Uudised ja reisilood

Baltimaade suurimalt reisibüroolt

Finnairi reisijad saavad Tallinna ja Tartu liinidel nautida salongiuuendusi juba suvel

16.05.2019 estravel

Finnair on alustanud ATR-tüüpi lennukite uuenduskuuri ja Soome lennufirma partner Nordic Regional Airlines (Norra) sai mai alguses enda kasutusse esimese värskendatud salongi ja värvitud kerega lennuki. Tallinnas läbiviidavate renoveerimistööde käigus vahetatakse lennukites välja istmed, vaibad ning värskendatakse sisekujundust.

Finnairi Ida-Euroopa ja Baltimaade juht Arunas Skuja märkis, et regionaallendudel on oluline osa Finnairi võrgustikust ning igal aastal leiab aset üle 30 000 ATR-lennu.

„Soovime pakkuda Euroopa lähilendudel Finnairi klientidele värsket põhjamaist lennuelamust – nii Balti riikides, Soome siselendudel kui ka rahvusvahelistel lendudel Läänemere piirkonnas,“ lausus Skuja.

Lennukite kere värvimise ja salongi renoveerimistööd teostab Eesti ettevõte Magnetic MRO.

“Oleme uhked, et Finnair ja Norra otsustasid valida Magnetic MRO oma partneriks kõigi 12 ATR-tüüpi lennuki renoveerimisel. Projekt on suuremahuline ja hoiab meid töös aprillist detsembrini, sest uuendamist vajab nii kogu interjöör kui ka lennuki kere, lisaks baashooldus,” ütles Kaspars Podins, Magnetic MRO töödejuhataja.

Podins selgitas, et lisaks kere värvimistöödele värvitakse üle ka Finnairi lennukite trepid ning vooderdised, et salong saaks värske välimuse. Lisaks renoveeritakse tualettruumid, lisatakse uusi detaile sisekujundusele ning vahetatakse välja istmed ja vaibad.

“Koostöö valdkonna juhtivate lennufirmadega on saanud meie standardiks ja Magnetic MRO-l on au olla osa Finnairi eduloost,” lisas Podins.

Esimene uuenduskuuri läbinud ATR 72 tüüpi lennuk on juba kasutusel. Kõik 12 lennukit saavad renoveeritud 2020. aasta esimeseks kvartaliks.

Finnair ühendab ATR-tüüpi lennukitega Eesti reisijad mugavalt Finnairi lennuvõrguga läbi Helsingi lennujaama. 2019. aastal saab Finnairiga Tallinnast Helsingisse lennata kuni üheksa korda päevas, lisaks on graafikus kuni kuus iganädalast väljumist Tartu suunal.

ATR-tüüpi lennukeid kasutatakse ühtlasi Soome siselendudeks ning kogu Baltikumis. Lisaks lennatakse nendega Gdanski Poolas ning Bromma lennujaama Stockholmis.

Finnair lendab Aasia, Euroopa ja Põhja-Ameerika vahel, tuues igal aastal ligi 13 miljonit reisijat enam kui 100 sihtkohta Euroopas. Lennufirma on esimene Euroopas, mille lennuparki kuulub uus A350 XWB lennuk. Finnairil on ainsa Põhjamaade lennufirmana Skytraxi 4-tärni hinnang. Lisaks on lennufirma üheksal järjestikusel aastal võitnud parima Põhja-Euroopa lennufirma tiitli. Finnair kuulub maailma juhtivate lennufirmade liitu Oneworld.

Kommentaarid:

Estravel soovitab

Türgi, Bulgaaria, Kreeta jne

Põgene vihmase ilma eest sooja päikese alla! Valikus on Türgi, Bulgaaria, Kreeka saared, Horvaatia, Itaalia, Rumeenia ja Makedoonia.

Pakkumine kehtib, kuni kohti jätkub.

Juuli-augusti reisid
Valik päikesereise
al 319
või al 29 €/kuu
Korduvreisija soodustus 100 €!

Kuni 31. juulini saavad kõik, kes Kidy Touriga varem reisinud, Egiptuse reisidelt soodustust 100 € broneeringu kohta.

Kidy Tour 
Egiptuse eripakkumine
al 449
või al 41 €/kuu
Kiirematele soodustus 50 €

Ainult Estravelist: 15 kiiremat Kidy Touri Türgi pakettide broneerijat saavad 50 € soodustust!

Pakkumine kehtib väljumistele 01.08.-22.10.2019.

Kidy Tour: Türgi
Väga head 5* hotelllid
al 782
või al 71 €/kuu
Kaaslase kruiis –60%

Broneeri Royal Caribbeani kruiis kohe, sest selle pakkumise raames saab kaaslane kruiisi 60% soodsamalt!

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Suurim valik erinevaid kruiise
al 485
või al 44 €/kuu
Sügistalvised lennud

Pakume soodsa hinnaga lennupiletid rohkem kui 20 sihtkohta üle maailma.

Pakkumine kehtib kuni 31.07.2019.

Turkish Airlines
Üle 20 erineva sihtkoha
al 229
või al 21 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis