Info AirBalticuga lendajale

Air Balticuga lendamisega võivad kaasneda täiendavad kulud

Lennufirma Air Baltic võib vastavalt lennufirma tingimustele küsida lisatasusid pardatoitlustuse, äraantava pagasi, istekoha valiku ja lennujaamas lennule registreerimise eest.

Pagas

Lennuki pardale on võimalik ilma täiendava tasuta võtta turistiklassis 1 ühik käsipagasit mõõtmetega 55x40x23cm ja üks väiksem isiklik ese. Nende kogukaal ei või ületada 8 kg!
Äriklassis saab pardale võtta 2 käsipagasiühikut (mõõtmed ikka 55x40x23 cm) ja ühe väiksema isikliku eseme. Siin kaalupiirangut ei ole.

Äraantava pagasi kaasavõtmine on enamiku turisiklassi hindade puhul seotud märkimisväärse lisatasuga. Lisatasu suurus on 40 € lennusuuna ja kuni 23 kg raskuse pagasiühiku eest.

Air Balticu pagasitasu saab maksta Estraveli kaudu või lennujaamas lennule registreerides.

Tasuline check-in lennujaamas

Alates 1. veebruarist 2013 müüdud piletite puhul on lennujaamas lennule registreerimine tasuline. Teenuse hinnaks juba 35 eurot lennusuuna kohta.

Tasu ei pea maksma internetis lennule registreerides. Internetis lennule registreerimisel tuleb kindlasti pardakaart paberkandjale printida või elektroonilisel kujul mobiiltelefoni salvestada. Air Balticu lendudele on võimalik registreeruda internetis 72 tundi kuni 1 tund enne lennu väljumist.

NB! Registreeruge lennule alles siis, kui olete täiesti kindel, et seda konkreetset lendu ka kasutate. Air Balticu arvutisüsteemi iseärasuste tõttu ei ole peale check-in’i tegemist enam tehniliselt võimalik piletit muuta isegi juhul, kui hinnareeglid seda lubaksid.

Istekoha valik

Interneti check-in’i käigus on soovi korral võimalik lisatasu eest valida endale kindel istekoht. Selle lisatasu maksmine ei ole kohustuslik kui lepite istekohaga, mille süsteem automaatselt annab.

Ükski ettemakstud lisatasu ei ole tagastatav, kui pilet tühistatakse reisija soovil.