🎁 JÕULUKUU ERI: majutusega spaapuhkus kahele al 39 €. Vaata pakkumisi »
24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Riia

Läti

Napoleon nimetas Riiat "Londoni eeslinnaks", kus kohtuvad mitmete rahvaste traditsioonid.

Riias on selle 806 000 elanikuga rohkem suurlinna võlu kui mõnes teises Baltimaade linnas.

Asudes Daugava suudmes Läänemeres Riia lahe kaldal on Riia suurepärane õhu-, raudtee- ja maanteeliikluse keskus, mis muudab ta suurimaks turismikeskuseks kogu riigis. Riia on rikas oma ajaloo ja kultuurimälestiste poolest ja pakub arvukaid meelelahutusvõimalusi. Turistid võivad rõõmustada silmapaistvate gootika-, barokk-, klassitsismi- ja juugenstiili hoonete üle. Nende stiilide mitmekesisust ja küllust on tunnistanud ka Ühendatud Rahvaste Organisatsiooni ekspertiis ja 1997. aastal lülitati Riia keskosa UNESCO Maailmapärandi nimekirja.

 

Huvitavad sihtkohad

Nädalavahetus Lätis – lõputult tegevust

31.05.2018
Airi Ilisson-Cruz

Naabervabariik Läti tähistab tänavu samuti 100. juubelit. Lätisse tasub minna: see on lähedal, hinnad on mõistlikud ning riik õitseb. Kaunid muuseumid ja kontserdimajad või lihtsalt mõnus, veidi Eestit meenutav ja samas rahvusvaheline õhustik on väärt avastamist.

Loe edasi...

Ooper – reisile lipsu ja õhtukleidiga kohvris

15.02.2014
Helen Ennok / Estraveller

Ooperikülastus võib iseenesest ollagi mõne reisi põhieesmärk, kuid ka neil, kes nii suured kultuurigurmaanid ei ole, tasub oma (linna)puhkust rikastada õhtuga mõnes rohkem või vähem kuulsas ooperimajas.

Loe edasi...