• Esileht
  • Estraveli kinkekaardi ostusoovi registreerimine

Estraveli kinkekaardi ostusoovi registreerimine

Eraisikutel on võimalik omavahel osta ja müüa Estraveli kinkekaarte turvalise vahendusportaali kaudu. Palun täida allolev vorm, kui oled huvitatud omandama Estraveli kinkekaarti soodsama hinnaga.

Müüja annab oma kinkekaarti Ostjale edasi müües 5% (min 5 EUR) hinnasoodustust kinkekaardi väärtusest (10%, kui kinkekaardi aegumiseni oli ostusoovi registreerimise ajal jäänud vähem kui 30 päeva).

Müüja maksab Estravelile teenustasuna 5% (min 5 EUR) kinkekaardi väärtusest, mis sisaldab järgmist:
– kinkekaardi kehtivuse kontroll;
– turvaline makseviis Estraveli pangakonto kaudu;
– privaatsus;
– kinkekaardi edastamine ostjale.

Selgitav näide:
Müüja müüb kinkekaardi, mille väärtus on 100 eurot ja kinkekaardi aegumiseni on rohkem kui 1 kuu. Ostja ostab kinkekaardi hinnaga 95 eurot, Estravel teenustasu on 5 eurot, müüja kontole laekuv summa on 90 eurot.

Estraveli kinkekaardi ostusoovi registreerimine

(Võib olla ka mitme kinkekaardi peale kokku)
Mida lühema tähtaja valid, seda suuremad võimalused sul on saada soodustatud kinkekaardi omanikuks. Miks nii? Sest osta soovijaid on hetkel rohkem kui müüa soovijaid.
Sõltumata sellest, kas müüja soovib müüa füüsilist kinkekaarti või e-kinkekaarti, konverteerib Estravel ostetava kaardi sinu jaoks alati elektrooniliseks kinkekaardiks, mis saadetakse sulle PDF kujul emailiga. See lihtsustab logistikat ja hoiab loodust.