Tai Kuningriigi ringreis

Tai Kuningriik on Aasia üks kõige enam külastatumaid riike. Põhjuseks on Tai looduse hingemattev ilu, vanade Templite mitmekesisus, üle maailma tuntud külalislahkus, väga värvikas ööelu ning eksootiline köögikultuur.

Sind ootavad troopiline kliima ja soe meri, eksootiline köök, suurepärased hotellid, külalislahked inimesed, naeratused ning palju meelelahutust.

Kutsume sind põnevale Tai ringreisile algusega Tallinnast. Hinnas on lennupiletid, hommikusöögiga majutus, põnev reisiprogramm jpm.

Tai kuningriik

Lisainfo:
Viisa

Küsi pakkumist ja avasta Tai kuningriiki ehedama nurga alt! Ringreisi programmi vaata menüüst.

Pakett Periood Kestus Soodushind  
Tai ringreis ühele kaheses toas
EELBRONEERING (reisi hind täpsustamisel)
07.- 19.12.2024 13 p al 2199 € Soodushind kehtib Germalo Reisid
korduvreisijatele. Tavahind al 2304 €
+2199 p

13-päevase ringreisi hinnas on:

 • lennupilet Tallinn-Istanbul, Istanbul-Bangkok, Bangkok-Istanbul ja Istanbul-Tallinn (Turkish Airlinesi liinilennud)
 • sisaldab lennujaamamakse. NB! Maksude suurus võib muutuda olenemata reisikorraldajast tulenevalt kütusehinnast maailmaturul ja ametivõimude otsustest
 • bussitransfeerid lennujaamast hotelli ja tagasi, transfeerid Bangkokist Pattayasse ja tagasi
 • 4 ööd Bangkokis hotellis**** (2-in. toad), 3 hommikusööki
 • 2 ööd Kwai jõe ääres hotellis**** (2-in. toad), ekskursioonid vastavalt programmile, 2 hommiku- ja 3 lõunasööki, 2 õhtusööki
 • 5 ööd Pattayas hotellis**** (2-in. toad), 5 hommikusööki, 1 õhtusöök
 • ekskursioonid Bangkokis koos templite külastusega
 • giidi ja grupijuhi teenused, eestikeelsed ekskursioonid kogu reisi vältel (va. lisaekskursioonid)

Lisatasu eest:

 • reisi- ja tervisekindlustus
 • majutus üheses toas, lisatasu 400 €
 • muuseumid ja teised tasulised objektid
 • Tais on kombeks jätta jootraha nii kohalikule giidile kui bussijuhile (neist esimesele 60 THB ja teisele 30 THB päevas). Jootraha jäetakse ka toateenijatele, pakikandjatele, massööridele, ettekandjatele ja taksojuhtidele. Soovitame arvestada jootrahadeks ~50 €.

​Lennuinfo:

 • reisijal on õigus kaasa võtta äraantav pagas kogukaalus kuni 23 kg
 • reisija tohib lennuki salongi kaasa võtta ühe käsipagasi ühiku. Käsipagasi ja isiklike esemete kogukaal võib olla kuni 8 kg ja maksimaalne suurus võib olla mõõtudega 55x40x23 cm
 • toitlustus lennul: hinnas sisaldub soe toit ja joogid.

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Hinnad ja saadavus on seisuga 30.01.2024.
 • Tegemist on reisikorraldaja Germalo Reisid pakkumisega. Estravel on reisikorraldaja ametlik edasimüüja.
 • Reisikorraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi reisiprogrammis.
 • Pane tähele! Reisikorraldajate reisipakettide hinnad on dünaamilised ning pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate meile ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.
 • NB! Ainuke kehtiv reisidokument on pass! Eesti kodanikud saavad turismi eesmärgil viibida Tai Kuningriigis viisavabalt kuni 30 päeva eeldusel, et riiki saabutakse lennukiga. Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud peale reisi lõppu.
Tai reisiprogramm 11.-22.03.2024 (ooteleht)

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL-BANGKOK
Koguneme Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis infoleti juures, kell 11:00 kus kõikidele reisijatele jagatakse vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn-Istanbul kell 12:55-17:20 ja lend Istanbul-Bangkok kell 18:35-07:50 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid TK1422 ja TK58). Palume kontrollida kogunemise ja väljalennu aega ka vahetult enne reisi!

2. päev BANGKOK
Saabume hommikul Bangkokki – tere tulemast!
See kohalike seas Krung Thepi ehk Inglite Linnana tuntud 10 miljonilise elanikkonnaga linn on Aasia pulbitsev metropol – elurõõmu ja naeratuste linn, värvide, lõhnade ja maitsete linn, vastuolude linn, meelelahutuse ja paljude uhkete vaatamisväärsuste linn. Kaos ja harmoonia, kuldsed templid ja värvikad turud, budistlikud mungad ja end õhtuti üles lüüa armastavad kaunitarid – see kõik on siin esindatud. Kuigi Bangkok vaatab eelkõige tulevikku, on just siin mitmed kuningriigi tähelepanuväärsemad ajaloomälestised.
Alustame tutvumist linnaga, kus traditsioonid ja kaasaegne elurütm kulgevad käsikäes. Eksootilisel mootorpaadisõidul (lisatasu eest) mööda Chao Phraya jõge, näeme eluolu nii vee peal kui kaldapealsetel. Paadisõit on värviderohke vaatepilt Tai kaldaäärsest elust ning paadisõidul veendume selles, et Bangkoki elanikud sõltuvad endiselt traditsioonilistest veeteedest. Oma paadisõidul peatume koidujumal Aruna järgi nimetatud suursuguse Wat Aruni ehk tõlkes Koidu templi juures, mis on Bangkoki üheks tuntuimaks sümboliks. Khmeeri stiili esindav suursugune tempel kõrgub 86 meetri kõrguseni üle jõepinna ja on kaunistatud kireva hiina portselani kildudega. Sööme ühiselt tai lõunasööki.Seejärel suundume hotelli ja majutume kolmel järgneval ööl Bangkokis hotellis Centara Watergate**** või sarnases. Aeg puhkuseks ja sisseelamiseks.

3. päev BANGKOK
Hommikusöök hotellis. Jätkame oma linnaekskursiooni ja tutvumist selle kütkestava ja mõistatusliku Aasia metropoliga. Külastame Suurt Paleed – Siiami kuningate pikaaegset ametlikku residentsi ning ühtlasi kroonimis- ja matmispaika. Palee säravasse ja hiilgavasse kompleksi kuulub ka maailmakuulus Smaragdbuddha Tempel, milles asuv 66-sentimeetrine nefriidist Buddha kuju kaitseb tervet kuningriiki. Külastame ka Bangkoki vanimat ja suurimat Wat Pho templit, mida kaunistab lamava Buddha hiigelkuju. Ainuüksi naeratus on sellel peatselt nirvaanasse siseneval Buddhat kujutaval kujul mitu meetrit lai. Templikompleksis on kokku rohkem kui tuhat erinevat Buddha kuju või pilti, siin tegutseb ka buddistide klooster ja kool. Kogu kompleksis paikneb 99 stuupat. Wat Pho templit peetakse muuseas ka traditsioonilise Tai massaaži sünnipaigaks.

4. päev VABA PÄEV VÕI SOOVIJATELE – DAMNOEN SADUAK
Hommikusöök hotellis. Teeme Bangokist väljasõidu Damnoen Saduaki, mis on kuningriigi suurim ujuvturg (väljasõit lisatasu eest).
Ujuvturule jõudmiseks võtame ette 15-minutilise paadisõidu, mille käigus näeme, kuidas elavad inimesed jõgedest ja kanalitest läbistatud maapiirkonnas. Värvikireval ja meeleolukal ujuvturul müüakse käsitööd, lilli, vürtse, puuvilju ja palju muud. Müügitegevus toimub nii paatidel kui kaldapealsel. Oluline osa meie turukülastusest on kulinaarsetel elamustel – soovitame proovida siinseid otse jõeköögis valminud nuudlisuppe või kohalikke magusaid hõrgutisi, mida müüakse vaid hommikustel turgudel. Kuidas oleks näiteks kookospannkookidega?
Tagasi Bangkokis, on õhtul igaühel võimalus tutvuda Bangkoki ööeluga. Soovitame sõita kohaliku transpordivahendi tuk-tukiga, uudistada ööturgudel ja nautida sumedat troopikaöist saginat.

5. päev BANGKOK – KWAI JÕE KRUIIS
Hommikusöök hotellis. Lahkume Tai pealinnast ja suundume edasi oma ringreisile.
Varahommikul väljasõit Kanchanaburisse, kus külastame Teise Maailmasõja ajal valminud raudteele pühendatud sõjamuuseumi ja -kalmistut. Seejärel vaatame silda üle Kwai jõe, mille muutis maailmakuulsaks 1957. aastal valminud ja seitsme Oscariga pärjatud linateos “Sild üle Kwai jõe”. Võtame ette rongisõidu ajaloolisel raudteel läbi lopsaka metsaala, viljakate põldude ja väikeste külade. Lõunat sööme kohalikus jõeäärses restoranis. Sõidame kiirevoolulisel Kwai jõel ehtsa tai pikasaba-paadiga. Ühine õhtusöök. Ööbime kahel järgneval ööl Kwai jõe äärses eksootilises hotellis.  Majutus hotellis Jungle River Kwai Resotel**** või sarnases, mis koosneb kõigi mugavustega džunglimajakestest.

6. päev KWAI JÕGI – SAI YOKI LOODUSPARK
Hommikusöök hotellis. Külastame lähedal asuvat lubjakivikoobast, mis oma imetlusväärsete stalaktiitide ja stalagmiitidega panevad ahhetama. Koopas asub ka pisike tempel. Sõidame jõepaatidel Sai Yoki loodusparki, kogu meie teekonda saadavad suurepärased vaated. Looduspark on tuntud oma paljude suuremate ja väiksemate koskede poolest, siin elab ka väga palju loomi, sealhulgas ka maailma kõige väiksem imetaja pisi-kärssnina nahkhiir. Võtame ette kerge jalutuskäigu tiikpuude vahel. Soovijad saavad kümmelda allikavees, mis mõjub kui looduslik mullivann. Pärast lõunasööki külastame lähedalasuvat Moni hõimu küla, tutvume nende traditsioonilise elustiiliga, kiikame nende algkooli ja külastame keset džunglit asuvat templit. Õhtusöök hotellis.

7. päev KANCHANABURI  – PATTAYA
Hommikusöök hotellis. Täna alustame teekonda lõunasse, Tai lahe ääres asuvasse Pattaya kuurortlinna. Sõidame läbi põllumajandusliku Kanchanaburi, mööda looduskaunist Nakhon Pathomist. Jõuame Chonburi provintsi, kus tervitavad meid ümarad mäekünkad, ananassiväljad ning soojas meretuules õõtsuvad palmid. Teel saame suurepärase võimaluse jälgida kuidas muutub Tai loodus, pinnamood ja põllumajandus. Pattayasse jõudes sööme õhtusöögi Tai hõrgutistest ning teeme bussiekskursiooni Pattaya rannapromenaadil. Hilisõhtul on soovijail võimalus osa võtta avatud marsruuttakso sõidust Pattaya keskusesse ning jalutuskäigust Pattaya meeleolukal jalakäijate tänaval. Majutume Pattaya lõunaosas asuval Jomtien Beachil viiel järgneval ööl hotellis Fifth Jomtien**** või sarnases.
Pattaya on elavaloomuline ja populaarne kuurortlinn, mille tõmbenumbriks on lisaks rannale ka ostu- ja meelelahutusvõimalused. Siin on võimalik lihtsalt Siiami lahe ääres rannas puhata, linnamelu nautida või ka osta kohapealt laias valikus lisaekskursioone, mille seas on nii sukeldumisretked kui ka palju muud põnevat. Meie kogenud reisijuht tutvustab kõiki võimalusi ja on abiks väljasõitude broneerimisel. Soovijatele näitame kätte Jomtieni parimad massaažipaigad ja söögikohad.

8. päev VABA PÄEV
SOOVIJATELE JUVEELITEHASE KÜLASTUS
Hommikusöök. Puhkepäev Pattayas.
Pärastlõunal on võimalik külastada Aasia suurima juveelitehase esindust , kus võetakse ette meeleolukas rongisõit vääriskivide salapärase maailmaga tutvumiseks. Seejärel imetleme juveliiride osavust ning loomulikult saab siit üht-teist kaunist ka kaasa osta.

9. päev VABA PÄEV PATTAYAS
SOOVIJATELE EKSKURSIOON NONG NOOCHI KÜLLA SOOVIJATELE TIFFANY KABAREE SHOW
Hommikusöök hotellis. Vaba aeg, võimalus puhata rannas. Võimalus veeta päev sisseoste tehes ja Tai massaaži nautides. Soovijaile võimalus tutvuda veealuse maailmaga kogenud sukeldumisinstruktori käe all.
Pärastlõunal võimalus sõita Nong Noochi külla paarikümneminutilise sõidu kaugusele Pattayast (lisatasu eest). Enam kui 200 hektaril laiuvas aias pakuvad silmailu orhideede aed, kalatiigid, Prantsuse ja Itaalia aiad, Tai majakesed, kunsti- ja käsitöökeskus, palmiaed ja lõputult troopilise lopsakuse vahele paigutatud kujukesi. Külastame autonäitust ja näeme rahvuslikku kultuurietendust – traditsioonilised Tai tantsud, võitluskunstid, tai poks, tseremooniad, elevantide show.

Õhtul võimalus külastada Tiffany transvestiitide kabareed (lisatasu eest). Maailmakuulus Tiffany Show on meelelahutus selle parimas mõttes. Glamuurne ja haarav show viib meid reisile läbi Aasia ja Euroopa ning meie reisijuhtideks on säravates kostüümides kaunitarid. Muljetavaldavad dekoratsioonid, ekstravagantsed kostüümid, kümned tantsijad ja imekaunid solistid – siin pole millegi pealt kokku hoitud! Pärast etenduse lõppu tundub uskumatu, et ükski laval esinenutest pole sündinud naisena.

10. päev VABA PÄEV
SOOVIJATELE SÕIT KOH LARN SAARELE
Hommikusöök hotellis. Soovijatel võimalus sõita päevaks Koh Larni saarele puhkama (lisatasu eest).
30-minutilise kiirkaatrisõidu järel saabume Siiami lahe idarannikul paiknevale Koh Larni saarele – palmid, valged liivarannad, kristallselge vesi – see võikski olla osake paradiisist! Puhkame kaunil rannal nautides veemõnusid ja päikest. Vahelduseks valgele liivarannale võib valida ka puhkuse kookospalmide all. Saarekülastuse juurde käib ka maitsev lõunasöök värsketest mereandidest ja teistest kohalikest hõrgutistest. Koh Larn saar on ideaalne paik puhkuseks Pattaya linnamelust ning rannamõnude nautimiseks.

11. päev VABA PÄEV
Hommikusöök hotellis. Vaba päev rannapuhkuseks.

12. päev VABA PÄEV
ÕHTUNE LEND BANGKOK-ISTANBUL
Hommikusöök hotellis. Vaba päev.
Suundume lennujaama. Lend Bangkok-Istanbul kell  23:30-06:10 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK0069).

13. päev LEND ISTANBUL-TALLINN
Saabumine Istanbuli. Lend Istanbul-Tallinn 09:30-11:45  (kohalikud kellaajad, lennunumber TK1421). Tere tulemast tagasi koju!

Tai reisiprogramm 07.-19.12.2024

1. päev LEND TALLINN-ISTANBUL-BANGKOK
Koguneme Tallinna lennujaama väljuvate lendude saalis Germalo reiside infoleti juures kell 16:15, kus kõikidele reisijatele jagatakse vajalikud reisidokumendid. Lend Tallinn-Istanbul kell 18:40-23:20 ja lend Istanbul-Bangkok kell 01:55-15:20 (kohalikud kellaajad, lennunumbrid TK1422 ja TK64). Palume kontrollida kogunemise ja väljalennu aega ka vahetult enne reisi!
Toitlustus: TK lendudel

2. päev BANGKOK – PATTAYA
Saabume Bangkokki  kell 15:20– tere tulemast!
Täna alustame teekonda lõunasse, Tai lahe ääres asuvasse Pattaya kuurortlinna. Sõidame läbi põllumajandusliku Kanchanaburi, mööda looduskaunist Nakhon Pathomist.  Pattayasse jõudes sööme õhtusöögi Tai hõrgutistest ning teeme bussiekskursiooni Pattaya rannapromenaadil.
Pattaya on elavaloomuline ja populaarne kuurortlinn, mille tõmbenumbriks on lisaks rannale ka ostu- ja meelelahutusvõimalused. Siin on võimalik lihtsalt Siiami lahe ääres rannas puhata, linnamelu nautida või ka osta kohapealt laias valikus lisaekskursioone, mille seas on nii sukeldumisretked kui ka palju muud põnevat. Meie kogenud reisijuht tutvustab kõiki võimalusi ja on abiks väljasõitude broneerimisel. Soovijatele näitame kätte Jomtieni parimad massaažipaigad ja söögikohad. Majutume Pattaya lõunaosas asuval Jomtien Beachil
Majutus: hotellis Fifth Jomtien**** või sarnases.

3. päev VABA PÄEV PATTAYAS
SOOVIJATELE EKSKURSIOON NONG NOOCHI KÜLLA SOOVIJATELE TIFFANY KABAREE SHOW
Vaba aeg, võimalus puhata rannas. Võimalus veeta päev sisseoste tehes ja Tai massaaži nautides. Soovijaile võimalus tutvuda veealuse maailmaga kogenud sukeldumisinstruktori käe all.
Pärastlõunal võimalus sõita Nong Noochi külla paarikümneminutilise sõidu kaugusele Pattayast (lisatasu eest). Enam kui 200 hektaril laiuvas aias pakuvad silmailu orhideede aed, kalatiigid, Prantsuse ja Itaalia aiad, Tai majakesed, kunsti- ja käsitöökeskus, palmiaed ja lõputult troopilise lopsakuse vahele paigutatud kujukesi. Külastame autonäitust ja näeme rahvuslikku kultuurietendust – traditsioonilised Tai tantsud, võitluskunstid, tai poks, tseremooniad, elevantide show.

Õhtul on võimalus külastada Tiffany transvestiitide kabareed (lisatasu eest). Maailmakuulus Tiffany Show on meelelahutus selle parimas mõttes. Glamuurne ja haarav show viib meid reisile läbi Aasia ja Euroopa ning meie reisijuhtideks on säravates kostüümides kaunitarid. Muljetavaldavad dekoratsioonid, ekstravagantsed kostüümid, kümned tantsijad ja imekaunid solistid – siin pole millegi pealt kokku hoitud! Pärast etenduse lõppu tundub uskumatu, et ükski laval esinenutest pole sündinud naisena.
Toitlustus: hommikusöök
Majutus: hotellis Fifth Jomtien**** või sarnases.

4. päev VABA PÄEV
SOOVIJATELE SÕIT KOH LARN SAARELE
Soovijatel on võimalus sõita päevaks Koh Larni saarele puhkama (lisatasu eest).
30-minutilise kiirkaatrisõidu järel saabume Siiami lahe idarannikul paiknevale Koh Larni saarele – palmid, valged liivarannad, kristallselge vesi – see võikski olla osake paradiisist! Puhkame kaunil rannal nautides veemõnusid ja päikest. Vahelduseks valgele liivarannale võib valida ka puhkuse kookospalmide all. Saarekülastuse juurde käib ka maitsev lõunasöök kohalikest hõrgutistest. Koh Larn saar on ideaalne paik puhkuseks Pattaya linnamelust ning rannamõnude nautimiseks.
Toitlustus: hommikusöök
Majutus: hotellis Fifth Jomtien**** või sarnases.

5. päev VABA PÄEV
SOOVIJATELE JUVEELITEHASE KÜLASTUS
Puhkepäev Pattayas.
Pärastlõunal on võimalik külastada Aasia suurima juveelitehase esindust , kus võetakse ette meeleolukas rongisõit vääriskivide salapärase maailmaga tutvumiseks. Seejärel imetleme juveliiride osavust ning loomulikult saab siit üht-teist kaunist ka kaasa osta.
Toitlustus: hommikusöök
Majutus: hotellis Fifth Jomtien**** või sarnases.

6. päev VABA PÄEV
Hommikusöök hotellis. Vaba päev rannapuhkuseks.
Toitlustus: hommikusöök
Majutus: hotellis Fifth Jomtien**** või sarnases.

7. päev PATTAYA – KANCHANABURI – KWAI JÕE KRUIIS
Sõidame läbi Chonburi provintsi, kus tervitavad meid ümarad mäekünkad, ananassiväljad ning soojas meretuules õõtsuvad palmid. Teel saame suurepärase võimaluse jälgida kuidas muutub Tai loodus, pinnamood ja põllumajandus. Jõuame Kanchanaburisse, kus külastame Teise Maailmasõja ajal valminud raudteele pühendatud sõjamuuseumi ja -kalmistut. Seejärel vaatame silda üle Kwai jõe, mille muutis maailmakuulsaks 1957. aastal valminud ja seitsme Oscariga pärjatud linateos “Sild üle Kwai jõe”. Võtame ette rongisõidu ajaloolisel raudteel läbi lopsaka metsaala, viljakate põldude ja väikeste külade. Lõunat sööme kohalikus jõeäärses restoranis. Sõidame kiirevoolulisel Kwai jõel ehtsa tai pikasaba-paadiga. Ühine õhtusöök. Ööbime kahel järgneval ööl Kwai jõe äärses.
Toitlustus: hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök
Majutus hotellis Jungle River Kwai Resotel**** või sarnases, mis koosneb kõigi mugavustega džunglimajakestest.

8. päev KWAI JÕGI – SAI YOKI LOODUSPARK
Külastame lähedal asuvat lubjakivikoobast, mis oma imetlusväärsete stalaktiitide ja stalagmiitidega paneb ahhetama. Koopas asub ka pisike tempel. Sõidame jõepaatidel Sai Yoki loodusparki, kogu meie teekonda saadavad suurepärased vaated. Looduspark on tuntud oma paljude suuremate ja väiksemate koskede poolest, siin elab ka väga palju loomi, sealhulgas ka maailma kõige väiksem imetaja pisi-kärssnina nahkhiir. Võtame ette kerge jalutuskäigu tiikpuude vahel. Soovijad saavad kümmelda allikavees, mis mõjub kui looduslik mullivann. Pärast lõunasööki külastame lähedalasuvat Moni hõimu küla, tutvume nende traditsioonilise elustiiliga, kiikame nende algkooli ja külastame keset džunglit asuvat templit.
Toitlustus: hommikusöök, lõunasöök, õhtusöök
Majutus hotellis Jungle River Kwai Resotel**** või sarnases

9. päev  KWAI JÕGI – BANGKOK
Päeva esimeses pooles on võimalus nautida puhkust keset vihmametsa hääli ja värve, soovijad võivad aega veeta ka basseini ääres või nautida massaaži. Pärastlõunal sõit Bangkokki. See kohalike seas Krung Thepi ehk Inglite Linnana tuntud 10 miljonilise elanikkonnaga linn on Aasia pulbitsev metropol – elurõõmu ja naeratuste linn, värvide, lõhnade ja maitsete linn, vastuolude linn, meelelahutuse ja paljude uhkete vaatamisväärsuste linn. Kaos ja harmoonia, kuldsed templid ja värvikad turud, budistlikud mungad ja end õhtuti üles lüüa armastavad kaunitarid – see kõik on siin esindatud. Kuigi Bangkok vaatab eelkõige tulevikku, on just siin mitmed kuningriigi tähelepanuväärsemad ajaloomälestised.
Toitlustus: hommikusöök, lõunasöök
Majutus Bangkokis hotellis Centara Watergate**** või sarnases.

10. päev BANGKOK
Alustame tutvumist linnaga, kus traditsioonid ja kaasaegne elurütm kulgevad käsikäes. Eksootilisel mootorpaadisõidul (lisatasu eest) mööda Chao Phraya jõge, näeme eluolu nii vee peal kui kaldapealsetel. Paadisõit on värviderohke vaatepilt Tai kaldaäärsest elust ning paadisõidul veendume selles, et Bangkoki elanikud sõltuvad endiselt traditsioonilistest veeteedest. Oma paadisõidul peatume koidujumal Aruna järgi nimetatud suursuguse Wat Aruni ehk tõlkes Koidu templi juures, mis on Bangkoki üheks tuntuimaks sümboliks. Khmeeri stiili esindav suursugune tempel kõrgub 86 meetri kõrguseni üle jõepinna ja on kaunistatud kireva hiina portselani kildudega. Sööme ühiselt tai lõunasööki.
Toitlustus: hommikusöök, lõunasöök
Majutus Bangkokis hotellis Centara Watergate**** või sarnases.

11. päev BANGKOK
Jätkame oma linnaekskursiooni ja tutvumist selle kütkestava ja mõistatusliku Aasia metropoliga. Külastame Suurt Paleed – Siiami kuningate pikaaegset ametlikku residentsi ning ühtlasi kroonimis- ja matmispaika. Palee säravasse ja hiilgavasse kompleksi kuulub ka maailmakuulus Smaragdbuddha Tempel, milles asuv 66-sentimeetrine nefriidist Buddha kuju kaitseb tervet kuningriiki. Külastame ka Bangkoki vanimat ja suurimat Wat Pho templit, mida kaunistab lamava Buddha hiigelkuju. Ainuüksi naeratus on sellel peatselt nirvaanasse siseneval Buddhat kujutaval kujul mitu meetrit lai. Templikompleksis on kokku rohkem kui tuhat erinevat Buddha kuju või pilti, siin tegutseb ka buddistide klooster ja kool. Kogu kompleksis paikneb 99 stuupat. Wat Pho templit peetakse muuseas ka traditsioonilise Tai massaaži sünnipaigaks.
Toitlustus: hommikusöök, lõunasöök
Majutus Bangkokis hotellis Centara Watergate**** või sarnases.

12. päev VABA PÄEV
SOOVIJATELE DAMNOEN SADUAK
Soovijatega teeme Bangokist väljasõidu Damnoen Saduaki, mis on kuningriigi suurim ujuvturg (väljasõit lisatasu eest).
Ujuvturule jõudmiseks võtame ette 15-minutilise paadisõidu, mille käigus näeme, kuidas elavad inimesed jõgedest ja kanalitest läbistatud maapiirkonnas. Värvikireval ja meeleolukal ujuvturul müüakse käsitööd, lilli, vürtse, puuvilju ja palju muud. Müügitegevus toimub nii paatidel kui kaldapealsel. Oluline osa meie turukülastusest on kulinaarsetel elamustel – soovitame proovida siinseid otse jõeköögis valminud nuudlisuppe või kohalikke magusaid hõrgutisi, mida müüakse vaid hommikustel turgudel. Kuidas oleks näiteks kookospannkookidega?
Tagasi Bangkokis, on õhtul igaühel võimalus tutvuda Bangkoki ööeluga. Soovitame sõita kohaliku transpordivahendi tuk-tukiga, uudistada ööturgudel ja nautida sumedat troopikaöist saginat.
Toitlustus: hommikusöök
Majutus Bangkokis hotellis Centara Watergate**** või sarnases.

13. päev LEND BANGKOK-ISTANBUL-TALLINN
Lend Bangkok-Istanbul kell 06:25-13:20 (lend TK59) ja lend Istanbul-Tallinn kell 15:15-17:50 (kohalikud kellaajad, lennunumber TK1423). Tere tulemast tagasi koju!

 

 

Lisainfo ja tellimine

Pakettreisi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 626 6266 või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel. Küsi lisainfot reisi kohta Estraveli reisikonsultandilt.