Rongipiletid

Euroopas võib rongisõit nii mõnelgi juhul osutuda lendamisest kiiremaks ja soodsamaks, kuna rongijaamad asuvad enamasti südalinnas. Eelkõige väärib see kaalumist selliste marsruutide puhul, kuhu lennufirmadel mugavad ühendused puuduvad.

Näiteks Frankfurdis ja Pariisis asuvad pikamaarongide terminalid otse lennujaamades, pakkudes mugavat võimalust teekonna jätkamiseks ka juhul, kui Tallinnast Saksamaale või Prantsusmaale minnakse lennukiga.

Rongipiletite ostmine

Estravelis saab broneerida ja ka kohe välja printida pileteid peaaegu kõikidele Euroopa rongiliinidele, sh näiteks ICE, TGV, Eurostar, Thalys ja paljud teised.

Informatsiooni rongireisija õiguste kohta leiad siit.

Rongipassid

Lisaks tavapärastele ühe suuna ja edasi-tagasi piletitele müüb Estravel ka rongipasse, ehk pileteid reisimiseks määratud aja jooksul, samuti pileteid autorongidele ja öörongidele. Tutvu rongipasside hindade ja tingimustega.

 

Estravel soovitab

Inglite linn, maailma filmitööstuse sõlmpunkt ja kultuuride segamiskauss - üks maailma ihaldatumaid sihtkohti.

4-päevane majutuspakett viib Sind otse selle keskele!

Los Angeles
Idee linnapuhkuseks
al. 575
või al. 52 €/kuu

Soodne majutus, lõõgastavad spaaprotseduurid või mõnusalt veedetud aeg veekeskuses garanteerivad kvaliteetse lühipuhkuse koos perega.

Jurmala Spa
Lõbus perepuhkus
al. 74
Koolivaheaja kruiis
Perega Rootsi
al. 48

Kalev Spa asub Tallinna vanalinnas, paljude vaatamisvärsuste ning maalilse Kanuti pargi lähedal.

Lõõgastus Kalev Spas hotellis
al. 99

Meresuu Spa & Hotel on heatasemeline wellness-spaahotell, mis asub Põhja-Eesti looduskaunis kohas, Eesti ühes vanimas kuurortlinnas Narva-Jõesuus.

Meresuu Spa
Kevadine lõõgastuspakett
al. 99
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!