Rio de Janeiro

Brasiilia

Brasiilia on Ladina-Ameerika suurim riik. Mitmekülgne ja ootamatuid üllatusi täis Brasiilia kultuur ja selle nakkav võlu võidab külastajate südamed.

Loodus on seal puutumatu, inimesed rõõmsameelsed ning rannad imelised. Eksootiline loodus pakub muinasjutulist vaatepilti – Amazonase vihmametsad, pikad jõed, troopiliste saarekestega ümbritsetud rannad.

Maailmakuulus Amazonase jõgi koos lisajõgedega on ideaalsed paadiekskursioonideks või kalapüügiks. Samuti pole midagi võrdväärset suurejoonelistele Iguassu koskedele.

Rio de Janeiro on maailma ilusaima loodusliku asukohaga miljonilinn. Sealsed inimesed naudivad elu täiel rinnal – tantsuline muusika, kirevad sambakarnevalid, kerged jahutavad kokteilid, maitsvad toidud, mitmekülgsed spordialad ja kindlasti muinasjutulised liivarannad, kus kuuma päikese käes energiat koguda ja lõõgastuda.

Kuid mitte ainult kaunis rannajoon ja ookean ei ole selle piirkonna ainsad “suveniirid”. Üle maailma kuulsad on sealsed juveeliärid, samuti kohalik moetööstus.

Päikeseline, sportlik ja põrgulikult kuum Rio de Janeiro

05.03.2015
Svea Lillepalu

Toome välja 10 märksõna, mis käivad Rio de Janeiroga kokku kui sukk ja saabas.

Loe edasi...

Rio karneval – kas vaid poolpaljad sulelised?

25.01.2013
Liis Kängsepp / Estraveller

Rio de Janeiro karnevalile mõeldes meenuvad paljudele eelkõige fotod poolalasti ja sulgedega ehitud suurerinnalistest naistest. Loe Liis Kängsepa muljeid.

Loe edasi...