ja poodi, kust on võimalik osta haaravaid mõistatusmänge, särke ja suveniire.

Loe lähemalt ja tutvu avamisaegadega pargi kodulehel.

Farup Sommerland

Farup Sommerland on vee- ja lõbustuspark, mis koosneb rahulikumatest atraktsioonidest perele, Actioni-osast adrenaliiniotsijatele ning veepargist, kus on palju basseine ja liumägesid. Lisaks on Farup Sommerlandis eraldi laste veekompleks, kus ka kõige tillemad saavad koos emmede-issidega veemõnusid nautida.

Loe lähemalt ja tutvu avamisaegadega  pargi kodulehel.

Djurs Sommerland

Djurs Sommerland avati 1981. aastal ning see on üha populaarsust kogunud. Mõni aasta tagasi avati uus atraktsioon Piraat, mis on kiireim ja kõrgeim Ameerika mägede tüüpi lõbusõit Taanis. Kiirus ulatub kuni 90 km/h, selle kõrgeim punkt on 32 m maapinnast. Sommerlandis on koos mitu erinevat teemaparki – näiteks Aafrika park, Mehhikomaa, Kauboi- ja indiaanlastemaa ning veekeskus.

Loe lähemalt ja tutvu avamisaegadega pargi kodulehel.

Loomaaiad

Loomaaia armsad ja natuke hirmsamad elanikud köidavad kõikide tähelepanu. Loomaaedade pileteid saad soetada kohapeal või mõnel juhul ka mugavalt interneti kaudu. Soovi korral võid piletite soetamiseks abi küsida ka meie reisikonsultantidelt.
​ 

Odense Zoo

Odense Zoo on üks suuremaid ja populaarsemaid loomaaedu Euroopas. Üks peamisi huviväärsusi on hiigelsuur maa-ala, kuhu on üksikasjalikult kopeeritud Aafrika savann. See on koduks lõvidele, ahvidele, sebradele, jaanalindudele ning teistele suurtele Aafrika lindudele. Peale savanniloomade võib näha elukaid ja roomajaid erinevatest maailmajagudest. Loomaaias asub Euroopa üks suurimaid akvaariume.

Loe lähemalt ja tutvu avamisaegadega loomaaia kodulehel.

Knutjenborgi safaripark

Knuthenborgi safaripark on suurim omataoline Põhja-Euroopas. Alguses väikesest karjast savanniloomadest on nüüdseks kujunenud üle 1200 loomaga safaripark. 500 hektari suurusel maa-alal on võimalik ringi jalutada, jalgrattaga või autoga sõita, vaadata ajaloolisi ehitisi, haruldasi taimi ning olla käesirutuse kaugusel eksootilistest loomadest. Hiljuti on pargile lisandunud ka Hundimets – ainuke koht Taanis, kus saab päris ise huntide keskel ringi sõita.

Loe lähemalt ja tutvu avamisaegadega loomaaia kodulehel

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks ja lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või helista telefonil 6 266 266 või kirjuta meile estravel@estravel.ee või tule külasta meid meie müügibüroodes.