Alates 18. maist on Estraveli bürood taas avatud, vaata büroode lahtiolekuaegu!
Rohkelt suvepuhkuse ideid Eestis ja lähiriikides! »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Turkish Airlinesi soodushinnad erinevatesse maailmajagudesse

Pakume soodsa hinnaga lennupileteid rohkem kui 20 sihtkohta üle maailma.

Lende opereerib korduvalt Euroopa parimaks lennufirmaks tunnistatud Turkish Airlines.

Kampaanihinnaga piletid on reisi alustamiseks augustist kuni detsembri keskpaigani.

Pakkumine kehtib müügiks kuni 20.08.2019.

Euroopa: edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Hinnad kehtivad reisi alustamiseks 01.08.–10.12.2019.

​​Reaalne kohtade saadavus sõltub sihtkohast ja perioodist. Soovitatav on reis pikalt ette planeerida. Istanbulis peatumine parandab paljudel juhtudel kohtade saadavust.

​​Mõni säästulennufirma võib vahel reklaamida veidi odavamaid baashindu mõnesse selle pakkumise linna. Aga kui lisad odavpakkuja piletihinnale kõik selle, mis Turkish Airlinesil hinnas (st vähemalt 30 kg pagasit, söök ja istekohavalik neljal lennul), võib ainuüksi nende lisateenuste peale kuluv raha märkimisväärselt ületada kogu antud pakkumise Euroopa pileti maksumust.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Thessaloniki, Kreeka al 229 € +229 p
Ateena, Kreeka al 249 € +249 p
Podgorica, Montenegro al 339 € +339 p

Aafrika: edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Tunis, Tuneesia al 239 € +239 p
Viisa
Kilimanjaro, Tansaania al 559 € +559 p
Viisa
Johannesburg, Lõuna-Aafrika Vabariik al 609 € +609 p
Viisa
Addis Abeba, Etioopia al 709 € +709 p
Dar Es Salaam, Tansaania al 709 € +709 p
Viisa
Mauritius al 759 € +759 p
Viisa
Kaplinn, Lõuna-Aafrika Vabariik al 779 € +779 p
Viisa
Sansibar, Tansaania al 799 € +799 p
Viisa

Aasia: edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Tel Aviv, Iisrael al 299 € +299 p
Viisa
Dubai, Araabia Ühendemiraadid al 429 € +429 p
Viisa
Abu Dhabi, Araabia Ühendemiraadid al 469 € +469 p
Viisa
Amman, Jordaania al 489 € +489 p
Viisa
Bahrein al 529 € +529 p
Bangkok, Tai al 579 € +579 p
Viisa
Kuala Lumpur, Malaisia al 589 € +589 p
Viisa
Phuket, Tai al 599 € +599 p
Viisa
Singapur al 609 € +609 p
Viisa
Maldiivid al 699 € +699 p
Viisa
Colombo, Sri Lanka al 709 € +709 p
Viisa
Manila, Filipiinid al 759 € +759 p
Viisa

Põhja-Ameerika: edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Havanna, Kuuba al 749 € +749 p
Viisa

Lisavõimalused:

 • Kõiki sama maailmajao linnu võib omavahel kombineerida (lennata ühte ja tulla tagasi teisest). Hinnaks on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.
 • Väljaspoole Türgit lennates on 20 € lisatasu eest võimalik Istanbulis ühel suunal pikemalt (üle 24h) peatuda. 

 • Kui kiireima ühendusega lendude vahe Istanbulis on üle 12 tunni, pakub Turkish Airlines tasuta hotellimajutust. NB! See ei kehti, kui kiirem ühendus eksisteerib, aga kohtade saadavusest või reisija soovist tulenevalt on valitud pikem vahetusaeg. Aga vaata ka kahte järgmist punkti!
 • Mõne linna (nt Bangkok ja Dubai) puhul võib valida sellised ühendused, millega jääb Istanbulis lendude vahele napilt alla 24 tunni. Ehk saabumine Türgi suuremasse linna õhtul ja edasilend Euroopasse järgmise päeva õhtul. Tasuta majutust sel puhul ei pakuta, küll aga on võimalus osaleda tasuta linnaekskursioonil, mis võib kujutada endast hoopis paremat väärtust. Sest ekskursiooniprogrammi kuuluvad lisaks ingliskeelsele giiditeenusele ja transpordile ka kaks söögikorda ning vaatamisväärsuste sissepääsud väljaspool üldist järjekorda. Vaata lähemalt www.istanbulinhours.com 
 • Lisaks pakub Turkish Airlines üheks ööks tasuta 4* hotellimajutust Istanbulis ka reisija soovil toimuva peatuse puhul juhul kui lõppsihtkohaks on mõni vastavas nimekirjas olev Aafrika või Aasia linn.

NB! Lennuplaanist tingitud majutuse ega ekskursiooni puhul ei ole broneerimine võimalik. Reisija peab teenuse saamiseks pöörduma Istanbulis lennujaamas peale passikontrolli asuvasse Turkish Airlinesi teeninduslauda (Hotel Desk).

Omal soovil toimuva peatuse puhul tasuta majutust soovides tuleb aga hotell ette tellida. Sealjuures peab tellimus olema esitatud hiljemalt 72 tundi enne esimese lennu väljumist. 

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

 • Hinnad kehtivad müügiks kuni 20.08.2019 ja reisi alustamiseks kuni 10.12.2019.
  Reaalne kohtade saadavus sõltub sihtkohast ja perioodist ning selles võib esineda suuri lünki, soovitatav on reis pikalt ette planeerida.
  Reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik ja Istanbulis peatumine parandab paljudel juhtudel kohtade saadavust.
 • Pakkumine kehtib Turkish Airlinesi opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis. Istanbulis võib lisatasu eest pikemalt peatuda, vt täpsemalt hinnatabeli juurest. Alla 24h viibimist transiitlinnas (nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral) peatuseks ei loeta.
 • Minimaalselt tuleb sihtkohas viibida 3 ööd (või ühel laupäeva ja pühapäeva vahelisel ööl), maksimaalseks reisi kestuseks on 1 kuu.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tühistada. Kuupäeva muutmisel on trahv 100 €, sellele lisandub Estraveli teenustasu 40 € ja võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga. Reisija nime muuta ei saa.
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 02.08.2019. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • alla 2 a sülelaps maksab lendude eest ca 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.

Vanematele lastele soodustusi ei ole.

Turkish Airlines on tunnistatud juba kuuel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks. Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et soodsa piletihinnaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul enamasti 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Täiendav väärtus on võimalus tasuta hotelliööbimiseks või linnaekskursiooniks pika Istanbuli transiitaja korral (osade Aasia ja Aafrika sihtkohtade puhul saab tasuta majutuse ka omal soovil peatudes!).
Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust.
Kas teadsid, et tegemis on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

 

Pakkumises mainitud riikidest vajavad Eesti kodanikud eelnevalt saatkonnas vormistatud viisat Lõuna-Aafrika Vabariiki.

Bahreini, Etioopia, Jordaania,  Maldiivide, Seišellide, Sri Lanka ja Tansaania viisasid saab vormistada kas elektrooniliselt internetis või riiki saabumisel piiril. Sellega võib kaasneda täiendav tasu. Muud pakkumises mainitud riigid on viisavabad.

Pass, mille kehtivusaja lõpuni jääb vähemalt 6 kuud, on kindlasti vajalik Euroopa Liidust väljapoole lennates ja äärmiselt soovitatav Euroopa-siseselt.
Kuigi pakkumise EL riikidesse võib siseneda ka ID-kaardiga, tuleb arvestada et Turkish Airlinesiga lennates toimub juba Tallinna lennujaamas Schengeni tsoonist lahkumine ja ilma passita reisijal võivad tekkida piiriületusel probleemid. Isegi kui õnnestub ID-kaardiga lennule pääseda, ei ole sellega võimalik Istanbulis transiittsoonist väljuda. See aga tähendab, et nt sõiduplaanist tingitud ööbimise korral ei saa tasuta hotellimajutuse pakkumist kasutada.

Loe viisatingimuste kohta Estraveli kodulehelt.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik.

Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki.

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250 € ostu puhul alati tasuta.