Meribel, Prantsusmaa

See on iga suusafänni unistus - 600 km omavahel ühendatud suusaradu ja lõputu horisont pilvedesse ulatuvate tõstukitega!

Les 3 Vallées (Kolm Orgu) on maailma suurim ja paremini toimiv suusakeskus. Kokku ligi 200 tõstukit tagavad kiire liikumise ühest orust teise.

Méribeli org on piirkonnas enim sõidetav tänu oma kesksele asukohale ja pikkadele laiadele nõlvadele. Siin võid ennast proovile panna kuulsal olümpiarajal Face või nautida puuderlume-paradiisi Mont du Valloni mäe nõlvadel.

Courcheveli oru laskumised on valdavalt sinised ja punased metsavahelised rajad, mis pakuvad meeldivat kaitset tuulise ilma korral. Rajad on alati hästi hooldatud ning restoranid on klass omaette nii köögi, teeninduse kui ka hinna poolest. Courcheveli küla asub mitmel erineval tasapinnal, kuulsaim neist on kahtlemata kõrgeim, Courchevel 1850 m. Silmailu pakub stiilne peatänav, kirikuplats ja seda krooniv mägedepanoraam. Siin puhkavad inimesed, kes armastavad eksklusiivsust, elegantsi ning kõrgtasemel teenindust.

Belleville org on piirkonna mastaapseim, pakkudes kõige rohkem laskumisi ja suurimat kõrguste vahet. Belleville’i orus asub Euroopa kõige kõrgemal paiknev suusaküla Val Thorens (2300 m) ning piirkonna kõrgeim tõstukijaam Pointe du Bouchet.

Lumelauasõidu ja off-piste võimalused on parimad Alpides. Igas orus on mitu snow-park’i, suur valik off-piste nõlvu ning tähistatud ski-route. Hulgaliselt puutumatut lund võib leida La Masse’i mäemassiivi põhjaküljel ja Val Thorens’i liustikel. Les 3 Vallées on lumelaudurite paradiis, pakkudes kõike, mida lumelauduri hing ihkab.

After Ski ja õhtune elu pubides üllatab elava muusika ja lõbusa seltskonnaga. Mäelt tulijad kogunevad Rond Point after-ski baaris, kus elava muusika saatel kisub teinekord tantsukski. Tuntuim ööklubi on Loft, kus pidu käib hommikuni. Restoranid pakuvad gurmaanidele kohaliku köögi hõrgutisi.

Suusaküla: Méribeli suusakeskust hakati rajama 1938. aastal inglaste eestvedamisel, seega inglise keel ja briti vaim ei ole siin võõras. Praeguseks on küla kasvanud mitmetasandiliseks, laiudes mööda mäekülge ülespoole. Küla buss tagab hea ühenduse Méribeli ülemise ja alumise osa vahel kuni keskööni. Õhtust lõõgastust pakub Olümpiakeskus, kus on ujula, jäähall ja bowlingurajad.

Estravel soovitab

Varajase tellija soodustused

Siit leiad Alpiexpressi suusareisid Austria, Itaalia ja Prantsusmaa parimatele suusanõlvadele. Lisaks uudisena USA ja Šveitsi reisid.

Hooaeg kestab 21.12.2019–21.03.2020.

Alpiexpress
Alpidesse Tallinnast
al 790
või al 72 €/kuu
UUS!

Mainor Traveli suusareisid Austriasse, Itaaliasse, Andorrasse ja Prantsusmaale. Lisaks uued sihtkohad Slovakkia, Sotši ja Colorado USA-s.

Reisid vahemikus 28.12.2019–18.03.2020.

Mainor Travel
Suusareisid Tallinnast
al 600
või al 54 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
MKM register - reisiettevõtja tagatis