Tenerife

Hispaania

Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas vanuses inimestele.

Tenerifel leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust.

Noori paelub tempokas ööelu ning lai valik aktiivse puhkuse võimalusi. Vanem puhkaja naudib kindlasti imepärast maastikku ja mõnusat kliimat. Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi.

Ilm on meeldivalt mahe ning pakub võimalust tunda rõõmu suvesoojast. Laiad liivarannad lausa kutsuvad rannamõnusid proovima. Isegi kui merevesi tundub jahe, on võimalik supelda soojendusega hotellibasseinides.
Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik. Teide ‘kuumaastikku’ näete filmiklassikasse kuuluvates ‘Ahvide planeedis’ ja ‘Tähesõdades’. Põhja- ja lääneosas pakuvad silmailu metsadega kaetud mäed, lopsakalt rohelised orud ning maalilised järsud kaljulõhed.
Tähtsamateks keskusteks Tenerifel on Playa de las Américas, Los Christianos ja Los Gigantes, samuti Puerto de la Cruz.

 

Huvitavad sihtkohad

Reisikonsultandid soovitavad: Tenerife hotellid ja ekskursioonid

29.11.2023
Estraveli reisikonsultandid Kalli Berg ja Aigi Kalvik

Estraveli reisikonsultandid Kalli Berg ja Aigi Kalvik osalesid novembris Novatoursi korraldatud õppereisil Tenerifele. Loe, milliseid hotelle ja ekskursioone nad soovitavad.

Loe edasi...

Fotokonkursi võitjad on selgunud – vaata parimaid reisipilte

07.06.2023
Estravel

Estraveli Facebooki lehel toimus perioodil 16.–31.05.2023 fotokonkurss teemal “Mina paradiisis”, mille peaauhinnaks on Estraveli 1500 € väärtuses kinkekaart. Konkurssi korraldas Estravel koostöös Tai Turismiametiga. Konkursil osales ligi 600 inimest. Vaata, millised pildid pääsesid paremikku.

Loe edasi...

Saarel on suurepärased võimalused aktiivseks puhkuseks. Spordilembene puhkaja saab valida tennise, squashi, golfi, sukeldumise, kalapüügi, purjelauasõidu, jalgrattasõidu, matkamise jpm alade vahel.