Cha Am

Tai

Cha-Am on uus kiirelt arenev merekuurort, mis asub Siiami lahe läänekaldal kolme sõidutunni kaugusel Bangkokist ja 25km kaugusel Hua Hin'st.

Erinevalt Pattayast, mis asub lahe vastaskaldal, puudub siin suurlinnadele omane rabelemine, mistõttu sobib see koht suurepäraselt perepuhkuseks.

Valge liivaga rannad on siin veninud paljude kilomeetrite pikkuseks. Cha-Am võlubki eelkõige neid, kes hindavad looduse vaikset ilu ja rahulikku puhkust. Suurepärane rannajoon, korallrifid, palmisaludega ümbritsetud peene liivaga rannad – need Cha-Ami vaated jäävad igaühele, kes siin viibinud, kauaks meelde. Õhutemperatuur on siin keskmiselt 27°C. Parim aeg saarel puhkamiseks on jahedam periood detsembrist märtsini, kui saarel on mõõdukalt palav ja alati paistab päike.

Kuurordis on väga populaarsed ka mitmesugused ekskursioonid. Võib minna tutvuma 65km kaugusel Cha-Am’st asuva Aytthaya perioodi vanima linna Phetha Buri’ga, külastada Buddha koopaid , Suwanarami templit või Phra Nakhon Chiri paleed.

Väga nõutud on ka päevane ekskursioon Bangkokki, kus külastatakse kuulsaid templeid. Kindlasti tasub külastada Sam Roy Yot rahvusparki, kus saab sõita kohaliku tai paadiga. Looduspargi maastikud on erakordselt maalised ega väsi oma puutumatu loodusega üllatamast. Puhkus Cha-Am’l jääb kindlasti mällu nii meeldiva ja värvikana, et soovite siia neitsilikku paika veelkord tagasi tulla.

Taimaa: Hua Hin ja Bangkok

14.06.2023
Estraveli Lõuna- ja Lääne-Eesti piirkonna müügijuht Pille Trumm

Mai lõpus oli Estraveli Lõuna- ja Lääne-Eesti piirkonna müügijuht Pille Trummil suurepärane võimalus Tai Turismiameti Stockholmi Büroo kutsel külastada Taimaad, täpsemalt Petchaburit, Hua Hini ja Cha Ami kuurorte ning pealinna Bangkokki. Loe reisimuljeid ja hotellisoovitusi ning vaata pilte.

Loe edasi...

Aktiivse puhkuse austajad jäävad kindlasti rahule matkadega katamaraanidel, purjepaatidel ja skuutritel, võib ratsutada, sõita elevandil, mängida tennist, golfi, surfata ja teha palju muud. Kuurordis on väga populaarsed ka mitmesugused ekskursioonid. Võib minna tutvuma 65km kaugusel Cha-Am’st asuva Aytthaya perioodi vanima linna Phetha Buri’ga, külastada Buddha koopaid , Suwanarami templit või Phra Nakhon Chiri paleed.