KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Majutus Eestis

Eestimaa pakub suurepäraseid võimalusi puhkuse veetmiseks nii suvel kui talvel. Kas soovid looduses juhtme seinast tõmmata või veeta lõbusa nädalavahetuse naaberlinnas – meie juurest leiad sobiva öömaja.

Estraveli ulatuslik koostööpartnerite võrgustik lubab meil leida igale kliendile just tema soovidele, vajadustele ja eelarvele vastava majutuskoha. Majutusasutuste soovitamisel lähtume nii isiklikest kui ka klientide kogemustest ning saadud tagasisidest.

Eriilmeliste ööbimiskohtade valik on lai:

  • Soovid ärgata linnulaulu keskel, kus ninna tungib linna heitgaaside asemel värskelt niidetud muru hõng ja aknast paistavad büroohoonete asemel põllud ja heinamaad? Siis vali talumajutus.
  • Soovid vaadata kodulinnast kaugemal mõnd teatrietendust või külastada vanu tuttavaid, kuid ei taha kellelegi ööbimisega tüli teha? Estravel oskab pakkuda mõistliku hinnaga väikehotelle.
  • Kas tekib tahtmine ärgata ajaloost läbi imbunud kiviseinte vahel, kus kostub vanade tammeparkettide nagin? Kui sulle kunagiste Balti-Saksa mõisnike uhked häärberid avastamisrõõmu pakuvad, siis on Eesti mõisahotellid õige paik.
  • Kui on lähenemas mõni eriline tähtpäev või soovid kalli inimese lihtsalt päevaks-paariks igapäevaelu rutiinist eemale meelitada, siis premeerige end ööbimisega mõnes Eesti kõrgetasemelises luksushotellis.
või
vaata pakkumisi

 

Rohkem infot siseturismi võimaluste kohta küsi:
siseturism@estravel.ee või 626 6233