Finnair Plusi punktideks on vahetatud juba ligi miljon Estraveli boonuspunkti

12.06.2017

Aprilli keskpaigas avanes Eesti reisijatel võimalus vahetada Estraveli püsikliendiprogrammis kogutud boonuspunkte Finnair Plusi punktide vastu. Tegemist on esmakordse analoogse koostööga nii Eesti kui Soome reisiettevõtete ajaloos. Lühikese aja jooksul on boonuspunktide vahetamise võimalust kasutanud paljud kliendid ja kokku on üle kantud ligi miljon boonuspunkti.

Estraveli Kuldkaardi lojaalsusprogramm pakub püsiklientidele mitmeid soodustusi ja reisiboonuseid, millele lisaks saab nüüd vahetada kogutud boonuspunkte ka Finnair Plusi punktide vastu. Finnair Plus on Finnairi populaarne püsikliendiprogramm, mis kogub punkte kõikide Finnairi ja Oneworld-firmade lendudelt ning sadadelt partnerfirmadelt üle maailma. Finnair Plusi programmis kogutud punktide eest saab lunastada lennupileteid ja tõsta lendamise taset äriklassi. Boonuspunkte saab kasutada ka paljude Finnairi partnerettevõtete toodete ja teenuste eest tasumisel.

“Estraveli lojaalusprogrammil on 30 000 aktiivset liiget,“ kommenteeris Estraveli lojaalsusprogrammide juht Katrin Aaslaid. „Estraveli püsikliendikaardi omanikud saavad aastate jooksul kogutud boonuspunkte vahetada Finnair Plusi punktide vastu üks ühele. Finnair pakub Helsingist algusega väga mugavaid lennuühendusi üle kogu maailma ning reisijad on Estraveli ja Finnairi vahelise koostöö väga soojalt vastu võtnud – boonuspunkte on vahetanud juba väga paljud kliendid. Kokku on lühikese perioodi jooksul üle kantud juba ligi miljon boonuspunkti,“ lisas Aaslaid.

Punktide üle kandmiseks tuleb liituda Finnair Plusi programmiga. Koostöökokkulepe on sõlmitud kahesuunalisena ehk sellest võidavad nii Estraveli püsikliendid kui ka Finnair Plusi lojaalsusprogrammi liikmed. Finnair Plusi liikmed saavad kogutud punkte vahetada Estraveli kinkekaartide vastu.

2016. aasta oktoobris korraldatud uuringu järgi on Finnair Plus Eesti turul juhtiv preemialendude programm, millel on rohkem liikmeid kui ühegi teise lennufirma lojaalsusprogrammil. Estraveli lojaalsusprogramm Kuldkaart ja selle eksklusiivne variant Platinum Club loodi 1996. aastal Eesti esimese reisiteenuste valdkonna püsikliendiprogrammina.

Estravel on Eesti suurim ja vanim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo. Ettevõttel on esindused viies riigis, kümnes erinevas linnas. Estraveli kontsernis töötab üle 190 inimese. 2016. aastal oli ettevõtte konsolideeritud käive ligi 75 miljonit eurot. Aastatel 1995 kuni 2015 oli Finnairi kontsern Estraveli suuromanik, kuid praegu kuulub Estravel AS sajaprotsendiliselt Eesti kapitalile.

Lisainfo:
Airi Ilisson-Cruz
Estraveli turundusdirektor
Tel: +372 626 6371
Mob: +372 503 0329
Email: airi@estravel.ee