🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Ehe Kambodža seiklus

Kambodža on veel suurest turismist üsna puutumata maa, kus saab nautida ehedat kultuuri ja kohata siiraid kambodžalasi.

Avastamist ootavad maailma suurim templikompleks Angkor Wat, haruldased Irrawaddy delfiinid Mekongi jõel, pealinn Phnom Penh, hõrgud mereannid, kaunis Sihanoukville’i rannakuurort ja palju muud põnevat.

NB! Tegemist on kohapealse programmiga, reisides väikeses grupis inglisekeelse reisisaatjaga. Hinnad ei sisalda lennupileteid sihtkohta ja tagasi.

14-päevane Kambodža ringreis 

Lisainfo:
Viisa

Ringreis toimub väikeses grupis ning sobib ennekõike seiklushimulisematele reisisellidele.

Marsruut: Phnom Penh, Battambang, Siem Reap, Kratié, Kampong Cham,  Sihanoukville, Koh Rong, Kampot, Phnom Penh​

Väljumised toimuvad mitu korda kuus, enamasti laupäeviti. Küsi täpsemaid kuupäevi reisikonsultandilt.

Näidisväljumine Periood Hind ühele  
Ringreisi pakett
Lisainfo AOPP
12.07.2019 14 päeva al 892 € +892 p

Hinnas on:

 • 13 ööd majutust
 • 9 hommikusööki ja 2 õhtusööki
 • kirjeldatud reisiprogramm
 • sissepääsupiletid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele
 • siselend Phnom Penh–Bangkok
 • ingliskeelse rühmajuhi teenused sihtkohas

​​NB! Tegemist on grupireisiga kuni 15 inimesele. Grupiga saab ühineda nii üksi kui kaaslastega reisides.

Lisatasu eest:

 • edasi-tagasi lennupilet Bangkokki
 • reisikindlustus (soovitatavalt reisitõrkega)
 • lisaöö enne/pärast reisi
 • Kambodža viisa
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas
 • lisaekskursioonid
 • toitlustus, mis ei ole hinna sees (arvestuslikult umbes 190-250 USD)
 • ühese toa lisatasu 449 €

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

1. päev
Saabumine Phnom Penhi. Vaba aeg ja grupiga kohtumine.

2. päev
Päeva esimene pool möödub ekskursioonidega Tuol Slengi vanglasse ja Choeung Eki genotsiidimemoriaali. Pärastlõunal võib omal käel veel külastada ka mitmeid teisi linna vaatamisväärsusi, sh kuningapaleed, rahvusmuuseumi või keskturgu.

3. päev
Sõit Battambangi. Vaba aeg õmbruskonnaga tutvumiseks.

4.päev
Sõit Siem Reapi, kust viib teekond edasi Khmeeri impeeriumi aegsesse Angkori linna, kus asub maailma suurim pühakoda Angkor Wat.

5. päev
Avasta koos kohaliku giidiga hiiglaslikku Angkor Wati templikompleksi. Parim aeg selleks on enne päikesetõusu, kui on jahedam, et siis hiljem päeva kuumimal ajal lõõgastuda.

6. päev
Vaba päev veelkord Angkor Wati kompleksi avastamiseks või seiklemiseks mujal Siem Reapi piirkonnas. G Adventuresi toetatud New Hope projekti raames traditsioonilise khmeeri toiduga õhtusöök kohalikus peres.

7.päev
Hommikul sõit Kratié linna Mekongi jõe kaldal, mis on koduks haruldastele Irrawaddy delfiinidele. Ohustatud delfiine saab vaadelda paadi sõidul Mekongi jõel.

8. päev
Sõit Kampong Chami, kus külastakse kuningas Jayavarman VII auks 12. sajandil ehitatud iidset silda, siidifarmi ja kummipuuistandusi. Hiljem võib näiteks jalgrattaga läbi küla, mööda Mekongi jõge sõita või külastada mõnda mitmetest lähedal asuvatest templitest.

9-10. päev
Sõit Sihanoukville, kust edasi viib paadireis Koh Rongi paradiisisaarele. 2 päeva vaba aega rannamõnude nautimiseks ja ümbruskonnaga tutvumiseks.

11. päev
Sõit Kampoti linna, kust on pärit maailmakuulus Kampoti pipar ning kus asub Bokori rahvuspark. Päevakavasse kuuluvadki rahvuspargi ja piprakasvatuse külastused. Lisaks võib võtta ette lühikese paadisõidu väiksele troopilisele Koh Tunsayile (Jänesesaarele) või nautida hõrke mereande Kepi linnas.

12. päev
Vaba aeg Kampoti linna ja ümbrusega tutvumiseks.

13. päev
Sõit tagasi Phnom Penhi, kus ootab ees linnaekskursioon jalgratastega.

14. päev
Ringreisi lõpp.

CLASSIC reisitüüp sisaldab sihtkohariigi põhiliste vaatamisväärsuste külastamist koos kohaliku elu kogemisega. Majutus toimub reeglina väikestes hotellides, võõrastemajades, puhkemajades. Reisi moto: ükski järgnev päev pole sama, mis eelmine.

STANDARD-tüüpi reisidel kuuluvad programmi ja hinna sisse suuremate vaatamisväärsuste külastamised kohaliku giidiga. Majutus 2-3* hotellides, mõnikord kämpingutes, kodudel, liigutakse ringi tellitud transpordiga, aga sekka tuleb ka kohaliku transpordi kasutamist. Sobib kõikides vanustes inimestele, aga keskmiselt on tavaliselt 25–35 a.

Kes või mis on G Adventures?

Tegu on reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. G Adventures on rahvusvaheline reisikorraldaja, kelle erialaks on põnevad ja teistsugused ringreisid. Grupid on enamasti väikesed (8–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Majutus toimub lihtsates, kuid korralikes ja puhastes hotellides või külalismajades (kahesed toad privaatsete pesemisvõimalustega). Mõne programmi puhul võib majutus toimuda ka kohalikus võõrastemajas, kus magatakse mitmekesi ühes toas ning pesuruumid on jagatud. Liikumine sihtlinnade vahel toimub kombineerituna ühistranspordist ja tellitud transfeeridest. Need ringreisid on mõeldud pigem seiklusvalmile reisisellile! Loe edasi SIIT.

Estravel on G Adventuresi ametlik edasimüüja. Kõik hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Lisainfo ja tellimine

Reisipaketi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’isestravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel. Küsi lisainfot reisikonsultandilt.