24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Meribel

Prantsusmaa

See on iga suusafänni unistus - 600 km omavahel ühendatud suusaradu ja lõputu horisont pilvedesse ulatuvate tõstukitega!

Les 3 Vallées (Kolm Orgu) on maailma suurim ja paremini toimiv suusakeskus. Kokku ligi 200 tõstukit tagavad kiire liikumise ühest orust teise.

Méribeli org on piirkonnas enim sõidetav tänu oma kesksele asukohale ja pikkadele laiadele nõlvadele. Siin võid ennast proovile panna kuulsal olümpiarajal Face või nautida puuderlume-paradiisi Mont du Valloni mäe nõlvadel.

Suusatada saab Lõuna-Euroopaski

21.03.2006
Katrin Henno, Mainor Meelis / Estraveller

Turismiasjatundja Katrin Henno oma muljeid Lõuna-Euroopa mägedest: hoolimata oma asukohast jätkub sealgi veel lund!

Loe edasi...

After Ski ja õhtune elu pubides üllatab elava muusika ja lõbusa seltskonnaga. Mäelt tulijad kogunevad Rond Point after-ski baaris, kus elava muusika saatel kisub teinekord tantsukski. Tuntuim ööklubi on Loft, kus pidu käib hommikuni. Restoranid pakuvad gurmaanidele kohaliku köögi hõrgutisi.

Suusaküla: Méribeli suusakeskust hakati rajama 1938. aastal inglaste eestvedamisel, seega inglise keel ja briti vaim ei ole siin võõras. Praeguseks on küla kasvanud mitmetasandiliseks, laiudes mööda mäekülge ülespoole. Küla buss tagab hea ühenduse Méribeli ülemise ja alumise osa vahel kuni keskööni. Õhtust lõõgastust pakub Olümpiakeskus, kus on ujula, jäähall ja bowlingurajad.