Malaga

Hispaania

Malaga oma vastupandamatute randade ja mitmekülgse kultuuriga on ideaalseks sihtpunktiks neile, kes päikese kõrval soovivad endasse haarata ka killukese võõramaist hingust.

Malaga on Costa del Soli keskus Lõuna-Hispaanias. See Vahemere-äärne linn pole tuntud ainult ilusate liivarandade poolest, vaid jääb silma ka oma rikkaliku ajaloo ning kultuuriga. Igal aastal voolab linnast läbi 6 miljonit turisti, keda tõmbavad Malagasse just selle märkimisväärne arhitektuur, vilgas ööelu ja fantastilised mereannirestoranid.

Malaga on Antonio Banderase ja Pablo Picasso sünnilinn. 2003. aastal avati Picasso muuseum, mis sai kiiresti väga populaarseks nende hulgas, kes hindavad kõrgelt modernset kunsti ning just kubismi.

 

 

Huvitavad sihtkohad

Marika reisimuljed Costa del Solist

28.11.2022
Estraveli vanemreisikonsultant Marika Mikko

Estraveli vanemreisikonsultant Marika Mikko käis õppereisi raames Costa del Soliga tutvumas. Loe reisimuljeid ja vaata, millised olid Marika lemmikud hotellid.

Loe edasi...

Kuidas heastada üks korralik prohmakas, kui oled ära unustanud abieluaastapäeva?

28.09.2022
Estraveli vanemreisikonsultant Aive Vološtšuk-Kaukver

Estraveli vanemreisikonsultant Aive Vološtšuk-Kaukver käis abikaasaga põneval reisil Costa del Solis ja jagab muljeid ja reisiideid. 

Loe edasi...