🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Ventspils – linn mere kaldal

Jalutuskäigud Läti mereäärses Ventspilsi linnas on kui kauni lasteraamatu retked – ilusad majad, väikestest kividest laotud tänavad, rohelised pargid, purskkaevud, lilled ja mererand.

Perepuhkus sisaldab lisaks majutusele ka Ventspilsi veepargi külastust, kus leiavad tegevust nii väikesed kui ka suured.

Pakkumine kehtib majutuseks ajavahemikus 01.06.–31.08.2019.

Hotell Vilnis perepuhkus

Kolmetärnihotell Vilnis asub umbes 10minutilise autosõidu kaugusel Ventspilsi kesklinnast. Ventspilsi veepargis on basseinid nii suurtele kui väikestele, liumäed ja mägijõgi, erinevad saunad ja palju muud. 

Kirjeldus Toitlustus Periood Hind  
Peretuba kahele täiskasvanule ja kuni 2 kuni 12 a lapsele Hommikusöök 1 öö 110 €

Hinnas on:

  • 1 öö majutust peretoas (2 täiskasvanut ja kuni 2 kuni 12 a last)
  • hommikusöök
  • Ventspilsi spaa- ja veekeskuse perepilet kas atraktsioonide- või spaaossa (2 tundi)

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

Kolmetärnihotell Vilnis asub umbes 10 minutilise autosõidu kaugusel Ventspilsi kesklinnast. Hotelli kõrval on ärikeskus ning see on vaid 2 km kaugusel kesklinnast. Vilnis on linna üks suurimaid hotelle, kus on majutuskohti kuni 90-le inimesele ühekohalistes-, kahekohalistes- ja peretubades.

Ventspilsi veepargis on kõigi külastajate päralt 1,6 meetri sügavune tehislaineid tootev bassein ning vastuvoolu imiteeriv bassein, et saaksid suplemiskogemuse, mida võib võrrelda mere või jõega. Lastele on basseinide alal oma väiksem bassine kujundatud lindude ja loomade piltidega. Adrenaliini otsijatele on veepargis 56 ja 53 meetrised liumäed ja mägijõgi.

Pärast basseinides ja torudes sulistamist saab nautida keskuse spaakompleksi saunasid ning soovi korral ka erinevaid massaaže. Lõõgastuda saab Türgi saunas, Soome saunas, aroomisaunas ja soolakambris.

Lisainfo ja tellimine

Tellimiseks või lisainfo saamiseks saada meile päring veebis või võta ühendust Estraveli siseturismi osakonnaga tööpäeviti kella 9.00–17.30 telefonil 6 266 233 või e-posti aadressil siseturism@estravel.ee.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 150-eurose ostu puhul alati tasuta.