17 sihtkohta Euroopa ühe parima lennufirmaga

Pakkumine lisatud 10.10.2017

 • Järelmaksu kalkulaator

  Reisi hind:
  Kuumakse:

  sh intress:

  Järelmaksu pakkujaks on Estravel AS (tegevusloa nr 4.1-1/40).

  Tarbijakrediidilepingu kestus: 12 kuud, fikseeritud intress: 16%, krediidikulukuse määr 17,31%, lepingutasu 0 €, krediidi summa: 150-4000 €.

  Näide: Kui tasud teenuse hinna 2000 € järelmaksuga on makstav summa 2177,52 € ja järelmaksu kogukulu 177,52 €.

  Palume tutvuda finantsteenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerida asjatundjaga.

 • Küsi nõu ja pakkumist reisikonsultandilt

Meil on heameel pakkuda jälle väga atraktiivseid hindu mitmel aastal järjest Euroopa parimaks lennufirmaks tunnistatud Turkish Airlinesi Tallinnast algavail lendudel. Siit leiad soodushindadega 17 põnevat linna üle maailma.

Türgi lennufirmaga reisides sisaldub isegi turistiklassi hinnas 30 kg äraantavat pagasit ilma ühikupiiranguta, võimalus endale eelnevalt lennukis meelepärane istekoht reserveerida ja täielik pardateenindus – sh sooja eine saab valik erinevate variantide hulgast.

Alati saab väikese lisatasu eest pikemalt peatuda Türgi suurimas linnas, lausa kahes maailmajaos paiknevas Istanbulis. Üle 24h peatuse tegemine võib ka kohtade saadavust parandada! Kui graafiku kohaselt kiireima jätkuühenduse lendude vahele jääb üle 10 tunni, pakutakse Istanbulis tasuta hotellimajutust.

Reisimise aeg ei ole reeglitega piiratud, ent kuupäevades tuleb olla paindlik. Näiteks jõulude ja aastavahetuse perioodil pole kindlasti soodsaimal hinnatasemel kohti kummaski lennusuunas.

Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 31.10.2017 kell 18.00.

Loe ka:

Kolm nippi, kui lendad Istanbuli kaudu

Edasi-tagasi piletite soodushinnad algusega Tallinnast

Pane tähele, et Türgi lennufirmaga reisides sisaldub ka turistiklassi hinnas 30 kg äraantavat pagasit, võimalus endale eelnevalt lennukis meelepärane istekoht reserveerida ja täielik pardateenindus.

Reisimise aeg ei ole reeglitega piiratud, ent reisikuupäevades tuleb igal juhul olla väga paindlik.

NB! Ühes või mõlemas suunas võib olla vajalik sõiduplaanist tingitud ööbimine Istanbulis. Turkish Airlines pakub tasuta hotellimajutust, kui lennuplaanist tingitult jääb Istanbuli saabumise ja sealt lahkumise vahele üle 10 tunni.

Sihtkoht Hind Lisainfo  
Bukarest, Rumeenia al 219 € +219 p Viisa Päring
Chisinau, Moldova al 239 € +239 p Viisa Päring
Malta al 249 € +249 p Viisa Päring
Priština, Kosovo al 269 € +269 p Viisa Päring
Tel Aviv, Iisrael al 309 € +309 p Viisa Päring
Delhi, India al 429 € +429 p Viisa Päring
Dubai, Araabia Ühendemiraadid al 439 € +439 p Viisa Päring
New York, Ameerika Ühendriigid al 439 € +439 p Viisa Päring
Shanghai, Hiina al 469 € +469 p Viisa Päring
Teheran, Iraan al 469 € +469 p Viisa Päring
Hongkong al 489 € +489 p Viisa Päring
Singapur al 539 € +539 p Viisa Päring
Seoul, Korea Vabariik al 569 € +569 p Viisa Päring
Kuala Lumpur, Malaisia al 599 € +599 p Viisa Päring
Johannesburg, Lõuna-Aafrika Vabariik al 619 € +619 p Viisa Päring
Jakarta, Indoneesia al 769 € +769 p Viisa Päring
Dar Es Salaam, Tansaania al 779 € +779 p Viisa Päring

Lisavõimalused:

 • 10 € eest on ühel suunal võimalik pikemalt (üle 24h) peatuda Istanbulis (sel juhul tasuta hotelli ei saa). 

 • ​Geograafiliselt lähedasi sihtkohti võib omavahel kombineerida. Ehk lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest. Hind on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna
Kuldkaardi boonus Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium
 • Hinnad kehtivad müügiks, kuni kohti jätkub, ent mitte kauem kui 31.10.2017 kl 18.00.
 • Reisimise aeg ei ole reeglitega piiratud kuid reaalne kohtade saadavus võib sihtkohtade ja ajaperioodide lõikes oluliselt varieeruda.
  Näiteks jõulude ja aastavahetuse perioodiks kindlasti odavaimal hinnatasemel kohti ei ole.
  Tehniliselt saab kohti ette broneerida ca 350 päeva. Suur reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik. Istanbulis peatumine parandab mõnedel juhtudel kohtade saadavust.
 • Pakkumine kehtib Turkish Airlines opereeritavatel lendudel ümberistumisega Istanbulis. Istanbulis  võib pikemalt peatuda, vt täpsemalt hinnatabeli juurest.
 • Reisi kogupikkus peab sõltuvalt sihtkohast jääma 1-3 kuu piiresse, minimaalse kohaloleku nõudeks on 3 päeva või laupäeva/pühapäeva vaheline öö sihtkohas.
 • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
 • Pärast pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud trahvi eest. Selleks on 100 € + Estraveli teenustasu 40 € + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.
 • Kehtivad kõik Estraveli üldised lennupiletite müügitingimused.
 • NB! Soovitame sellise ühekordse reisikindlustuse ostmist, mis katab reisi tahtmatust ärajäämisest või katkemisest tingitud kulud ja millest Kuldkaardiga saab hinnaalandust.
 • Kõik hinnad on toodud ‘alates’, eeldadades kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Soodsaimal tasemel kohtade lõppemisel võib lisatasu eest kasutada kõrgema prioriteediga broneerimisklasse.
 • Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 10.10.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua ka pileti lõpphinna muutuse.
 • Hinnaalandused kehtivad vaid alla 2 a sülelastele, kes maksavad lendude eest 10% täiskasvanu hinnast ilma õiguseta eraldi istekohale.
  Vanematele lastele kahjuks soodustusi ei ole.

Turkish Airlines tunnistati aastatel 2011-2016 kuus aastat järjest Euroopa parimaks lennufirmaks. Ettevõtte kiituseks tuleb öelda, et teenindus on neil tõepoolest au sees ja Turkishi puhul ei tohiks tekkida tunnet, et soodsa piletihinnaga lennukisse meelitatud reisijalt üritatakse hinnavahe koos intressidega lisateenuste pealt sisse kasseerida. Eriti lubatud pagasimäär lennupileti kohta (mis sisaldab antud pakkumise puhul enamasti 4 lendu) on tõeliselt lahke.

Istanbul oma tuhandete aastate pikkuse ajalooga väärib kindlasti pikemat peatust. Kas teadsid, et tegemist on ainsa linnaga meie planeedil, mis asub kahes maailmajaos? Kohapeal olles saad soovi korral teha oma elu odavaima interkontinentaalse reisi linna Euroopa ja Aasia osade vahel.

HOIATUS: Hinnaga seotud kitsenduste tõttu ei soovita me seda kasutada tööreisideks. Pakkumise sihtgrupiks on pigem eraisikud-puhkusereisijad.

Eesti kodanikud ei vaja viisat lühiajaliseks Euroopa riikide, AÜE, Hongkongi, Iisraeli, Indoneesia, Korea, Malaisia, Singapuri ega Türgi külastamiseks.
Ka USA on viisavaba kui enne reisi on taodeldud elektrooniline reisiluba (maksab 14 USD).
Täiendavalt saab riiki saabudes piirilt taotleda India (vajalik eelnev kinnitus intternetist!), Iraani ja Tansaania viisasid. Sellega kaasneb lisatasu.
Hiina RV ja LAV puhul peab viisa olema vormistatud enne reisi saatkonnas.

Loe viisatingimuste kohta Estraveli kodulehelt.

Kindlasti on reisile minekul vajalik pass mille kehtivusaja lõpuni peaks jääma üle 6 kuu.

Viisavabaduslepingust või viisa olemasolust hoolimata võtab otsuse iga isiku riiki lubamisest või mittelubamisest vastu konkreetse riigi immigratsiooniametnik. Edukaks piiriületuseks on vajalik piisavate rahaliste vahendite, tervisekindlustuse ja majutuse broneeringu olemasolu ning suutlikkus sujuvalt selgitada oma reisi eesmärki

Lisainfo ja tellimine

Lähema info saamiseks võimalike lennuaegade ning piletite saadavuse kohta ja piletite broneerimiseks pöördu oma reisikonsultandi poole meie müügibüroodes, saada e-mail aadressile estravel@estravel.ee või tee oma broneering ise Estraveli internetikaubamajas, kus broneeringute hinnatase võib olla siintoodust veel pisut soodsam.

NB! Soodushinnaga müügis olevate lennukohtade arv on piiratud ning igal juhul väiksem kui samale lennule saadaval olevate füüsiliselt vabade kohtade arv. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi kuupäevade osas.

Hinnale lisandub teenustasu. Estraveli Kuldkaardi omanikke teenindame üle 250eurose ostu puhul alati tasuta.

Küsi pakkumist

Need pakkumised on Sulle

Linnapuhkuseks

Soodsad otselennud Tallinnast Euroopa linnadesse hinnaga al 39 €/üks suund ja al 89 €/edasi-tagasi.

Kampaania kestab kuni 23.09.2018.

Nordica
Soodsad otselennud
al 89

Õige aeg talviste või kevadiste lennupiletite ostuks! Kuni 19. septembrini on müügil soodsa hinnaga piletid rohkem kui 80 sihtkohta üle maailma.

Hinnad kehtivad reisi alustamiseks kuni 31.05.2019.

Turkish Airlines
Üle 80 erineva sihtkoha
al 169
või al 15 €/kuu

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga Aasiasse ja USAsse läbi Moskva.

Aeroflot
Aasiasse ja USAsse
al 460
või al 42 €/kuu
Vaata ka siselendude võimalusi

Võimalus lisada marsruudile juurde kuni 2 Japan Airlinesi või tema koostööpartnerite siselendu, mille eest tuleb tasuda ainult täiendavad riiklikud maksud (30–40 €).

Pakkumine kehtib müügiks kuni 10.10.2018.

Finnair: Jaapani lennud 
al 599
või al 54 €/kuu
Kiirele reageerijale!

KLM-i, Air France ja Delta Airlinesi ülisoodsad lennud USA-sse: 12 sihtkohta hinnaga 450 €/edasi-tagasi.

Eeldame, et sellise hinnaga pileteid pikalt saadaval ei ole, sestap tasub kiiresti reageerida ja oma ost koheselt sooritada.

Air France–KLM
Ülisoodsad USA lennud
al 450
või al 41 €/kuu

Need pakkumised on Sulle

Linnapuhkuseks

Soodsad otselennud Tallinnast Euroopa linnadesse hinnaga al 39 €/üks suund ja al 89 €/edasi-tagasi.

Kampaania kestab kuni 23.09.2018.

Nordica
Soodsad otselennud
al 89

Õige aeg talviste või kevadiste lennupiletite ostuks! Kuni 19. septembrini on müügil soodsa hinnaga piletid rohkem kui 80 sihtkohta üle maailma.

Hinnad kehtivad reisi alustamiseks kuni 31.05.2019.

Turkish Airlines
Üle 80 erineva sihtkoha
al 169
või al 15 €/kuu

Aeroflotiga saab mugavalt ja hea hinnaga Aasiasse ja USAsse läbi Moskva.

Aeroflot
Aasiasse ja USAsse
al 460
või al 42 €/kuu
Vaata ka siselendude võimalusi

Võimalus lisada marsruudile juurde kuni 2 Japan Airlinesi või tema koostööpartnerite siselendu, mille eest tuleb tasuda ainult täiendavad riiklikud maksud (30–40 €).

Pakkumine kehtib müügiks kuni 10.10.2018.

Finnair: Jaapani lennud 
al 599
või al 54 €/kuu
Kiirele reageerijale!

KLM-i, Air France ja Delta Airlinesi ülisoodsad lennud USA-sse: 12 sihtkohta hinnaga 450 €/edasi-tagasi.

Eeldame, et sellise hinnaga pileteid pikalt saadaval ei ole, sestap tasub kiiresti reageerida ja oma ost koheselt sooritada.

Air France–KLM
Ülisoodsad USA lennud
al 450
või al 41 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!