Ungru Puhkemajad Hiiumaal

Puhkus Ungru Holiday House´s Rooväljal Hiiumaal.

Ungru Holiday House on ideaalne koht öömajaks. Majutus asub Rooväljal Põhja-Hiiumaal, Hiiumaa kuulsaima sadama Suursadama vahetus läheduses.Hiiumaa on saar, mis kasvab iga aastaga järjest rohkem merest välja. Hingematva looduse keskel näed oma silmaga, kuidas aegade jooksul üks laid on kasvanud Hiiumaaga kokku – tänapäeval saab sellele laiule sõita juba autoga.

Majad, kuhu Teid ootame, on kõigi mugavustega – oma terrassiga ja grillimisvõimalusega.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 15.09.2023.

Puhkus Ungru Holiday House´s Rooväljal Hiiumaal

Check-in al 16.00, check-out kuni 11.00.

Kirjeldus Periood Hind kokku maja kohta  
Majutus Järve majas kuni neljale (20 m²) 1 öö al 100 €
Majutus Kapteni majas kuni kaheksale (55 m²) 1 öö al 140 €
Majutus Villas kuni kuuele - saunaga maja (40 m²) 1 öö al 150 €
Majutus Rannamajas kuni neljale (16 m²) 1 öö al 75 €

Hinnas on:

  • 1 öö majutust valitud majas
  • voodikohad
  • voodipesu ja rätikud
  • TV
  • grill koos grillimiseks vajalike tarvikutega​
  • juturaamatud ja lauamängud puhkemajas viibimise ajaks
  • wifi Järve majas, Villas ja Kapteni majas
  • NB: vaata ülal asuvalt Ungru Puhkemajad vahelehelt puhkemajade kirjeldusi ning ka seda, mis veel iga maja hinnas täpsemalt sisaldub.

Järvemajad

100 €/öö/maja

Ungru Holiday House majutuse hulka kuulub neli väikest järvemaja. Järvemajade suurus on ca 20 m², iga maja mahutab 4 inimest ja majade akendest avaneb vaade sillerdavale Hopi järvele. Järvemajad on parim valik peredega puhkajatele. Maja ees on terrass einestamis- ja grillimisvõimalustega. ​Järvemajadest jalutuskäigu (ca 400-600m) kaugusel asub rand, laste mänguväljak, rannavõrkpalliväljak, saun ja tenniseväljak. Lemmikloomad omal vastutusel on lubatud.

Järvemaja esimesel korrusel on: kööktuba, kus kööginurk (pliit, külmkapp, veekeedukann, kraanikauss, nõud, söögilaud), üks kaheinimesevoodi ja väike lahtikäiv diivanvoodi

Järvemaja teisel korrusel on: treppredelist pääseb teisele korrusele, kus lavatsil maas on kaks üheinimesemadratsit

Järvemaja sisaldab: voodipesu ja rätikud, õhksoojuspump, dušš, WC, TV ja tasuta WiFi, grilli koos grillimiseks vajalike tarvikutega, juturaamatud ja lauamängud.


Villa – saunaga maja

150 €/öö

Villa, kus saab nautida Hiiumaa hõngu aastaringselt, on inspireeritud Pühalepa valla mustritest. Villa suurus on 40 m², see mahutab kuni 6 inimest, Villa aknast avaneb vaade maja ees olevale südamekujulisele tiigile, mida kaunistavad suvel õitsevad vesiroosid. Maja ees on terrass koos einestamis- ja grillimisvõimalusega. Terrassilt viib laudtee tiigini, kus on võimalik püüda kala või karastada ennast karges allikavees pärast kuuma sauna. Lemmikloomad omal vastutusel on ka lubatud. Villast jalutuskäigu (ca 300m) kaugusel asub rand, laste mänguväljak.

Villa esimesel korrusel on: kööginurk (pliit, külmkapp, veekeedukann, kraanikauss, nõud, söögilaud), WC ja duširuum, privaatne saun

Villa teisel korrusel on: kaks kaheinimesevoodit ja kaks üheinimesevoodit

Villa sisaldab: voodipesu ja rätikud, õhksoojuspumpa, dušš, WC, TV ja tasuta WiFi, grilli koos grillimiseks vajalike tarvikutega, juturaamatuid ja lauamänge.


Kapteni maja

140 € /öö

Kapteni maja asub Hopi järve ja meie ranna vahelisel alal ning on meie puhkemajadest kõige avaram. Ideaalne ja privaatne valik peredega ja sõpradega puhkajatele. Akendest avanev vaade Hopi järvele.

Kapteni maja suurus on 55 m² ning maja mahutab 6-8 inimest. Akendest avanev vaade Hopi järvele, kase- ja männimetsale koos kauni metsaalusega mõjub kui rahustav maastikumaal. Mõnus koht puhkuseks, maja ees on avar terrass koos einestamis- ja grillimisvõimalusega. Lemmikloomad omal vastutusel on ka lubatud. Majast jalutuskäigu (ca 250m)kaugusel asub rand, laste mänguväljak, rannavõrkpalliväljak, saun ja tenniseväljak.

Kapteni maja esimesel korrusel on: Kööktuba, kus kööginurk sisaldab kõike vajalikku: pliit, külmkapp, veekeedukann, kraanikauss, nõud, söögilaud. Magamistuba (lai kaheinimesevoodi) ja WC ja duširuum.

Maja teisel korrusel on: Eestuba (lahtikäiv diivanvoodi + üks üheinimesevoodi) ja magamistuba (üks kaheinimesevoodi + lahtikäiv tugitoolvoodi)

Kapteni maja sisaldab: voodipesu ja rätikud, õhksoojuspump, dušš, WC, TV ja tasuta WiFi, grilli koos grillimiseks vajalike tarvikutega, fööni, hommikumantleid, juturaamatuid ja lauamänge.


Rannamajad

75 €/ öö /maja

Ungru Holiday House majutuse hulka kuulub ka kaks mereteemalist rannamaja, mis annavad imelise võimaluse ööbida justkui laevas – kogu maja temaatika on inspireeritud mere ilust ja rahust. Rannamajade suurus on ca 16 m². Mõlema rannamaja külalised saavad kasutada privaatset vannituba, mis asuvad eraldiseisvalt kõrvalhoones u 5m kaugusel majadest. Lemmikloomad on omal vastutusel lubatud.

Rannamajas on: neli eraldi üheinimesevoodit, millest kaks on kinnitatud seinale nagu laevakajutis. Kööktuba, kus kööginurk sisaldab kõike vajalikku: pliit, külmkapp, veekeedukann, kraanikauss, nõud, söögilaud.

Rannamaja sisaldab: voodipesu ja rätikud, grilli koos grillimiseks vajalike tarvikutega, TV (vabandame rannamajades puudub wi-fi), juturaamatuid ja lauamänge


Check-in al 16.00, check-out kuni 11.00

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 626 6233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.