KUHU JA KUIDAS SAAB REISIDA? »
Reisi rohkem, aga vastutustundlikult »

Varadero

Kuuba

Kuuba on fantastiline ja ainulaadne paik - see on justkui nostalgiline mälestusmärk 20.sajandi ajaloolistele sündmustele ja hõrgule revolutsioonieelsele kultuurile.

Varadero on tõeline turismiparadiis. Siin leidub maailma üks kaunemaid valge liivaga randu. Siia on koondunud ilmselt ka Kuuba parimad hotellid, mis enamasti pakuvad „kõik hinnas”-teenust.

Varaderos lõõgastudes saad osa luksuslikust majutusest, gourmet-einetest, maa- ja veespordivõimalustest, professionaalsest teenindusest ja kuubalaste sõbralikust naeratusest igal sammul. Varadero paistab silma kariibi mõjutustega arhitektuuri ja lopsaka troopilise looduse poolest.

Havannast 140 km kaugusel asuva Varadero puhkeala ainus vaatamisväärsus on rikka perekonna Duponti ehitatud hotell. Hotelli baar viimasel korrusel ja baarmen on nii stiilsed, et ootad uksest kohe sisse astuvat Al Capone’i ennast.

 

Huvitavad sihtkohad

Kuuba – kulgemise paradiis

17.07.2018
Anne Samlik ja Margus Parve

Salsa põhisammud pole selged? Astu sisse suvalisse Kuuba baari ja sulle õpetatakse ühe õhtuga selgeks, millises rütmis kulgeb kohalik hing. Kuubal kõlab lakkamatu muusika, tantsivad väsimatud jalad ja aeg kaotab tähenduse.

Loe edasi...