Autorid

16.03.2019
Estravel
 

Katrin Samlik

Tootjasuhete juht

Estravelis alates 2002

 

“Iga reis pakub isemoodi elamusi ja mälestusi – olgu selleks kümnes kord Londonis, esmakordselt seistes Gröönimaa liustiku äärel, Hiinas kanavarbaid süües või nautides elu Seišellide luksushotellis. Minu südame vallutasid Kariibi mere saared oma imeilusate randade ja mõnusalt chilli elurütmiga.”

Kristi Kukk

CruiseCentre’i ja tootjasuhete juht

Estravelis 1995–2000 ja alates 2015

 

“Mulle meeldib maailma avastada, kustumatud jäljed mällu on jätnud näiteks Galapagos, Põhja-Korea, Panama ja Hiina. Maailmas on nii palju toredaid kohti ning mõne aasta eest avastasin enda jaoks kruiisireisid. Soovitan neid soojalt, ühe kruiisiretkega näeb sageli sama
palju riike, erinevat loodust ja loodusnähtusi, kui muidu mitme reisiga kokku!”

Mauri Saarend

Lennupiletite ja reisikindlustuse müügidirektor

Estravelis alates 1993

 

“Ei tule kõne allagi, et tööreis piirdub koosolekuga Brüsselis või konverentsiga Nice’is. Enne viimast Brüsseli reisi kaalusin pikalt, kas sõita tööülesannete täitmise järel nädalavahetuseks Assooridele või Kuveiti ning lõpuks otsustasin Kuveidi kasuks. Mida kaugemal on sihtkoht, seda rohkem on muidugi eri võimalusi sinna jõuda ja teel olles põnevaid paiku külastada. Minu eesmärk on külastada maailmas vähemalt 100 riiki ja territooriumit, hetkel on sellest numbrist veel umbes 30 puudu.”

Pamela Maran

Traveller peatoimetaja

Estraveliga alates 2017

 

“Reisin, et raputada lahti senine maailmapilt. Indiast võtan sügavuse, Taist julguse, Indoneesiast armastuse, Tansaaniast leppimise, killu siit ja killu sealt. Travelleri peatoimetajana rakendan ajakirja külgedel üht oma suurimat rõõmu – kirjutamist. Muide, Traveller on ägedaim reisiajakiri siinpool Uuraleid! Seiklustes kohtume!”

Kommentaarid: