Laupäevane reisihommik viib Aafrikat avastama

18.05.2017

Sel laupäeval, 20. mail kl 12 toimub Viru keskuse Rahva Raamatus juba kolmas Estraveli, Rahva Raamatu ja Petrone Prindi koostöös korraldatud reisihommik, mis viib huvilised seekord Aafrikat avastama. Aafrika riigid on puhkusereiside sihtkohana üha populaarsemad. Reisihommikul tulebki juttu põhjustest, miks Aafrikasse reisida tasub ning antakse soovitusi reisisihtkoha valimiseks. Oma Aafrika rännakute muljetest räägivad raamatu “Minu Tansaania” autor Maiki Udam ja “Minu Kilimanjaro” autor Janika Vaikjärv. Vestlust juhib ajakirjanik ja Aafrika sõber Vahur Kersna.

Aafrika reisile lähevad enamasti juba kogenud reisijad. Tegemist on väga huvitava ja kireva maailmajaoga, kus lisaks ainulaadsele loodusele on väga mitmekesised kultuur ja traditsioonid. Ka Aafrika majandus ja poliitika on väga erinevad sellest, millega Euroopas harjunud ollakse ja nende lähem uurimine on reisihuvilise jaoks kindlasti põnev.

Estraveli kaudu läheb iga päev reisile keskmiselt 500 inimest ja kokku külastavad Estraveli kliendid aasta jooksul 170 erinevat riiki. Viimaste aastate statistika näitab, et Aafrika mandri külastamine on tõusutrendis. Puhkusereisijate hulgas populaarsemad Aafrika riigid on Lõuna-Aafrika Vabariik, Mauritius, Keenia ja Tansaania. Eksootilisematest Aafrika riikidest külastasid paljud Eesti inimesed eelmisel aastal näiteks Cabo Verdet, Etioopiat, Madagaskarit ja Mosambiiki. Lisaks on Eesti reisijate hulgas olnud läbi aastate populaarsed päikesereiside sihtkohad Egiptus ja Maroko, kuid neid võib lugeda pigem Araabiamaadeks.

Mai reisihommikul räägitakse erinevate Aafrika riikide eripäradest ja antakse soovitusi oma reisiks sobiva sihtkoha valimiseks. Vestlust juhib teleajakirjanik Vahur Kersna, kelle eestvedamisel tuleb oma Tansaania-rännakust rääkima raamatu “Minu Tansaania” autor Maiki Udam. Seiklused savannisügavustest ja Aafrika kõrgeima mäe otsast ning vürtsihõngulised päikeseloojangud Sansibari randadelt toob kuulajateni “Minu Kilimanjaro” autor Janika Vaikjärv.

Vestlusringis osaleb ka Estraveli tootjasuhete juht Jane Juhanson, kes räägib paikadest, kuhu Eesti inimesed Aafrikas kõige enam reisivad. Pikemalt peatub Jane oma Madagaskari ja Mauritiuse rännakutel. Kohal viibib ka Estraveli reisikonsultant Carmen Rannula, kellelt saab täpsemaid reisinõuandeid ja soovi korral kasvõi kohe piletid broneerida. Kõikide reisihommikul osalejate vahel loositakse välja “Minu Tansaania” ja “Minu Kilimanjaro” reisiraamatud.

Märtsis alustanud reisihommikute sari on osutunud väga populaarseks, täites kord kuus laupäeva keskpäeval Rahva Raamatu ruumid reisi- ja raamatuhuvilistega. Reisihommik toimub Viru Keskuse Rahva Raamatu III korrusel laupäeva keskpäeval.

Kuulama ja kaasa rääkima tasub tulla kõigil neil, kes on huvitatud Aafrikasse reisimisest või keda huvitavad reisijutud põnevatesse sihtkohtadesse. Reisihommikul saab informatsiooni ja reisinippe neilt, kes Aafrikat hästi tunnevad. Vestlus kestab tund aega, seejärel on kõigil soovijail võimalik ka personaalselt reisiinfot, soovitusi ja tuntud reisisellide autogramme küsida.

Mai reisihommik on sel hooajal viimane. Estraveli, Rahva Raamatu ja Petrone Prindi koostöös toimuvad reisihommikud jätkuvad taas sügisel.

Estravel on Baltimaade suurim ja vanim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo, mis asutati 1988. aastal. Ettevõttel on esindused viies riigis, kümnes erinevas linnas. Estravel kuulub sajaprotsendiliselt Eesti kapitalile.

Lisainfo:
Airi Ilisson-Cruz
Estraveli turundusdirektor
Tel: +372 626 6371
Mobile: +372 5030 329
Email: airi@estravel.ee

 

Estravel soovitab

Türgi, Bulgaaria, Kreeta jne

Põgene vihmase ilma eest sooja päikese alla! Valikus on Türgi, Bulgaaria, Kreeka saared, Horvaatia, Itaalia, Rumeenia ja Makedoonia.

Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub.

Juuli-augusti reisid
Valik päikesereise
al 319
või al 29 €/kuu
Korduvreisija soodustus 100 €!

Kuni 31. juulini saavad kõik, kes Kidy Touriga varem reisinud, Egiptuse reisidelt soodustust 100 € broneeringu kohta.

Kidy Tour 
Egiptuse eripakkumine
al 449
või al 41 €/kuu
Kiirematele soodustus 50 €

Ainult Estravelist: 15 kiiremat Kidy Touri Türgi pakettide broneerijat saavad 50 € soodustust!

Pakkumine kehtib väljumistele 01.08.-22.10.2019.

Kidy Tour: Türgi
Väga head 5* hotelllid
al 782
või al 71 €/kuu
Kaaslase kruiis –60%

Broneeri Royal Caribbeani kruiis kohe, sest selle pakkumise raames saab kaaslane kruiisi 60% soodsamalt!

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Suurim valik erinevaid kruiise
al 485
või al 44 €/kuu
Sügistalvised lennud

Pakume soodsa hinnaga lennupiletid rohkem kui 20 sihtkohta üle maailma.

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Turkish Airlines
Üle 20 erineva sihtkoha
al 229
või al 21 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis