Koloriitne Türgi

See põhjalik ringreis ühendab endas ajaloo, loodusimed, kaunid Türgi rannad ja külalislahke kohaliku kultuuri. Türgi on riik, kus Euroopa ulatab käe Aasiale ja see väljendub nii viimase arhitektuuris kui ka eluolus terviklikult.

See kultuurireis peaks köitma meeli, kui sooviks on oma silmaga näha kuulsaid Trooja ja Efesose varemeid, jalutada keset värvikirevat Istanbuli vanalinna, külastada mitmeid mošeesid, nautida ehtsat türgi sauna ja ronida Kapadookia kaljumoodustistel. Reisilt ei puudu imetlusväärsed kriitvalged Pamukkale kaskaadid ja nende astmetel olevad looduslikud vannid, armsad kreeka mõjutustega Türgi väikelinnad ja loomulikult taevasinine meri. Olge valmis korralikuks 15-päevaseks ajalootunniks ja kauakestvaks kustumatuks mälestuseks.

NB! Tegemist on kohapealse programmiga, reisides väikeses grupis inglisekeelse reisisaatjaga. Hinnad ei sisalda lennupileteid sihtkohta ja tagasi.

15-päevane ringreis Türgis

Ringreis toimub väikeses grupis ning sobib ennekõike seiklushimulistele reisisellidele!

Marsruut: Istanbul – Bolu– Göreme – Güneysınır – Antalya – Kekova – Kaş – Selçuk – Ayvalık – Çanakkale – Istanbul. Väljumised toimuvad aprillist oktoobrini kuni 2 korda kuus. Küsi täpsemaid kuupäevi reisikonsultandilt.

Näidisväljumine Periood Hind ühele  
Ringreisi pakett
Lisainfo
ETAT
29.09.2019 15 päeva al 1339 € +1339 p

Hinnas on:

 • 14 ööd majutust
  – 12 ööd hotellis
  – 1 öö kodumajutuses
  – 1 öö paadil
 • 14 hommikusööki, 3 õhtusööki
 • kirjeldatud reisiprogramm
 • sissepääsupiletid muuseumidesse ja teistele tasulistele objektidele
 • ingliskeelse rühmajuhi teenused sihtkohas

NB! Tegemist on grupireisiga kuni 15 inimesele. Grupiga saab ühineda nii üksi kui kaaslastega reisides.

Lisatasu eest:

 • edasi-tagasi lennupilet Tallinnast Istanbuli  
 • reisikindlustus (soovitatavalt reisitõrkega)
 • lisaööd enne/peale ringreisi
 • lennujaamatransfeerid sihtkohas
 • lisaekskursioonid
 • toitlustus, reisikorraldaja soovitab planeerida lisaks 275-360 USD
 • ühekohalise toa lisatasu 439 €

Kuldkaardi boonus

Reisimisel selle pakkumise sihtkohtadesse on vajalik viisa

Vaata, kas ja millist vaktsineerimist soovitab Terviseamet

Loe sihtkohast lisaks Välisministeerium

1. päev – Istanbul
Saabumine vastavalt individuaalsele lennukavale. Õhtupoolikul koosolek, kus tutvute ülejäänud reisiseltskonna ja grupijuhiga.

2. päev – Istanbul/Bolu
Päev saab alguse Istanbuli linnaekskursiooniga. Enne Bolusse sõitu tutvute Istanbuli vanalinna peamiste vaatamisväärsustega, saate aimu selle riigi peamistest valitsejatest ja vallutustest, kirikutest ja mošeedest ning luksuslikust sultani paleest.
Hinnas: hommikusöök.

3. päev – Bolu/Göreme
Sõit Göremesse, Kapadookia poole. Õhtusöök on kohaliku pere juures, menüüs kodused road.
Hinnas: Hommikusöök | Õhtusöök

4.–5. päev – Göreme
Göreme vabaõhumuuseum on üks Kapadookia olulisemaid vaatamisväärsusi. Vabaõhumuuseum kujutab endas üsna väikesel maa-alal paiknevat varakeskajal asunud kloostrikompleksi. Väidetavalt on üle kolmekümne kiriku, elu- ja söögiruumi kaljusse raiutud. Koobaskirikutes säilinud fantastilised freskod ja maalingud on pärit 10.-13. sajandist. Lisategevusena võimalus kuumaõhupallisõiduks.
Hinnas: Hommikusöök

6. päev – Göreme/Güneysınır
Avastate ühe paljudest maa-alustest linnadest selles piirkonnas. Külastate konservatiivset Türgi linna Konyat, mis on üks vanimaid linnakeskusi maailmas. Kodumajutus Türgi külas, õhtusöök kohaliku pere juures.
Hinnas: Hommikusöök | Õhtusöök

7. päev – Güneysınır/Antalya
Jõuate Antalyasse lõunaks. Päeva teine pool on vaba, mis annab võimaluse individuaalselt nautida jalutuskäiku merekaldal, Antalya vanalinna tänavatel, puhata kohalikes parkides, juua teed mõnes väikeses teepoes või kohvikus ja tunnetada kohalikku atmosfääri.
Hinnas: Hommikusöök

8. päev – Antalya/Kekova
Sel päeval avastate Türgi võrratut loodust otse vee pealt. Paadiretk sisaldab reisi Kekova saarele, mõnusat aega iseendale, ujumist ja võimalust nautida päikesloojangut ning -tõusu. Õhtusöök valmistatakse paadis, pärast mida veedate kosutava unega öö otse Vahemere tähtede all.
Hinnas: Hommikusöök | Õhtusöök

9. päev – Kekova/Kaş
Mõnus hommikusöök pardal ja puhkehetk iseendale enne, kui jätkate teekonda Kaşi suunas.
Hinnas: Hommikusöök

10. päev – Kaş/Selçuk
Pamukkale ekskursioon. Pamukkale on kui geoloogiline muinasjutumaa, mis eraldub tumedamate mägede taustal laia valge ribana. Lähemale jõudes selgub, et terve mäekülg on kaetud nõrglubja setetega, mida mööda vett pidevalt laienedes alla jookseb. See liustik on tekkinud väga lihtsalt: kuumaveeallikate vesi kaotab allamäge voolates süsihappegaasi ja jätab maha lubjakivilademed. Ajalooliselt täiendab ekskursiooni veel iidne linn Hierapolis.
Hinnas: Hommikusöök

11. päev – Selçuk
Avastate iidse linna Efesose varemeid. Lõunast vaba aeg iseseisvalt Selçuki linna avastamiseks.
Hinnas: Hommikusöök

12. päev – Selçuk/Ayvalık
Ottomani stiilis arhitektuur, munakivitänavad ja sadam teevad Ayvalikist mõnusa peatuspaiga. Sarimsakli rand on kiire bussisõidu kaugusel ja sadamast saab võtta ka lühikruiise. Majutus õdusas Ottomani stiilis häärberis.
Hinnas: Hommikusöök

13. päev – Ayvalık/Çanakkale
Teel Çanakkalesse külastate iidset Trooja linna. Trooja oli kuni 19. sajandi keskpaigani oli tuntud pigem müüdina, kuniks avastati selle ajaloolise linna varemed. Täna saab vaid selle linna suursugusust ette kujutada. Ka puuhobune on siiani Troojas olemas, tõsi küll kaasaja meistrite kümme aastat vana kuju, mille sees saab mööda treppe ronida.
Hinnas: Hommikusöök

14. päev – Çanakkale/Istanbul
Gallipoli, sh Anzac lahe, sõjakalmistute ja Lone Pine mälestusmärgi külastus. Gallipoli lahing toimus Gallipoli poolsaarel, I maailmasõja ajal 25. aprill 1915 – 9. jaanuar 1916, mis lõppes liitlasvägede lüüasaamise ja rohkem kui 100 000 hukkunuga, olles üks suuremaid Osmani impeeriumi võite. Rohkem kui 11 000 Austraalia ja Uus-Meremaa armeekorpuse (Anzac) sõjaväelast kaotas oma elu lahinguväljal. Tänapäevalgi avaldavad türklased austust lahingus langenud sõduritele nende vapruse eest.
Hinnas: Hommikusöök

15. päev – Istanbul
Lahkumine vastavalt individuaalsele reisikavale.
Hinnas: Hommikusöök

CLASSIC reisitüüp sisaldab sihtkohariigi põhiliste vaatamisväärsuste külastamist koos kohaliku elu kogemisega. Majutus toimub reeglina väikestes hotellides, võõrastemajades, puhkemajades. Reisi moto: ükski järgnev päev pole sama, mis eelmine.

STANDARD-tüüpi reisidel kuuluvad programmi ja hinna sisse suuremate vaatamisväärsuste külastamised kohaliku giidiga. Majutus 2-3* hotellides, mõnikord kämpingutes, kodudel, liigutakse ringi tellitud transpordiga, aga sekka tuleb ka kohaliku transpordi kasutamist. Sobib kõikides vanustes inimestele, aga keskmiselt on tavaliselt 25–35a.

Kes või mis on G Adventures?

Tegu on reisikorraldaja G Adventures pakkumisega. G Adventures on rahvusvaheline reisikorraldaja, kelle erialaks on põnevad ja teistsugused ringreisid. Grupid on väikesed (8–15 inimest) ning koosnevad erinevatest rahvustest reisihuvilistest. Majutus toimub lihtsates, kuid korralikes ja puhastes hotellides või külalismajades (kahesed toad privaatsete pesemisvõimalustega). Mõne programmi puhul võib majutus toimuda ka kohalikus võõrastemajas, kus magatakse mitmekesi ühes toas ning pesuruumid on jagatud. Liikumine sihtlinnade vahel toimub kombineerituna ühistranspordist ja tellitud transfeeridest. Need ringreisid on mõeldud pigem seiklusvalmile reisisellile! Loe täpsemalt Estraveli blogist.

Estravel on G Adventuresi ametlik edasimüüja. Kõik hinnad, tingimused ja vabade kohtade olemasolu on pidevas muutumises. Mida kiiremini esitate ostusoovi, seda tõenäolisem on reisiteenuse kättesaadavus pakkumises toodud hinna ja tingimustega.

Lisainfo ja tellimine

Reisi tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype’is estravel.ee või saada e-kiri aadressile estravel@estravel.ee.

Pakkumises toodud hinnad eeldavad vabade kohtade olemasolu tellimise hetkel.