Rongipiletid

Euroopas võib rongisõit nii mõnelgi juhul osutuda lendamisest kiiremaks ja soodsamaks, kuna rongijaamad asuvad enamasti südalinnas. Eelkõige väärib see kaalumist selliste marsruutide puhul, kuhu lennufirmadel mugavad ühendused puuduvad. Telli rongipilet juba enne reisi!

Näiteks Frankfurdis ja Pariisis asuvad pikamaarongide terminalid otse lennujaamades, pakkudes mugavat võimalust teekonna jätkamiseks ka juhul, kui Tallinnast Saksamaale või Prantsusmaale minnakse lennukiga.

Rongipiletite ostmine

Estravelis saab broneerida ja ka kohe välja printida pileteid peaaegu kõikidele Euroopa rongiliinidele, sh näiteks VR (Soome Raudtee), DB (Saksa Raudtee), ICE (kiirrongid Saksamaal), TGV (kiirrongid Prantsusmaal), Eurostar (ühendused Londonist läbi Eurotunneli Avignoni, Lille, Brüsselisse, Pariisi, Lyoni, Marseille), Thalys (Amsterdam, Brüssel, Pariis) ja paljud teised.

Informatsiooni rongireisija õiguste kohta leiad siit.

Rongipassid

Lisaks tavapärastele ühe suuna ja edasi-tagasi piletitele müüb Estravel ka rongipasse, ehk pileteid reisimiseks määratud aja jooksul, samuti pileteid autorongidele ja öörongidele. Tutvu rongipasside hindade ja tingimustega.

Need pakkumised on Sulle

Eelkõige tulevad sellest mõeldes silme ette koaalad ja kängurud, kuid tegelikult on Austraalial pakkuda veel palju muudki.

Lubage tutvustada – Austraalia rongipassid!

Austraalia
Rongipassid rändajatele
al 206
või al 19 €/kuu

Ideaalne variant mugavalt Euroopas seiklemiseks on InterRail Global Pass või ühe riigi piiresse jäädes One Country Pass.

Euroopa rongireis
InterRail Global Pass
al 118

Stockholmi lähistel asuv Arlanda lennujaam on hea alguspaik mitmetesse kaugsihtkohtadesse suundudes.

Kui soovid jõuda kiiresti ja mugavalt Stockholmi kesklinnas lennujaama, telli Estravelist Arlanda Expressi rongipiletid.

Arlanda Expressi rongipiletid
al 74
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!