• Esileht
  • Estraveli parima hotellihinna garantii (PHG)

Estraveli parima hotellihinna garantii (PHG)

Kehtib alates 11.04.2016

Eesti suurima hotelliagentuurina toob Estravel esimesena Eestis turule revolutsioonilise tootelubaduse „Parima hotellihinna garantii“ (edaspidi PHG). See nn ostujärgne hinnagarantii on kõikidele Estraveli klientidele tasuta. PHG võtab klientidelt ära kõhkluse ja kahtluse: “Äkki mujalt saab veel odavamalt?”.

Nüüd võid rahuliku südamega osta oma hotellid Eesti ja Baltikumi vanima, suurima ja turvalisima hotelliagentuuri käest, ilma et peaksid kartma, et maksad liiga palju.

Kuidas PHG töötab?

stamp-PHGTelli ja osta oma hotellimajutus Estravelist ükskõik kuidas. Kas oma reisikonsultandi poole pöördudes, meie 24/7 tellimiskeskusse helistades, või siis ise ja mugavalt veebi kaudu meie online-hotellipoest ostes. Peale ostu sooritamist (vt tingimuste p.8 täpsemalt, mis hetkest alates) on Sul 48 tundi aega, et leida internetist identne hotellituba parema hinnaga, ükskõik kas otse hotellist või mõnest sadadest online-agentuuridest maailmas (nagu näiteks booking.com), ja meile selle kohta tõestus saata e-maili teel. Kui leiad tõesti madalama hinna, mis sisaldab täpselt samad asjad, mis Estraveli hind, siis me maksame Sulle heameelega hinnavahe tagasi.

Pane tähele, et garantii kehtib ainult neile hotellidele, mida Estravel ise müüb ja pakub. Estravel müüb majutust ligi 500 000 hotellis üle kogu maailma, kuid maailmas on majutuskohti palju rohkem. Kõiki me ei müü, kuna kõik ei vasta meie kvaliteedi- ja turvanõuetele.

Kui Sa oled juba ise leidnud sobiva hinnaga majutuskoha ja soovid Estraveli kaudu seda osta sama soodsa hinnaga, siis me täidame Su soovi alati, kui see hotell kuulub meie partnerite hulka. Nii on see ka siiani olnud, juba üle 20 aasta. Mida uus PHG nüüd juurde toob, on vastupidine situatsioon ehk ostujärgne garantii – meie kõigepealt pakume ja Sina siis ostad pakutud hotellimajutuse rahuliku südamega. Sa tead, et kui peale ostmist leiad internetist sama asja odavamalt, saad vaheraha tagasi. Lihtne, kiire ja aus.

Tutvu ka Estraveli muude eelistega ning PHG tingimustega.