Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Autorid

16.03.2019 Estravel

Airi Ilisson

Turundusdirektor
Estravelis alates 2016

“Reisikihk on mul veres juba maast-madalast. Ehk seetõttu, et lapsepõlv möödus oranži Moskvitši tagaistmel Lõuna-Eesti vanavanemate ja Hiiumaa vahet tiirutades. Pikemat aega olen elanud Austraalias. 21. sajandi maailm on lahti – julgustan proovima ootamatuid reisilahendusi, olgu selleks kruiis Volgal, päikesereis Queenslandia või ratsamatk Arizona kõrbes.”

Katrin Samlik

Tootjasuhete juht
Estravelis alates 2002

“Iga reis pakub isemoodi elamusi ja mälestusi – olgu selleks kümnes kord Londonis, esmakordselt seistes Gröönimaa liustiku äärel, Hiinas kanavarbaid süües või nautides elu Seišellide luksushotellis. Minu südame vallutasid Kariibi mere saared oma imeilusate randade ja mõnusalt chilli elurütmiga.”

Kristi Kukk

CruiseCentre’i ja tootjasuhete juht
Estravelis 1995–2000 ja alates 2015

“Mulle meeldib maailma avastada, kustumatud jäljed mällu on jätnud näiteks Galapagos, Põhja-Korea, Panama ja Hiina. Maailmas on nii palju toredaid kohti ning mõne aasta eest avastasin enda jaoks kruiisireisid. Soovitan neid soojalt, ühe kruiisiretkega näeb sageli sama palju riike, erinevat loodust ja loodusnähtusi, kui muidu mitme reisiga kokku!”

Mauri Saarend

Lennupiletite ja reisikindlustuse müügidirektor
Estravelis alates 1993

“Ei tule kõne allagi, et tööreis piirdub koosolekuga Brüsselis või konverentsiga Nice’is. Enne viimast Brüsseli reisi kaalusin pikalt, kas sõita tööülesannete täitmise järel nädalavahetuseks Assooridele või Kuveiti ning lõpuks otsustasin Kuveidi kasuks. Mida kaugemal on sihtkoht, seda rohkem on muidugi eri võimalusi sinna jõuda ja teel olles põnevaid paiku külastada. Minu eesmärk on külastada maailmas vähemalt 100 riiki ja territooriumit, hetkel on sellest numbrist veel umbes 30 puudu.”

Pamela Maran

Traveller peatoimetaja
Estraveliga alates 2017

“Reisin, et raputada lahti senine maailmapilt. Indiast võtan sügavuse, Taist julguse, Indoneesiast armastuse, Tansaaniast leppimise, killu siit ja killu sealt. Travelleri peatoimetajana rakendan ajakirja külgedel üht oma suurimat rõõmu – kirjutamist. Muide, Traveller on ägedaim reisiajakiri siinpool Uuraleid! Seiklustes kohtume!”

Tiiu Oga

Digiturunduse spetsialist
Estravelis alates 2016

“Aktiivsemalt hakkasin reisima 2009. aastal, kui läksin käsipagasiga kuuenädalasele reisile Taisse ja naasin kaks aastat hiljem pärast põhjalikumat tuuri Aasias, Austraalias ja Uus-Meremaal. Nüüd on reisid lühemad, elamused aga intensiivsemadki. Omal käel Indoneesia vihmametsas või Himaalajas matkamise kõrval meeldivad ka minuti pealt planeeritud tööreisid ning muretu luksus.”

Kommentaarid:

Estravel soovitab

Tasuta lisaööd!

Rayavadee hotell asub Krabi imekauni Phranangi poolsaare südames, pakkudes luksuslikku majutust ja rikkalike looduslike vaatamisväärsusi.

Majutudes septembris, saad juurde tasuta lisaöid vastavalt oma broneeringule (max 5 ööd).

5* majutus Krabil
Privaatse basseiniga
al 1030
või al 93 €/kuu
Tasuta upgrade

Madeira lõunaranniku kaljupealsel asuv Belmond Reid's Palace on suurepärane paik loodusesõpradele ja päikese ning luksuse nautlejatele.

Eripakkumine: tasuta upgrade - hinnavõit kuni 30%!

5* hotell Madeiral
Belmond Reid's Palace
al 882
või al 80 €/kuu

Emiraatide maailmaklassi golfiväljakud.

Suurepärane võimalus ühildada oma lemmikspordiala reisimisega!

Golfipaketid
Araabia Ühendemiraadid
al 1055
või al 96 €/kuu
Uus laev!

Silversea laevastikku lisanbub järgmisel aastal uus laev Silver Moon, mis alustab oma esimest hooaega 2020. aasta augustis Vahemerel.

Silversea uus laev Silver Moon
al 3800
või al 345 €/kuu
UUS!

Mainor Traveli ringreisid Uus-Meremaale, Alaskale, Lõuna-Aafrika Vabariiki ja Lõuna-Koreasse.

Mainor Travel
Põnevad ringreisid
al 2199
või al 200 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis