24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Frankfurt

Saksamaa

Frankfurt on Kesk- ja Lääne-Saksamaa majanduslik ja geograafiline keskus. Frankfurt on klass omaette, ta ei sarnane mitte ühegi teise Saksamaa linnaga vaid pigem üle lombi asuva New York City maineka linnaosa Manhattaniga. Isegi linna keskust nimetatakse hellitavalt „Mainhattaniks“.

Frankfurt on täis erinevaid kultuure, huvitavaid muuseume, rohelisi parke, hinnatud restorane ja mis peamine – ka see linn ei maga. Pilvelõhkujakvartal annab aimu, et Frankfurt on eelkõige Saksamaa rahanduspealinn.

Frankfurt on imeline leid arhitektuurientusiastidele – siit leiab küllaga nii urbanistlikke arendusi kui ka ajaloolisi ehitisi. Linna keskmes kohtab saksapäraseid maju, Römerbergi väljaku üht serva ehib kolme viiluga raekoda Römer ning mõne sammu kaugusel kõrgub katedraal.Ometi ei maksa end esialgsest muljest petta lasta – see kivilinn on õigupoolest roheline oaas, mille maa-alast ligikaudu 47 protsenti katavad metsad, nurmed ja pargid. Botaanikaaed Palmengarten rõõmustab silma taimedega maailma eri kliimavöönditest tervelt 21 hektaril.

 

Huvitavad sihtkohad