Rongipiletid

Euroopas võib rongisõit nii mõnelgi juhul osutuda lendamisest kiiremaks ja soodsamaks, kuna rongijaamad asuvad enamasti südalinnas. Eelkõige väärib see kaalumist selliste marsruutide puhul, kuhu lennufirmadel mugavad ühendused puuduvad. Telli rongipilet juba enne reisi!

Näiteks Frankfurdis ja Pariisis asuvad pikamaarongide terminalid otse lennujaamades, pakkudes mugavat võimalust teekonna jätkamiseks ka juhul, kui Tallinnast Saksamaale või Prantsusmaale minnakse lennukiga.

Rongipiletite ostmine

Estravelis saab broneerida ja ka kohe välja printida pileteid peaaegu kõikidele Euroopa rongiliinidele, sh näiteks ICE, TGV, Eurostar, Thalys ja paljud teised.

Informatsiooni rongireisija õiguste kohta leiad siit.

Rongipassid

Lisaks tavapärastele ühe suuna ja edasi-tagasi piletitele müüb Estravel ka rongipasse, ehk pileteid reisimiseks määratud aja jooksul, samuti pileteid autorongidele ja öörongidele. Tutvu rongipasside hindade ja tingimustega.

 

Need pakkumised on Sulle

Baieri rongipilet on ideaalne Saksamaal ringiliikumiseks kuni viieliikmelisele seltskonnale.

Baieri piletid
Seltskonna rongipilet
al 28

Rongireis Indias on kindlasti üks seikluste tippu kuuluv kogemus. Lisaks veidi teistmoodi reisimisele jääb Sinu silme ette ka palju rohkemat kui lennukiga ühest kohast teise kihutamine.

Seiklus rööbastel
Delhi-Goa
al 849
või al 77 €/kuu
Seiklus Peking - Hongkong
al 1199
või al 109 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!