Oluline teave kliendile Estravelist reisikindlustuse ostmisel

Lugupeetud klient,

Informeerime Teid, et AS Estravel (aadress Suur-Karja 15, Tallinn, 10140, tel 6 266 266, www.estravel.ee) on kindlustusandja Salva Kindlustuse AS agent kindlustuslepingute sõlmimisel. AS Estravel on kantud kindlustusvahendajana Finantsinspektsiooni kodulehel olevate kindlustusagentide nimekirja. Salva Kindlustuse AS on väljastanud AS-le Estravel kinnituse, et vastutab tema vahendustegevuse eest Salva Kindlustuse AS nimel. AS Estravel kinnitab, et kõik kliendile väljastatud kindlustuspakkumised on kooskõlas talle Salva Kindlustuse AS poolt antud volituse ulatusega.

Salva Kindlustuse AS tasub AS-le Estravel kindlustuslepingute sõlmimise eest vahendustasu. Iga kindlustuslepingu suhtes makstava vahendustasu suurus märgitakse enne kindlustuslepingu sõlmimist kindlustuspakkumisele ning kindlustuspoliisile.

AS-l Estravel on õigus sõlmida Salva Kindlustuse AS nimel kindlustuslepinguid järgnevates kindlustustegevuse alaliikide lõikes: õnnetusjuhtumite kindlustus (sh. reisikindlustus), mootorsõiduki valdaja vastutuskindlustus, sh liikluskindlustus, maismaasõidukite kindlustus (kaskokindlustus), tulekindlustus ja loodusjõudude kindlustus (kodukindlustus). Hetkel on AS Estravel spetsialiseerunud reisikindlustuse lepingute sõlmimise vahendamisele.

Salva Kindlustuse AS-ga sõlmitavatele kindlustuslepingutele kohalduvad Salva Kindlustuse AS poolt väljatöötatud kindlustustingimused, millistega on võimalik tutvuda AS Estravel kodulehele kaudu.

Reisikindlustuse kindlustuslepinguga saab kindlustada ennast tervisekindlustuse, reisitõrke kindlustuse, pagasikindlustuse ja rendiauto omavastutuskindlustuse juhtumite suhtes. Reisikindlustuse tingimused on väljatöötatud Salva Kindlustuse AS poolt, nendega saab enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuda AS Estravel kontorites ning neid tutvustavad AS Estravel reisikonsultandid, kõik tingimused on kättesaadavad ka eelnevas lõigus ära märgitud Estravel AS-i kodulehe aadressil.

Enne kindlustuslepingu sõlmimist selgitab AS Estravel reisikonsultant välja kliendi kindlustushuvi, esitades vajadusel selle kohta täpsustavaid küsimusi. Nimetatud tegevuse käigus koostab AS Estraveli esindaja kliendile kindlustuspakkumise, mille sobivuse või täpsustamise järgselt väljastatakse kliendile kindlustuspoliis.

Kindlustuslepingu alusel tasumisele kuuluva kindlustusmakse suurusega on kliendil võimalik lisaks suulisele informeerimisele enne kindlustuslepingu sõlmimist tutvuda nii kindlustuspakkumisel kui kindlustuspoliisil.

Sõlmitava kindlustuslepingu suhtes kohalduvad tingimused, sh kindlustusjuhtumi toimumise korral  kindlustushüvitise maksmise põhimõtted on kirjeldatud kindlustustingimustes, mis märgitakse nii kindlustuspakkumisele kui kindlustuspoliisile.

Kindlustuslepingust tuleneva vaidluse korral on kliendil võimalik pöörduda kindlustusandja suhtes nõude esitamiseks nii Eesti Kindlustusseltside Liidu juures tegutseva lepitusorgani kui Eesti Vabariigi asjakohase Maakohtu poole.

 Vaata ka:

Estravel soovitab

Talv 2019/20 müük avatud!

Müügis on populaarseimad sihtkohad Hurghada, Sharm El Sheikh ja Tenerife.

Varajase tellija hinnad 31. maini kuni 50% soodsamad!

Novatours
Esimesed 3 sihtkohta
al 329
või al 30 €/kuu

Võrratult maitsev kahekäiguline õhtusöök Rannahotelli restoranis koos majutusega pargi- või merevaatega toas.

Pakkumine kehtib majutuseks kuni 27.04.2019.

Rannahotell
Majutus ja õhtusöök
Küsi pakkumist
Novatoursi sünnipäevahinnad

Eriti soodsad pakkumised Mandri-Tuneesiasse ja Djerba saarele, Montenegrosse ning Horvaatiasse.

Mai, juuni ja juuli väljumiste soodushinnad

Mai-juuli reisid
Tuneesia ja Aadria meri
al 269
või al 24 €/kuu
Algusega Stockholmist

Lenda teisele poole maakera maailma ühe tipplennufirma luksuslikus äriklassis! 

Lennufirma võib igal ajahetkel hindu muuta!

Äriklassis Okeaaniasse
al 2499
või al 227 €/kuu
Pärnu Restoranide Nädal

Villa Ammende kokad eesotsas Herkki Ruubeliga ootavad külla ka kaugemalt tulijaid!

Eripakkumine kehtib majutuseks 06.–14.04.2019 (v.a 12.04).

Villa Ammende
Eripakkumine
al 129
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!