Phan Thiet, Vietnam

Saigonist mõnesaja kilomeetri kaugusel asuv rannakuurort Phan Thiet on eelkõige tuntud ja hinnatud aktiivset rannapuhkust nautivatele rändajatele. Saigoni elanike seas on piirkond tuntud ka oma isuäratavate meresaaduste poolest.

Phan Thiet on Binh Thuani provintsi pealinn, mis asub 200 km kaugusel Saigonist, Cam Ranhi lahe lõunaosas. Binh Thuan kuulus kunagi Chami kuningriigi koosseisu. Aastal 1692 vallutas Nguyen Phuc Chu ala ning nimetas Binh Thuan Dinhiks.

Phan Thiet on olnud läbi aegade üks Vietnami tähtsamaid kalastusalasid. Siin valmistatakse Vietnami kuulsaimat nuoc mami kastet, mis sobib hästi kokku kohalike kalahõrgutistega.

Regiooni tähtsus turismisihtkohana hakkas hoogsalt tõusma alles pärast aastat 1995, kui siia kogunes tuhandeid inimesi, et jälgida täielikku päikesevarjutust.

Regiooni suurim ja populaarseim rand Mui Ne, 10 km kaugusel Phan Thieti asulast, meelitab oma suurepäraste veespordivõimalustega.

Suurepärased võimalused on harrastada golfi kahel väljakul. Mui Ne rannaalal on hea võimalus harrastada lohesurfi. Rannikul on mitmeid surfikeskuseid.

Phan Thietis on levinud tänavaköögid, kuid leidub ka baare ja restorane. Küllalt levinud on karaoke-baarid.

 
Huvitavad sihtkohad

Estravel soovitab

Emiraatide maailmaklassi golfiväljakud.

Suurepärane võimalus ühildada oma lemmikspordiala reisimisega!

Golfipaketid
Araabia Ühendemiraadid
al 1055
või al 96 €/kuu
Uus laev!

Silversea laevastikku lisanbub järgmisel aastal uus laev Silver Moon, mis alustab oma esimest hooaega 2020. aasta augustis Vahemerel.

Silversea
Uus laev Silver Moon
Küsi pakkumist
UUS!

Mainor Traveli ringreisid Uus-Meremaale, Alaskale, Lõuna-Aafrika Vabariiki ja Lõuna-Koreasse.

Mainor Travel
Põnevad ringreisid
al 2199
või al 200 €/kuu

Bhutanis ootab Sind ees imeline loodus, hästi säilinud iidsed tradistsioonid ja arhitektuur ning särasilmsed õnnelikud inimesed.

Reisid toimuvad 20.–30.09.2019 ja 24.04.–04.05.2020.

Reis õnnelike inimeste juurde
al 3850
või al 349 €/kuu

See reis on neile, kes ei hooli suurlinnamelust ja luksuslikest rannahotellidest, vaid kellele meeldib seiklemine ja ringirändamine.

Reisid toimuvad 24.10.–09.11.2019 ja 14.–29.03.2020.

Seiklus Borneo
2-nädalane reis Tallinnast
al 2990
või al 271 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis