Aive Vološtšuk-Kaukver

Amet: vanemreisikonsultant (Suur-Karja)
Tiitel: Master reisikonsultandi tasand
Estravelis alates: 2020
Keeled: eesti, inglise

Minust:

Olen alati oma reise kõrgelt väärtustanud. See on minu puhkus, vaba aeg, lõõgastus. Kõige vähem soovin ma reisil kogeda stressi või teadmatust, midagi organiseerima ja taga ajama hakata. Seetõttu plaaneerin reisid suhteliselt täpselt, tellin ette kõik vajaliku, et sihtkohas ei peaks muretsema ja võin absoluutselt iga minutit nautida.
Enim naudin reisidel merd, päikest, mägesid, vanalinnu ja neid ümbritsevaid massiivseid linnamüüre, idamaiseid turge, kitsaid linnatänavaid, huvitavat arhitektuuri, nikerdusi, mosaiike.
Suurteks lemmikuteks on Balkanimaad – Horvaatia, Montenegro ja Albaania. Samas, kui on võimalus pikemaks puhkuseks, on Aasia see piirkond, kuhu alati tagasi lähen, viimasel ajal küll mõningaste agadega.
Kuigi olen käinud päris kaugetes ja võiks öelda eksootilistes paikades (Tai, India, Bali, Mauritius, Vietnam), toob alati naeratuse suule just Albaania. Seal sai ette võetud jalgsimatk Valbonast Theti, üle Albaania alpide, külastasime arenevaid väikseid kuurorte, kus kõigis olid imelised rannad ja restoranid imemaitsvate mereandidega.
On väga suur erinevus, kas planeerid perereisi lastega või abikaasaga kahekesi. Ühel juhul vaatad, et hotellis oleks vähemalt 20 liumäge, teisel juhul paned google´i otsingusse "nudist beach". Jah, need on meie lemmikrannad!
Kuigi olen saanud kogeda puhkust maailma suurimate kruiisilaevadega – Symphony of The Seas ja teiste Oasis-klassi kuuluvate laevadega, samuti Quantum-klassi laevadel, tunnen et üks korralik Kariibi mere kruiis on veel puudu.

Parimad teadmised ja kogemused

Reisikogemus

Klientide tagasiside