Laevapiletid

Broneeri laevapiletid ise alljärgnevatest online keskkondadest. Estravel pakub laevareisideks erinevaid pakette: liinireisid, päevakruiisid, autopaketid ja suvised erireisid.

Rõhutame, et enamik laevakompaniidest on dünaamilise hinnastamise süsteemiga, seega hind on vastavalt saadavusele ajas muutuv. Lisaks soovitame alati tutvuda laevafirmade reisitingimustega, milles kajastuvad ka piletite muutmis- ja tühistamisreeglid. Laevale pääsemiseks peab reisija ostetud pileti vahetama pardakaardi vastu. Samuti antakse üle kõikide laeval tellitud teenuste lunastamiseks vajalikud kupongid.

Broneeri pilet laevapiletid.ee-st

Marsruudid: Tallinn-Helsingi-Tallinn, Muuga-Vuosaari-Muuga, Tallinn-Stockholm-Tallinn, Paldiski-Kapellskär-Paldiski, Riia-Helsingi-Riia, Klaipeda-Karlshamn-Klaipeda, Klaipeda-Kiel-Klaipeda

Broneeri laevapilet Scandlines Express liinidele

Marsruudid: Puttgarden-Rødby, Rostock-Gedser, Rostock-Gedser + Helsingør-Helsingborg, Puttgarden-Rødby + Helsingør-Helsingborg, Puttgarden-Rødby + Øresund Bridge, Rostock-Gedser + Øresund Bridge

Kas broneerida laevapiletid ise või kasutada reisikonsultandi abi?

Teadliku reisijana on online ostmine kiire ja mugav. Reisikonsultant annab lisainfot ja aitab kokku panna keerukamaid erisoove. Loe lähemalt, millised on iseteeninduse ja reisikonsultandi abi kasutamise eelised.

Vaata ka:

Kruiisid

Kruiis on reisiviis, mis sobib nii paaridele, üksikutele kui ka lastega peredele.

Lõbustus- ja teemapargid

Mida teha Soomes, Rootsis, Taanis jne?