Kefalonia

Kreeka

Kefalonia saar oma imeliste randade ja vaimustavate kuurortidega on üks lahedamaid puhkusesihtkohti maailmas. Ta on populaarne sihtkoht inimeste seas, kes tahavad näha Kreekat sellisel kujul, nagu ta kunagi oli.

Kefalonia on Lääne-Kreekas asuvatest Joonia saartest suurim ning teda peetakse ka kõige ilusamaks ja autentsemaks. See on mägine saar imetabase maastiku, tiheda taimestiku, kuldsete liivarandade ja traditsiooniliste küladega, välja kaevatud varemete ning veneetsialiku lossiga.

Massiturismi on Kefalonias suudetud vältida ning seda külastavad rohkem privaatsusest ja rahust huvitatud inimesed. Sellegipoolest on saarel paljugi teha. Külastada võib arheoloogiamuuseumi, kus mõningad väljapanekud on pärit lausa 12. sajandist. Ööelu teevad värvikaks paljud baarid, pubid ning klubid, mis pakuvad elavat muusikat ning kohalikke tantsunumbreid.

Rannas on võimalik harrastada veesporti: sukeldumist, purjelauasõitu ja palju muud. Kefalonia hea teede võrgustik annab võimaluse saart näiteks rendiautoga avastada, kuid sama hästi võib ka jalutada või jalgrattaga sõita.

 

 

 

Huvitavad sihtkohad

Kaunis Kefallonia – vaata galeriid

12.10.2021
Signe Paberit, Estraveli vanemraamatupidaja

Estraveli vanemraamatupidaja Signe külastas Kreeka saart Kefalloniat. Vaata pildigaleriid.

Loe edasi...

Reisimuljeid Kreeka saarelt Kefallonia

21.09.2021
Estraveli vanemreisikonsultant Kalli Berg

Estraveli vanemreisikonsultant Kalli Berg käis hiljuti Kefallonia õppereisil ning jagab nüüd reisimuljeid ja -pilte.

Loe edasi...