Sofia

Bulgaaria

Mõistatuslik Sofia murrab end läbi trendika linnapuhkusena, mis on iga linnareisija "must".

Kas soovite matkata, ronida linna ümbritsevates mägedes, mängida golfi või keskenduda ainult vaatamisväärsustele, shoppamisele või lõbusale ajaveetmisele? Sofia pakub just kõike seda ja palju muud!

Sofia kultuuri- ja sündmuste rohkus on mitmekesine. Leidub näitusi, kontserte, filmifestivale, tänavapidusid, rahvatantsu- ja salsafestivale- igale maitsele midagi.

Banky Spa asub ainult 17 km Sofiast. Paik sobib aastaringseks kasutamiseks ja on üks soositumaid Spasid Bulgaarias.

Sofia üllatab mitmekesise ostu- ja klubilinnana. Rohkete butiikide ja kaubamajadega äritänavad pakuvad eduliselt kõrgmoodi ja firmakaupu. Rahvuslikke mehanosid ja crosskitchen restorane on lugematul hulgal.

Sofia on parim alguspunkt, kui soovite näha tõelist Bulgaariat. Alla 250 km kaugusele jäävad Rila klooster, Melniki veinilinn, Sandanski Spa või Veliko Tarnovo palee.

 

Huvitavad sihtkohad

TOP sihtkohad Estraveli klientide hulgas 16.08 seisuga

18.08.2021
Esravel

Toome välja populaarseimad reisisihtkohad Estraveli klientide hulgas 16. augusti seisuga. Arvestatud on möödunud nädala avatud reisitellimusi nii era- kui äriklientide hulgas.

Loe edasi...

Bulgaaria reis – kuhu minna ja mida teha

14.04.2014
Kristina Mänd, Estraveller

Alati kui Bulgaariast juttu tehti, tuli Kristina Männile ette Ida-Euroopa riik, kus olid Kuldsed Liivad ning üks lahe krimilugu „Viimane mürgikarikas“. Bulgaaria oma ajaloo, varemete, söögi ja veiniga on tõeline pärl, rääkimata randadest, mägedest ja roosikreemist.

Loe edasi...

Sofias võite linnareisi suusareisiga ühendada. Vitosha mäed on Sofia keskusest kõigest 20 min. kaugusel.

Mahe ilm, pikk golfi hooaeg ja uued kaasaegsed golfiväljakud kutsuvad harrastajaid kogunema Sofiasse. Linna lähedus ja soodsad võimalused tagavad kõrghetki ala harrastajatele.